Pakalbekim apie meile. Ar meile yra visagale.

Pradėjo sara, spalio 09, 2017, 08:55:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

sara

Kaip  parasyti prisistatyma?

elteide

Citata iš: sara  spalio 09, 2017, 14:28:15Kaip  parasyti prisistatyma?
http://anomalija.lt/forum/index.php?board=76.0 čia forumo narių prisistatymai.. užeikit ir naują temą sukurkit apie save ...

sara

Kolkas man nieko nesigauna. Matai esu visiskai negudri. Bet belsiu, belsiu i duris, gal prisibelsiu...

elteide

Citata iš: Mekabciel  spalio 09, 2017, 13:45:26Na čia iš nicko aišku... :)

Lietuviškas vertimas:

gražus pasakojimas ...dėl davimo sutinku..
bet kas paneigs, kad įsimylėjęs ar  vaikinas ar mergina ne tik nori gauti, kad patenkintų fizinius emocinius savo porekiuos,bet kartu ir nenori duoti, neatiduoda ir savęs tam , kurį myli ?

a.t.sielis

Tai reiškia tai jokia ne meilė :D Tiesiog alkis.

elteide

Citata iš: a.t.sielis  spalio 09, 2017, 14:57:21Tai reiškia tai jokia ne meilė :D Tiesiog alkis.
you are deeply wrong...;)

a.t.sielis

#51
spalio 09, 2017, 15:05:35 Redagavimas: spalio 09, 2017, 15:07:18 by a.t.sielis
I am deeply right. Nebent nesupratau to sakinio, nes ten "kas galėtų paneigti, kad... ne".

elteide

Citata iš: a.t.sielis  spalio 09, 2017, 15:05:35I am deeply right. Nebent nesupratau to sakinio, nes ten "kas galėtų paneigti, kad... ne".
rašiau :kas paneigs, kad nenori ir duoti, netik gauti...
kaip egoistiška nuspręsti, kad noriu imti ir jamu ... lygiai taip pat egoistiška, nuspręst , kad maždaug ne neimu, nes taip bus tam asmeniui geriau, nes mat aš noriu imti iš šių santykių , o  netik duoti...
ir iš kur žinai, kas geriau ..:)

a.t.sielis

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 15:59:21rašiau :kas paneigs, kad nenori ir duoti, netik gauti...
kaip egoistiška nuspręsti, kad noriu imti ir jamu ... lygiai taip pat egoistiška, nuspręst , kad maždaug ne neimu, nes taip bus tam asmeniui geriau, nes mat aš noriu imti iš šių santykių , o  netik duoti...
ir iš kur žinai, kas geriau ..:)
Vis vien labai painiai sakinius konstruoji. :D

Gal turėjo būti: "lygiai taip pat egoistiška nuspręst, kad maždaug "ne, neimu, nes taip bus tam asmeniui geriau, nes aš mat noriu duoti šiuose santykiuose, ne tik imti..." ?

elteide

Citata iš: a.t.sielis  spalio 09, 2017, 16:09:01Vis vien labai painiai sakinius konstruoji. :D

Gal turėjo būti: "lygiai taip pat egoistiška nuspręst, kad maždaug "ne, neimu, nes taip bus tam asmeniui geriau, nes aš mat noriu duoti šiuose santykiuose, ne tik imti..." ?
...noriu netik duoti, bet noriu ir imti ..jei yra ir "imti" , reiškia vsio blogai? nesvarbu kad noriu ir duoti?
štai ką aš norėjau pasakyt :)
...
painokai , sutinku :)
nekaždomu poniat ...

a.t.sielis

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 16:23:43...noriu netik duoti, bet noriu ir imti ..jei yra ir "imti" , reiškia vsio blogai? nesvarbu kad noriu ir duoti?
štai ką aš norėjau pasakyt :)
...
painokai , sutinku :)
nekaždomu poniat ...
O.k., kelis kartus perskaičiau, atrodo, įsikirtau, ką norėjai pasakyti. Matyt, čia mano logika šiandien šlubavo, ne tavo, sorry, :)

Tipo, žmogutis arba žmogytė galvoja: "ne, neimu, nes man rodos, kad noriu imti šiuose santykiuose, ne tik duoti, o tai yra blogai". Teisingai?

Labai sunku nagrinėti efemeriškus dalykus, tokius kaip mirtingųjų prisirišimai, sentimentai, poravimasis, gyvenimo kūrimas (smėlio pilių statymas).

Išvada viena: materialiame pasaulyje meilės nėra, yra tik iškreiptas atspindys. Sąmoningi žmonės turi savo prote atsipainioti nuo tų iliuzijų, ir skirti, kur vilkiškas alkis, o kur meilė.


elteide

CitataTipo, žmogutis arba žmogytė galvoja: "ne, neimu, nes man rodos, kad noriu imti šiuose santykiuose, ne tik duoti, o tai yra blogai". Teisingai?
teisingai dabar supratai... 8)

sara

 Be to kalbeti apie isprotejima nelabai malonu.  Nieko nepasieksi isprotedamas, tad ir nera tikslo isproteti. Sveikas zmogus gincijasi, reiskia savo nuomone, o isprotejes jau nebesigincija...nera sveikas jei nesigincija... Kazkas tai tokio.

Mekabciel

#58
spalio 09, 2017, 18:35:57 Redagavimas: spalio 09, 2017, 18:44:22 by Mekabciel
Citata iš: sara  spalio 09, 2017, 17:27:04Be to kalbeti apie isprotejima nelabai malonu. 
Kokią asocijaciją žodžiui suteiksi toks ir malonumas bus. Gal išprotėt tai savo protą "išnešt" į kitus? Turiu omeny, savo protą asocijuojat ne tik su savo asmeniniu, bet ir kolektyviniu.

Parašiau žinutę - iš savo proto išėjau kitų įvertinimui. Nes jei, su manim nesiginčys tai tikrai neigiama prasme savyje išprotėsiu. :D

a.t.sielis

Nereikia pergyventi dėl išprotėjimo. Kadangi šiame pasaulyje visi ir kiekvienas yra išprotėjęs.

Kiekvienas turi sugebėti pasakyti ir suvokti: "aš esu išprotėjęs".

Aš esu išprotėjęs.

Aukštyn