Pakalbekim apie meile. Ar meile yra visagale.

Pradėjo sara, spalio 09, 2017, 08:55:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

Citata iš: a.t.sielis  spalio 09, 2017, 11:35:46elteide, ji gal apie kosminę meilę kalba, a la ką patyrė astralinėse sferose, o ne apie kokį menką žmogaus įsimylėjimą :)
rimtai?
,pasirodo, aš labai žemiška...:))
o kas ta kosminė meilė?

elteide

Citata iš: sara  spalio 09, 2017, 11:48:19Kai anksciau dar negeriau vaistu geriau alkoholi, man tada tapdavo truputi lengviau. Tai va. Ir zinoma masciau. Masciau, masciau ir masciau. Ir net uzsiiminejau magija kad man taptu lengviau...
kokia magija ir kam tai darėt, kas išmokė?

sara

Kosmine meile yra kai myli mokslus...

sara

Mane magijos ismoke drauge ukrainiete. O kam darydavau magija nesakysiu, nes tai turi buti paslaptis. Isvis kad magija suveiktu turi tai buti paslaptis, isvis niekam negalima sakyti.

elteide

Citata iš: sara  spalio 09, 2017, 12:11:48Kosmine meile yra kai myli mokslus...
nu taipjau..ėmiau ir patikėjau

a.t.sielis

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 12:09:01o kas ta kosminė meilė?
Jausmas, pasklidęs visame kosmose. Panašiai kaip kvėpuojame oru, žmonės gal gali prisijungti prie kosminės meilės. :)

sara

 @ elteide
Vienu zodziu reikia buti labai isigilinus i save-tai yra kosmine meile. Net gali igauti super galiu kai pavyksta i save isigilinti.

sara

... O meile ir yra isigilinimas i save.

elteide

Citata iš: sara  spalio 09, 2017, 12:15:55Mane magijos ismoke drauge ukrainiete. O kam darydavau magija nesakysiu, nes tai turi buti paslaptis. Isvis kad magija suveiktu turi tai buti paslaptis, isvis niekam negalima sakyti.
bet tą magiją darėt kitam žmogui? ar kosmosui, kosminei meilei?
...
kas iš tokio įsigilinimo, jei reikia vaistus gert ir alkoholį ir išvis pražūt

sara

Magija dariau sau, kad butu lengviau.
 O kai emiau gerti vaistus isvis nustojau uzsiimineti magija ir nustojau gerti alkoholi.

sara

Tad issiaiskinau, meile gali buti ir nuodinga. O is pradziu atrode viskas taip gerai taip svaru, o pasirodo yra issleptu ir negeru dalyku. Visi taip liaupsina meile, bet nepagalvoja kad meile gali buti ir nuodinga. Vienu zodziu reikalingi ir kiti bendrazmogiskieji dalykai. O ka jus manot dalyviai kurie dar ateisite?

Mekabciel

#41
spalio 09, 2017, 13:45:26 Redagavimas: spalio 09, 2017, 13:55:03 by Mekabciel
Citata iš: sara  spalio 09, 2017, 10:55:53(esu senosios kartos).
Na čia iš nicko aišku... :)

Lietuviškas vertimas:

sara

Su nebejaunais zmonemis irgi galima pasisneketi.  Kartais pagyvene zmones zino tokiu ciudu kad oi, oi. Bet mes vistiek mokinames. Kartais mokinames ir is jaunesniu.

elteide

Citata iš: Mekabciel  spalio 09, 2017, 13:45:26Na čia iš nicko aišku... :)



niekas čia dar neaišku...
...
išslėpti dalykai yra tam kad atskleist ir kliūtys, kad jas įveikt, o ne kad sustot

elteide

Citata iš: sara  spalio 09, 2017, 13:53:40Su nebejaunais zmonemis irgi galima pasisneketi.  Kartais pagyvene zmones zino tokiu ciudu kad oi, oi. Bet mes vistiek mokinames. Kartais mokinames ir is jaunesniu.
Sara, parašykit prisistatymą ..būtų puiku

Aukštyn