Tikėjimo pagrindai (atnaujinta) (av88p)

Pradėjo av88p, spalio 19, 2017, 18:23:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: vytra  spalio 23, 2017, 22:54:43Dabar apie gyvūnus: jei gyvūnas neįdvasintas, t.y. neprijaukintas, jam nesuteikta meilės, jis nežino ir nesuvokia ar jis gyvas.
O jeigu kaciuka prijaukina gorila, tai kaciukas jau idvasintas



?

Ar cia tik zmonems suteikta tokia privilegija kitus idvasinti?


Linas Esu

#16
spalio 24, 2017, 11:38:41 Redagavimas: spalio 24, 2017, 11:40:48 by Linas Esu
Citata iš: vytra  spalio 23, 2017, 22:54:43- įdomu tai, kad neapmokytas žmogus (užaugęs be žmonių), nežino kad nori gyventi.. neapmokytas žmogus pats niekada nesugalvoja "gyvenimo tikslo" klausimo.
Kaip šis herojus ? Mauglis ?

Kaip laukiniai žmonės ? laukinės gentys , taip pat neturi gyvenimo tikslo ?



CitataDabar apie gyvūnus: jei gyvūnas neįdvasintas, t.y. neprijaukintas, jam nesuteikta meilės, jis nežino ir nesuvokia ar jis gyvas.
Kas taip nusprendė ?

CitataTodėl draudžiama valgyti pripratintus/prijaukintus gyvius.
Kur ir kokius ?

CitataTik CCCP ateistai ėmė kalbėti, kad tai skriauda gyvuliui, kad gyvulį reikia glostyti, o paskui papjauti!
Pagal jus išeina , ateistai išmokė kaip tinkamai rūpintis gyvuliais ūkyje . Reikia juos glostyti prieš papjaunant ... CCCP ateizmas....

Kokiomis pasakomis remiatės , visa tai rašydami ? savo fantazija ar kokiais niekam nežinomais ne geltonosios spaudos šaltiniais ?

vytra

#17
spalio 24, 2017, 12:24:40 Redagavimas: spalio 24, 2017, 12:32:34 by vytra
Citata iš: Linas Esu  spalio 24, 2017, 11:38:41Kaip laukiniai žmonės? laukinės gentys, taip pat neturi gyvenimo tikslo?
- pirmiausia "laukiniai" reiškia tik tiek, kad jie gyvena laukuose, skirtingai nei civilizuoti, gyvenantys miestuose. Dvasine prasme "laukiniai" yra dvasingesni, o terminas "gyvenimo tikslas" yra klaidinantis iš esmės, skirtas gundyti nusižudyti ar kitus žudyti vėl gi dėl mistinio "tikslo". Nėra tokio.

Citata iš: Benamis  spalio 24, 2017, 11:17:04.. jeigu kačiuką prijaukina gorila, tai kačiukas jau įdvasintas?
- taip, įdvasintas gorikų dvasia, jei gorilos tokį kačiuką suės, jos padarys nuodėmę.

Citata iš: TinSoldier  spalio 24, 2017, 09:24:36Oho, kokio stulbinamo susireikšminimo reikia būti, kad galvotum, jog pabendravimas su tavimi kitam gyviui įkvepia dvasios.
- čia tik termino "dvasia" suvokimo skirtumai, jei manai, kad "dvasia" tapatu "dieviškumas", tai esi teisus. Tačiau tokį perdėtą "dvasingumo" supratimą turi tik ateistai.

:(


mcgyver

Citata iš: av88p  spalio 22, 2017, 18:31:02Praktikuojama pirmiausiai nedarymu prievartos prieš kitą būtybę, o taip pat ir prieš save.  :)
Tai vadinama karma joga?

elteide

Citata iš: mcgyver  spalio 24, 2017, 12:38:05Tai vadinama karma joga?
hmm..dar ir tokia yra ..o vandens joga yra ?

Linas Esu

#20
spalio 24, 2017, 12:50:10 Redagavimas: spalio 24, 2017, 17:32:03 by Linas Esu
Citata iš: vytra  spalio 24, 2017, 12:24:40- pirmiausia "laukiniai" reiškia tik tiek, kad jie gyvena laukuose, skirtingai nei civilizuoti, gyvenantys miestuose. Dvasine prasme "laukiniai" yra dvasingesni, o terminas "gyvenimo tikslas" yra klaidinantis iš esmės, skirtas gundyti nusižudyti ar kitus žudyti vėl gi dėl mistinio "tikslo". Nėra tokio.
:D :D aišku ...

Citata- taip, įdvasintas gorikų dvasia,
Jeigu kačiuką glostys šimpanzė , jis bus įdvasintas šimpanzės dvasia .
Jeigu kačiuku rūpinsis paršelis , jis bus įdvasintas paršelio dvasia ir t.t.

Citatajei gorilos tokį kačiuką suės, jos padarys nuodėmę.
Jop , gorila degs pragare ...

Citata- čia tik termino "dvasia" suvokimo skirtumai, jei manai, kad "dvasia" tapatu "dieviškumas", tai esi teisus. Tačiau tokį perdėtą "dvasingumo" supratimą turi tik ateistai.
IR vėl tie neklaužados ateistai :D ...

Tikrai nėra tikinčių/religingų žmonių  kurie turi perdėtą dvasingumo supratimą , arba gyvena ne maistreamin'e , bet savo paties išgalvota filosofija-religija .

Iš esmės , dvasingumą gali suprasti tik dvasingas žmogus , o ateistai yra bedvasiai , todėl jiems nesigauna .

Give me a break.... :D


TinSoldier

Citata iš: Linas Esu  spalio 24, 2017, 12:50:10Jeigu kačiuką glostys šimpanzė , jis bus įdvasintas šimpanzės dvasia .
Jeigu kačiuku rūpinsis paršelis , jis bus įdvasintas paršelio dvasia ir t.t.
Jeigu aš katę paglosčiau - jai persimėtė žmogiškas įdvasinimas.
Tuomet katė pasiglaustė prie mano kojos - akurat - aš jau su kačių įdvasinimu.

Taip ir mėtom vienas kitam tas dvasias.
Šiaip tai tikrai, turiu dėl to techninį klausimą:

Jeigu į kokią prieglaudą nueini, o ten gyvūnas pradeda glaustytis, trintis ir pan. Pamėgsti jį dėl to ir nusprendi pasiimti. Tai juk techniškai tokiu atveju jis tave prisijaukino? Kas ten ką įdvasina tokiu atveju?

Linas Esu

Citata iš: TinSoldier  spalio 24, 2017, 12:58:15Jeigu aš katę paglosčiau - jai persimėtė žmogiškas įdvasinimas.
Tuomet katė pasiglaustė prie mano kojos - akurat - aš jau su kačių įdvasinimu.

Taip ir mėtom vienas kitam tas dvasias.
Šiaip tai tikrai, turiu dėl to techninį klausimą:

Jeigu į kokią prieglaudą nueini, o ten gyvūnas pradeda glaustytis, trintis ir pan. Pamėgsti jį dėl to ir nusprendi pasiimti. Tai juk techniškai tokiu atveju jis tave prisijaukino? Kas ten ką įdvasina tokiu atveju?

Neturiu žalio supratimo apie kačiukų , papūgų , žvirblių , musių , driežų , žirafų , hipopotamų įdvasinimus . Tai ką ten parašiau viršuje buvo tik iš @vytra  tezių , mano paties išvesta prezumpcija ( greičiau sarkazmas ) .

Gal tegul geriau į šiuos techininius klausimus atsako " įdvasinimo " guru
@vytra .

P.S tikėkimės bus aiškiai išaiškinta , o ne dar vieni lozungai .

vytra

Citata iš: Linas Esu  spalio 24, 2017, 13:07:30tegul į šiuos klausimus atsako " įdvasinimo " guru @vytra.
- pačios primityviausios būtybės (amebos, uodai) turi per mažus vidinius resursus įdvasinimui. (panašiai kaip kalkuliatorius per mažas įkrauti LINUX).

p.s.
.. bendrai visos gyvybės formos turi savo "įdvasinimą", kas kalbant buitine kalba reiškia: ribotą (dalinį) dieviškumo prigimties įsikūnijimą.

p.s.2
.. jei bezdžionė prisijaukina Mauglį, ji jį įdvasina pasitikėti ja, pasitikėjimo laužymas yra destrukcija (loginė dėmė, dar sakoma nuo_dėmė, nusikaltimas). Tas pats galioja ir žmogui, jei kažkam sukėlei pasitikėjimą (prijaukinai), esi įsipareigojęs tam visais gamtos dėsniais.


:(

Linas Esu

#24
spalio 24, 2017, 17:22:24 Redagavimas: spalio 24, 2017, 17:31:15 by Linas Esu
Citata iš: vytra  spalio 24, 2017, 13:22:57- pačios primityviausios būtybės (amebos, uodai) turi per mažus vidinius resursus įdvasinimui. (panašiai kaip kalkuliatorius per mažas įkrauti LINUX).

p.s.
.. bendrai visos gyvybės formos turi savo "įdvasinimą", kas kalbant buitine kalba reiškia: ribotą (dalinį) dieviškumo prigimties įsikūnijimą.

p.s.2
.. jei bezdžionė prisijaukina Mauglį, ji jį įdvasina pasitikėti ja, pasitikėjimo laužymas yra destrukcija (loginė dėmė, dar sakoma nuo_dėmė, nusikaltimas). Tas pats galioja ir žmogui, jei kažkam sukėlei pasitikėjimą (prijaukinai), esi įsipareigojęs tam visais gamtos dėsniais.


:(
@TinSoldier supratote/atsakė į klausimą ? :D

vytra

Citata iš: TinSoldier  spalio 24, 2017, 12:58:15Taip ir mėtom vienas kitam tas dvasias.
- tai vadinasi "iteracija", ji gali būti baigtinė arba begalinė, priklausomai nuo koeficientų.

:)


Aukštyn