Ką reiškia būti dvasingu, bet nereligingu?

Pradėjo Benamis, gruodžio 15, 2015, 18:06:32

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

tadasas99

Patikslinsiu.
 Elgtis teisingai ne todel kad taip liepia religija, o todel kad taip elgtis teisinga.

.L.U.T.H.O.R.

O kas nustatė kaip yra teisinga elgtis? :)

tadasas99

 Nustate? :D nepyk man iskart skaitant tavo klausima kilo asocijacija su klausimu "o kas atsakingas uz teisingo poelgio teisinguma.
 Atsakant i abu tavo ir mano klausima, "as" t.y. As atsakingas uz savo poelgius, as atsakingas kad jie butu teisingi aplinkiniu atzvilgiu.
 Aisku nenigiu kad kartais prireikia patarimo, tegul ir is tos pacios religijos, bet rezultate vistiek, mano sprendimas, mano veiksmas, mano atsakomybe.
 Religija aplinkiniai ir pan teisingumo nustatyme tik aspektas, bet kaip bus teisinga sprendziame patys

mcgyver

Buda buvo dvasingas, bet nereligingas, taip pat Echkartas Tolle ir Jidu Krisnamurtis. Ju biografijas paskaitai ir atsako klausima ka reisskia buti dvasingu o nereligingu.

av88p

Atsakymas į temos klausimą gali būti toks:
dvasingas, bet nereligingas - tai religijose esančias moralės normas, vertybes ir pasaulėžiūrą pripažįstantis, tačiau nesantis nė vienos iš jų pasekėju, asmuo.
Atsakymo reikšmė taip pat priklauso nuo to, ką vadiname dvasingu.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: tadasas99  rugpjūčio 08, 2017, 17:12:33Nustate? :D nepyk man iskart skaitant tavo klausima kilo asocijacija su klausimu "o kas atsakingas uz teisingo poelgio teisinguma.
 Atsakant i abu tavo ir mano klausima, "as" t.y. As atsakingas uz savo poelgius, as atsakingas kad jie butu teisingi aplinkiniu atzvilgiu.
 Aisku nenigiu kad kartais prireikia patarimo, tegul ir is tos pacios religijos, bet rezultate vistiek, mano sprendimas, mano veiksmas, mano atsakomybe.
 Religija aplinkiniai ir pan teisingumo nustatyme tik aspektas, bet kaip bus teisinga sprendziame patys
Kas atsakingas ne, už teisingo poelgio teisingumą, o tiesiog už poelgio teisingumą. Nes kažkas jį turi padaryti teisingu. Na, bet atsakei, kad tu nusprendi ar jis teisingas :) Tiek ir norėjau :D

Aukštyn