2020 m. spalio 11 d. Seimo rinkimai

Pradėjo klajunas, rugsėjo 24, 2020, 12:27:16

« ankstesnis - sekantis »

2020 m. Seimo rinkimuose balsuosiu už:

Centro partiją-tautininkus.
Darbo partiją.
Drąsos kelią.
Kartų solidarumo sąjungą - santalką lietuvai.
Kovotojų už Lietuvą sąjungą.
Krikščionių sąjungą.
Laisvės partiją.
Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungą.
Lietuvos lenkų rinkimų akciją - Krikščioniškų šeimų sąjungą.
Lietuvos liaudies partiją
Lietuvos respublikos liberalų sąjungą.
Lietuvos socialdemokratų darbo partiją.
Lietuvos socialdemokratų partiją.
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą.
Lietuvos žaliųjų partiją.
Nacionalinį susivienijimą.
Partiją "Jaunoji lietuva".
Partiją "Laisvė ir teisingumas".
Partiją "Lietuva - visų".
Politinę partiją "Lietuvos sąrašas".
Politinę partiją Rusų aljansas.
Tėvynės sąjungą - Lietuvos krikščionis demokratus.
Žemyn

klajunas

rugsėjo 24, 2020, 12:27:16 Redagavimas: rugsėjo 24, 2020, 19:20:24 by klajunas
Artėjant Seimo rinkimams spalio 11 d., siūlau savo politinių pažiūrų klasifikatorių, pagal kurį galima nustatyti, kokioje vietoje yra politinės pažiūros mano modelyje.



Mano pažiūros yra - kairė-liberali-demokratinė-nacionalinė-nuosaiki. Nors ir nevisai atitinka balsuosiu už Laisvės partiją, kurie yra - dešinė-liberali-elitistinė-globalistinė-nuosaiki. Jungiamoji grandis yra laisvė ir nuosaikumas.

Konservatoriai yra - dešinė-konservatyvi-elitistinė-globalistinė-nuosaiki. Nacionalinis susivienijimas - dešinė-konservatyvi-elitistinė-nacionalistinė-radikali. Kadangi pirmiausiai esu liberalas - už dešiniuosius konservatorius niekada nebalsuoju, o iš liberalų labiau rinkčiausi kairę, negu dešinę, tačiau didelio konflikto nematau - svarbiausia laisvė.

Konservatyvi (tradicinė) kairė - irgi nedomina, kokios yra mūsų socialdemokratų partijos, nes neatitinka vertybinės nuostatos, kurios - nešiuolaikiškos, nors tokias vaidina, tačiau daugiau veidmainiaudami ir viliodami.

remigijusb

Nebera tu partiju su skirtingais poziuriais, visos jos liberalios jau senai... Nori paverst lietuva globalia salim, cia ir taip aisku :D

Aukštyn