Atgiję žaislai – tikra ar tik žmonių fantazijos?

Pradėjo Teroras, spalio 10, 2012, 21:43:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

D.W. I know

nzn. vsiko gali būt. :D
bet dar ir db pas mus namie yra tokia lele(tokia porcelenine, ir atrodanti kaip gyva. kaip buna siaubo filmuose))), ja gavau kai man buvo kokie 7 ar kiek... nzn. zodziu, ji visa laika man vare siurpa (ir dabar). ji tiesiog atrodo, tarsi visa laika stebetu ar dar kazka.. kazkaip negera.
mano drauge irgi ta pati sake, kai papasakojau. taciau kad ir kaip bandziau itikint save, kad tai kazkoks vaizduotes vaisius ar dar bala zino kas, tas keistas jausmas nedingsta.
man ji ir liko kazkokia kraupi, p

Hekate

Citata iš: D.W. I know  sausio 12, 2013, 22:13:59
ji visa laika man vare siurpa (ir dabar).

Būtu įdomu pamatyti, kaip ta lėlė atrodė  :), jei jau tokia kraupi. Nors man asmeniškai dauguma porcelianinių lėlių paslaptingai ir šiek tiek šiurpiai atrodo  :-\

D.W. I know

atrodo kaip paprasta lele, bet kaip sakei ir tu - kraupi. o dar kai kiekviena karta praeidama matai ir veidrodziuose atsispindi tai ne kazka...
daugelis pasakytu, cia tik paprasta lele, baik det i kelnes, bet manes, atrodo, niekas neperkalbes ;D
???

OKULTISTE

Ką galiu pasakyti?

Ignas1992

Citata iš: OKULTISTE  sausio 13, 2013, 18:49:27
Ką galiu pasakyti?



Mane tu leliu akys kazkaip vercia jaustis nejaukiai :D

OKULTISTE

Tai va apie tokius žmones, kaip Jūs ir kuriamos dainos - Jūs tiesiog mūza... Che che...

.L.U.T.H.O.R.

Kietos lėlės, man patinka  8)

ViktorijA

Turejau ir as vaikystej lele porcelenine. Nepatiko man ji,kele baime visada.Ir paskui dingo ji kazkur.Neradau niekur.Taip su mama ir nesupratom kur ji dingo,matyt isejo:D Mes jai turbut ir nepatikom:D

idenmeyou

Kai kalba pasisuka apie vaiduoklius įvairiuose žaisluose, daiktuose visada lieku skeptiškas, nuomonę pakeičiu tik tada kai įsijungiu ta tematika siaubo filmą :) žinoma geresniam efektui pajausti

Aukštyn