Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Nesinori toliau testi off-topo ir kelti sias zinutes i "Zodziu karu" kategorija, todel paskutineje savo zinuteje (kur kalbam apie mano teiginius kuriu as nerasiau), parasysiu, kad visiskai nesupratau paskutines tavo zinutes esmes ir ka norejai ja pasakyti :-\

kitakoks

Bezdzionei kvatine mechanika aiskinu :-) Tiesiog nematau tkslo toliau kariaut, nors ir kiek aiskinsiu, tu nenusileisi.

Teroras

Kitakoks, prisipazintum suklydes tai nors ne taip apgailetinai atrodytum bandydamas cia issisukineti. Tai nurodyk citatas kurioje vietoje Benamis ar TinSoldieris keicia savo nuomones kaip kojines? Jeigu jau kalbi tai kalbek iki galo arba prisipazink, kad apsitriochinai liaudiskai tariant, o ne suk uodega.

Kaip rase vienas narys: Inkognito istorija tai kaip feniksas kuris vis pakeliamas is pelenu :)

paragraf 78

O negalėtumėte santykius aiškintis per PM? Kiek gi galima?

do

#679
kovo 28, 2014, 14:45:03 Redagavimas: kovo 28, 2014, 14:50:43 by do
Citata iš: inkognito  birželio 23, 2012, 16:43:02
Sveiki,
pirmas mano kontaktas su jais buvo 1957 metais,kai mūsų šeima gyveno Simno miestelyje šalia kurio buvo kažkoks miškas kur buvo kareivių kažkokia bazė aptverta, o joje kareiviai nešė sargybą.Tada būdamas antrokas kartu su tėvais skyniau tame miškelyje avietes,kaip visada daugiau jų surydamas nei priskindavau.Tėvas mane nuvarė skinti toliau nuo kibiro ir aš spoksodamas į kareivių bazę pamačiau tą daiktą nuskrendantį tai tolyn tai artyn.Jis buvo juodos spalvos,panašaus į kiaušinį formos tik didelis kokio 3 aukštų namo dydžio.Labai greitai padidėdavo ir sumažėdavo,matyt greitai skraidė. Kai tėvas atėjo patikrinti aš jam jį parodžiau aukštai danguje tai tėvas net išsižiojo.
- Oho kokia Rusų technika- tada teištarė,aš irgi taip pamaniau,ir mokykloje rudenį parašiau rašinėlį tokia tema apie karo lėktuvus. Mokytoja mane pasišaukė ir išklausinėjo kas tai per daiktas ir pasakė kad aš viską fantazuoju nes tokių lėktuvų nebūna.tada tik nusistebėjau ir viskas nes aš pats nesupratau kas tai galėtų būti. Dar atrodo kad girdėjau kaip mane kalbino mintyse kažkas iš to daikto,tačiau bijojau su jais bendrauti ,maniau kad tai gali būti velniai.tokie kaip būna pasakose.

ką gi,brangūs parapijonys,visas laisvas minutes skirsiu inkognito raštų studijavimui,kadangi aš esmi iš simno ir pažįstu visus iki vieno senuosius gyventojus,jų vaikus ir anūkus,pasveikinu su naujagimiais ir palydžiu į amžiną poilsį
man dabar pasidarė aršiai įdomu kas jis,tas inkognito,nes aš vistiek jį pažįstu,po galais >:(
p.s. avietes skynė raiste, tais laikais ,kur dabar numelioruoti laukai,buvo raistas-durpinyčios,iškastos kvadratinės duobės pilnos vandens, tarp jų augo medžiai,uogos,grybai,ten mane mažą tūsydavo močiutė,rinkdama gėrybes ir žoles,bet jeigu mini karinę bazę netoli,tuomet jis uogavo kalniškės kamputyje,kuris yra arti simno,maždaug septyni km

Benamis

Citata iš: do  kovo 28, 2014, 14:45:03
man dabar pasidarė aršiai įdomu kas jis,tas inkognito


Jo vardas Stanislovas ir tai jokia paslaptis :) Stai gali paziureti i jo isradimus ir apie kuriuos jis pats forume pasakojo ir i pati inkognito:

Citata iš: inkognito  gruodžio 10, 2012, 18:46:25
Radau laidas
apie langus ir kt.
http://www.pinigukarta.lt/tv-laidos/sildymo-sezonas-apsiltiname-langus-patys-11-10-11

Apie saulės kolektorius,naudingas dalykas pats naudoju jau 12 metų:
http://www.pinigukarta.lt/tv-laidos/sildymo-sezonas-saules-baterijos-11-10-11

do

dėkui,deja nepamatysiu stnislovo,mano mobilus internetas neveža video,

paragraf 78


do

ačiū jums,aš turiu perskaityti visą inkognito istoriją,kuri ,vistik,man primena literatūros kūrinį, turi žmogus minčių dėstymo talentą, greitai apsilankysiu savo gatvelėje, pasimatysiu su vaikystės senutėmis ir pasikalbėsiu su jomis apie senus laikus dar prieš mano gimimą,gaila,vėlavau nemažai metų ::)šešiasdešimt antrųjų aš tetulė,kaip čia viens varlė apreiškė
man įdomi ši istorija,gal būt kas iš gyventojų atmena neįprastų keistų nutikimų,o ir stanislovo šeimą, kažkaip veido bruožai neša į vienos moters ::),bet nežinau jos mergautinės pavardės,
na nesvarbu
dėkui

viliusinas

Inkognito dar gyvas?

Benamis


robokop112

Drįsčiau manyti, jog jis nėra tikrasis Inkognito.

Benamis

Citata iš: robokop112  gegužės 12, 2014, 22:54:46
Drįsčiau manyti, jog jis nėra tikrasis Inkognito.


Nepaisant to, kad zinau, jog cia rase tikrasis inkognito, paklausiu kodel taip manai? :)

Teroras

@robokop112 baik juokus. Cia rase tas pats inkognito kuris ir sugalvojo visa sita istorija. Naudojo ir savo el. pasta, ir rode savo vaizdo-foto irasus, ir veliau kai buvo uzbanintas nuoskaudas metus laiko liejo nso.lt portale... :)

robokop112

Tai tipo jis tas Inkognito vaikas, kurio aura tipo švyti mėlynai ar kažkas panašaus?

Aukštyn