Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Nezinomas

Gal turi kokių žinių apie tai ar visata plečiasi? Nes daug kur rašo, jog plečiasi, ir panašiai, jog su laiku danguj nebeliks žvaigždžių ir pan, bet man rodos, seniai buvau skaitęs kad GT buvo per mirštantį ligonį laiškais su keliais kalbom kreipusis į žmoniją, ir ten rašė jog mes klaidingai manom jog plečiasi.

Innovation

Citata iš: Nezinomas  gruodžio 29, 2012, 14:18:09
Gal turi kokių žinių apie tai ar visata plečiasi? Nes daug kur rašo, jog plečiasi, ir panašiai, jog su laiku danguj nebeliks žvaigždžių ir pan, bet man rodos, seniai buvau skaitęs kad GT buvo per mirštantį ligonį laiškais su keliais kalbom kreipusis į žmoniją, ir ten rašė jog mes klaidingai manom jog plečiasi.


Kad visata plečiasi tai jau yra nustatyta. Išmatuotas ir plėtimosi greitis. Šaltinis

http://www.technologijos.lt/n/mokslas/astronomija_ir_kosmonautika/S-28690/straipsnis/Mokslininkai-dar-tiksliau-ismatavo-visatos-pletimosi-greiti?l=2&p=1

inkognito

#617
gruodžio 30, 2012, 12:14:50 Redagavimas: gruodžio 30, 2012, 12:24:19 by inkognito
Kažkaip prisiminiau keistą atsitikimą nutikusį man kai dar buvau antroje klasėje ir gyvenau su Tėvais Simno miestelyje. Tada vasarą buvau pamatęs juodos spalvos kiaušinio formos NSO, kuris skraidė mums uogaujant miške virš aptvertos kariškių teritorijos ir tikriausiai telepatiškai kalbėjosi su manimi. Aš jau tada įtariau, kad jie nebūtų kokie nors nelabieji iš močiutės pasakojimų, apie velnius ir tiesiai šviesiai to paklausiau jų ar nepražudysiu savo sielos bendraudamas su jais. Jie atsakė, kad tokie aplamai neegzistuoja ir kad tai tik mano močiutės fantastiniai pasakojimai man. Tada pasiskundžiau jiems, kad nelabai sekasi aritmetika mokykloje ir nemoku gerai spręsti uždavinių per kontrolinius darbus. Man tada jie atsakė labai keistai,kad rašyčiau pirma kas ateis į galvą ir nesigilinčiau į esmę ir bus viskas teisingai. Kaip tik kitą savaitę mokykloje  buvo kažkoks kontrolinis apie stiklines uogų,o man jos galvoje kažkodėl asocijavosi su stiklinėmis uogomis(karoliukais) ir aš parašiau sprendime kažką apie ką ir pats neturėjau jokio supratimo ir labai  nustebau kai kitą dieną mane pagyrė mokytoja prieš visą klasę ir parašė riebų penketą.
Bet vėliau užtekdavo tik pradėti gilintis į užduotį ir visas efektas dingdavo.O jei sakydavau kas ateina į galvą,pats  pirmas galėdavau akimirksniu atlikti bet kokius veiksmus net su penkiaženklėmis sumomis,kas antrokėliui buvo anomalu ir tuo labai stebėjosi ne tik mokytojai bet ir pats  mokyklos direktorius.
Tuo metu aš visiškai nesupratau kas tas buvo juodas skraiduolis ,o mano tėvas jį pamatė tada miške tiktai tada  kai aš į jį parodžiau pirštu,ir labai nustebo, kad Rusai turi tokią skraidančią be jokio garso techniką, kuri akimirksnis gali nuskrieti iki horizonto ir tapti taškeliu o po sekundė jau gali priskristi atgal ir  gali ir prie pat pakibti vienoje vietoje  arba nuskristi vėli nepaprastai greitai. Ilgą laiką aš irgi galvojau, kad tai kariškių technika, kol vieną kartą klasėje neįvyko diskusija apie karo lėktuvus ir kai aš papasakojau mokytojai ir draugams apie tokį stebuklą,tada pirmą kart iš manęs pradėjo visi juoktis. Tai buvo apie 1958 metus.

Goofey

Inkognito, galbūt ką nors žinote apie nežemiškų civilizacijų greitą keliavimą kosmose, ir ar tie patys ateiviai keliauja tarp galaktikų? Kaip jie pasiekia tokį greitį, kuris mums protu nesuvokiamas? Atsiprašau jeigu toks klausimas jau buvo pateiktas anksčiau ir aš jo nepastebėjau.

inkognito

Citata iš: Goofey  gruodžio 30, 2012, 16:04:30
Inkognito, galbūt ką nors žinote apie nežemiškų civilizacijų greitą keliavimą kosmose, ir ar tie patys ateiviai keliauja tarp galaktikų? Kaip jie pasiekia tokį greitį, kuris mums protu nesuvokiamas? Atsiprašau jeigu toks klausimas jau buvo pateiktas anksčiau ir aš jo nepastebėjau.

Deja aš ir pats nesu pašvęstas į jų tokias technologijas,nors  Man jie sakė, kad savyje  turiu užprogramuotą kovos piloto licenciją savo implante,tačiau aš kaip ir  ta blondinė , kuri vairuoja automobilį,net nesuvokdama kaip jis sukonstruotas. Gaila bet negaliu padėti,nors gal jeigu tektų man mūsų realybėje  atsisėsti į lėkštę,aš su ja nuskrisčiau kaip niekur nieko automatiškai žinodamas ką ir kaip  daryti, kad ji skristų kur noriu,bet jei sugestų tektų grįžti atgal pėsčiomis.  ;D Aš savo ruožtu pats  kuriu antigravitacinį varytuvą, kuris nuo jų technologijų atslikęs bus bent kokį 10 000 metų ir man pačiam būtų daug geriau jei galėčiau suvokti jų veikimo  technologiją.(Juk kopijuoti visuomet lengvaiu nei kažką išgalvoti iš naujo) Aš jų laive klausiau antigravitacinio variklio paslapties, kaip jis veikia,tai jie atsakė labai miglotai,kad mes tą įnagį naudojame savo buityje,o kur ir kaip nesiteikė nieko daugiau pasakyti. Tikriausiai tai susiję su kokiais nors jų painiais įstatymais, kurių jie privalo laikytis ir negali pažeisti, o tik apeiti aplinkiniais keliais.

inkognito

Sveiki, su naujaiasiais 2013 metais visus diskusijų dalyvius sveikinu.
Turiu gana intriguojančią naujieną iš kelionės į Ispaniją  viename tokiame nereikšmingame klipuke kur mano abu anūkėliai supuojasi laivo stiebo imitacijoje iš neiloninių trosų,vyresnis snūkas Matukas paėmęs mano skaitmeninį fotiką filmuoja viską padrikai kas papuola besisupant ant įtemptų lynų ir viename  momente užfiksuoja netoli mūsų praskrendantį kažkokį rutulio formos NSO virš gyvenamų namų kvartalų,tai trunka keletą sekundžių bet aiškiai matosi kaip objektas pralekia netoli namų. Gaila, kad nemoku įkelti šio klipuko,gal kas žinote kaip tai padaryti iš mano nuotraukų  archyvo,tada 1min ir 37 sekundėje aiškiai išvystumėte šį daiktą. Įdomu ar tai tikrai NSO nes kiek pats filmavau nieko tokio nepavyko man ten užfiksuoti.Galėčiau pabandyti kam nors perpumpuoti per skype tą vaizdo įraša,ir tada galima būtų patalpinti čia forume.

gytix01

Hm, idomu, galbut ten R/C lektuvelis , helicopteris?Tegu kasnors i youtube ideda...

Benamis

Inkognito paprasyk, kad kas nors is tavo pazistamu i Youtube ikeltu.

TinSoldier

Inkognito nufilmuotas objektas:

http://www.youtube.com/watch?v=ujZ4akL_OV0&feature=youtu.be

Ten virš namų praskrenda nedidelis apvaliai atrodantis taškiukas.
Video apkarpytas, kad nebūtų vaizdų ne į temą. Meistrelis iš manęs ne koks, tai ir taip prasta kokybė dar kiek suprastėjo. Čia pabandžiau aukštesnės kokybės įkelt: http://www.youtube.com/watch?v=PgWVPBE-mis&feature=youtu.be

Aišku, vis tiek nelabai kas matosi. Tai dar porą nuotraukų, kuriose irgi nelabai kas matosi :D

http://i45.tinypic.com/rmtv8h.png
http://i49.tinypic.com/nxnzoz.png

gytix01

Paukštis?Bent jau man taip atrodo.Pagal mane labai jau žemai jis.

paragraf 78

O aš taip ir nesupratau į ką ten žiūrėti reikia. Gal gali įkelti nuotrauką su apibrėžtu objektu?

inkognito

Šiaip kai iš toli žiūri tarsi primena paukščio skrydį bet kai priartinau arčiau kažkoks tai rutulio formos pasirodė. Jį nufilmavo anūkai besisūpuodami tokiose virvės pliaže netoli namų Valensijoje. Todėl gal ir labai  atsitiktinai ir pakliuvo į kadrą toks dalykėlis.Pats asmeniškai jo nei nepamačiau ,pamačiau tik peržiūrėdamas vaizdo įrašus jau namuose.

TinSoldier

Citata iš: paragraf 78  sausio 01, 2013, 20:04:56
O aš taip ir nesupratau į ką ten žiūrėti reikia. Gal gali įkelti nuotrauką su apibrėžtu objektu?


http://i48.tinypic.com/2laftl4.jpg

Tuoj pabandysiu dar įkelti video su priartinimu.

paragraf 78

Na, kad ten gali būti bet kas. Nuo paukščio iki nedidelio lėktuvėlio.

TinSoldier

Kažkodėl pavyksta arba pritraukti, arba sulėtinti. Bandant sulėtinti pritrauktą video man sminga programa :D

Ir nelabai ką gelbėja tas priartinimas :/

http://www.youtube.com/watch?v=1cyva20Ixcg&feature=youtu.be

Aukštyn