Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

eternal.bliss

#585
gruodžio 28, 2012, 11:07:49 Redagavimas: gruodžio 28, 2012, 11:20:08 by eternal.bliss
O tai toje planetoje kurioje buvai visi kalbėjo lietuviškai ar rusiškai? Nes kitu atveju kaip tu supratai kas buvo parašyta kompiuteryje?

inkognito

Torno civilizacija po šiai dienai kalba Atlantų kalba kuri beveik nesiskiria nuo Lietuviškos. Juk tūkstantmetį buvo Atlantų kolonija ir joje  valstybinė kalba buvo Atlantų. O pakeisti kalbos kažkodėl nesiruošia arba per daug problemų arba tiesiog tai tapo sena tradicija,o gal būt sau įsiteigė kad Atlantai kalbėjo jų kalba-nežinau. O kitokių kalbų pas juos irgi tur būt daugybė pačioje civilizacijoje,tad ir jiems naudinga kaip kad mums Anglų,Rusų ar Ispanų kalbos.Šiaip tai kalba nekalta, kad ją kalbantys subjektai yra godūs kraujasiurbiai...

Public Enemy

Citata iš: inkognito  gruodžio 28, 2012, 12:08:49
Torno civilizacija po šiai dienai kalba Atlantų kalba kuri beveik nesiskiria nuo Lietuviškos. Juk tūkstantmetį buvo Atlantų kolonija ir joje  valstybinė kalba buvo Atlantų. O pakeisti kalbos kažkodėl nesiruošia arba per daug problemų arba tiesiog tai tapo sena tradicija,o gal būt sau įsiteigė kad Atlantai kalbėjo jų kalba-nežinau. O kitokių kalbų pas juos irgi tur būt daugybė pačioje civilizacijoje,tad ir jiems naudinga kaip kad mums Anglų,Rusų ar Ispanų kalbos.Šiaip tai kalba nekalta, kad ją kalbantys subjektai yra godūs kraujasiurbiai...


Ziurek ,o tu niekada negalvojai rasyti knygu arba pasaku sekt maziems vaikams ? ne ? tai pabandyk - neblogai sekasi kurt istorijas

eternal.bliss

Kitas klausimas.
Lietuvių kalba juk kito + labai daug tarmių turi. Aišku dabar jos išnyksta. Tačiau jeigu atlantu civilizacija egzistavo prieš nežine kiek laiko tai ir lietuvių kalba turėjo būti gerokai kitokia, juk Ir dabar sunku susikalbėti su kokiu dzūku. Tai nori pasakyti, jog ten kur buvai egzistavo panaši kalba į norminę lietuvių kalbą?
Ir dar vienas klausimas- Visa informaciją gavai būtent iš tos 1 civilizacijos, ar turėjai susitikimų su kitomis?

bs2000

gaila kad i mano klausimus niekas neatsako  :( inkognito pasakyk kas tavo nuomone yra pilkieji is zeta tinklo ir kas yra reptilians is alfa drako  :o

inkognito

Citata iš: eternal.bliss  gruodžio 28, 2012, 13:31:00
Kitas klausimas.
Lietuvių kalba juk kito + labai daug tarmių turi. Aišku dabar jos išnyksta. Tačiau jeigu atlantu civilizacija egzistavo prieš nežine kiek laiko tai ir lietuvių kalba turėjo būti gerokai kitokia, juk Ir dabar sunku susikalbėti su kokiu dzūku. Tai nori pasakyti, jog ten kur buvai egzistavo panaši kalba į norminę lietuvių kalbą?
Ir dar vienas klausimas- Visa informaciją gavai būtent iš tos 1 civilizacijos, ar turėjai susitikimų su kitomis?

Jau rašiau forumuose kad ten naudojama ne tik kalbos elementai bet lygiagrečiai transliuojama ir telepatiniai vaizdiniai,tačiau tikra tiesa aš ne viską suprasdavau pažodžiui.Jų kalbos tarmė panaši į tokią kaimietišką tarmę kaip kalba Kauno rajono vilkijos kaimuose,sakyčiau ne visai maloni ausiai  kaip kad mūsų dabartinė literatūrinė tarmė,bet ir ne žemaitiška,kai turi ko nors prašyti, kad išverstų ką jis pasakė.Pavyzdžiui tas rutulio formos NSO su kuriuo bendravau prie Nevėžio,atrodo jog per kokį 100 m atstumą kalbėjau su juo, esančiu NSO Lietuviškai mintyse,tačiau buvo pora epizodų kai man pasigirdo kažkoks tai jo ištartas žodis kuris neturėjo vaizdinio atitikmens mūsų kalboje ir tai tiesiog buvo iškirptas fragmentas sakinyje,be kurio pilnai nesupratau sakinio esmės pilnai.Atrodo, jog jų ta automatinė  vertimo sistema panaši į mūsų Google vertėją tik daug tobulesnė,todėl visi kontaktuotojai ir  supranta viską tomis kalbomis kaip jau  yra įpratę bendrauti. Gal todėl anglai mano, kad su jais buvo bendrauta angliškai,rusai rusiškai,Lietuviai -lietuviškai. Pas juos, jei ateivis būdavo šalia lengvai galėjau bendrauti su pagrobtu anglu ir jis suprasdavo ką aš sakau ir man atsakydavo Lietuviškai,tačiau kai likdavome vieni du  nieko nesuprasdavome vienas kito ir negalėdavome bendrauti. Galėjau bendrauti tik su tais kurių supratau kalbą,- rusais arba vokiečiais.

eternal.bliss

O tai kaip su tom civilizacijom, buvai tik su 1 susidūręs? Dabar skaitau temą kur sudėta tavo visi pasakojimai, ganėtinai įdomu. :)

inkognito

Citata iš: eternal.bliss  gruodžio 28, 2012, 15:10:42
O tai kaip su tom civilizacijom, buvai tik su 1 susidūręs? Dabar skaitau temą kur sudėta tavo visi pasakojimai, ganėtinai įdomu. :)

Šiaip jau mane žemėn pargabeno kosminiai piligrimai,jie taip man prisistatė,jie buvo tikrai ne Torno civilizacijos atstovai,tačiau niekuom nuo jų nesiskyrė nei išvaizda nei kalba ...

Benamis

Citata iš: bs2000  gruodžio 28, 2012, 13:42:14
gaila kad i mano klausimus niekas neatsako  :( inkognito pasakyk kas tavo nuomone yra pilkieji is zeta tinklo ir kas yra reptilians is alfa drako  :o


Berods kazkur jau rase inkognito, kad apie tokius is viso nera girdejes (jeigu neklystu).

inkognito

Apie pilkuosius iš Zeta Recikulos žinau,bet tie reptilians tai tikrai išgalvoti...o gal ir ne juk tų civilizacijų tiek daug ir tik maža dalis jų priklauso Galaktikų tarybai,visi kiti kažkiek prisilaiko įstatymų o kai kuriems iš jų jie aplamai yra dzin, Jei nepapuola į nagus apsaugos laivams jie čia daro,- ką tiktai užsimano,bet jei juos sučiumpa tai pasigailėjimo jiems  nėra. Kosminėje erdvėje baisiau nei mafijos kare...gerai kad dar mūsų artimiausios prieigos saugomos Gt o jei jų nebūtų mūsų gyvenimas būtų labiau negu baisus.

bs2000

aciu inkognito tavo nuomone man svarbi :) tik vat idomu ka manai ar musu dnr yra sumaisytos pvz su pilkuju dnr? gimsta vaikai kurie mato nakti kaip diena :) kiek istorija sako pirmas zmogus buvo juodaodis afrikoje,tai kas mus atkele baltaodzius i sia planeta?

eternal.bliss

Na viskas man dabar kaip ir aišku. Neįdomi ta jų civilizacija :)

DNR gali pakeisti pats žmogus, ir tai įrodyta net ir mūsų mokslo, kad ir koks jis atsilikęs būtų.
Todėl pats žmogus gali pakeisti savo gyvenimo trukmę, kaip ir kitus įpatumus.

Benamis

Citata iš: eternal.bliss  gruodžio 28, 2012, 18:47:00
Na viskas man dabar kaip ir aišku. Neįdomi ta jų civilizacija :)


Kodel? :)

inkognito

Citata iš: bs2000  gruodžio 28, 2012, 18:42:30
aciu inkognito tavo nuomone man svarbi :) tik vat idomu ka manai ar musu dnr yra sumaisytos pvz su pilkuju dnr? gimsta vaikai kurie mato nakti kaip diena :) kiek istorija sako pirmas zmogus buvo juodaodis afrikoje,tai kas mus atkele baltaodzius i sia planeta?

Atleisk bet ir aš nesu visažinis,žinau tik truputėlį ir nesu 100 procentų garantuotas, kad tai nėra man pamesta dezinformacija.Patikrinti mano žinių tikrumo neturiu jokių  galimybių... tamsiame kambaryje pats ieškau juodo katino,kurio galimas dalykas ten visai net ir nėra.

eternal.bliss

Benami- Man tiesiog neįdomu būtų gyventi panašioje visuomenėje kaip žemės tik labiau tehnologiškai išsivysčiusioje. + Nieko nuostabaus ten nėra.
Daug įdomiau keisti realybę, gebėti pakeisti pačius dėsnius ir žaisti su jais.

Aukštyn