Tapti vampyru?

Pradėjo RoxiO, spalio 22, 2012, 21:00:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Supera

Kad kiek pasakojo, tai jis tik vienas taip darydavo kaime, kiti žmonės net išsigązdavo, jei pataikydavo tuo momentu. Aš irgi nemanau, kad kažkas čia tokio labai jau mistiško, gal jam tiesiog kokių medžiagų trūko ar panašiai.
Bet, vat vienas pažystamas pasakojo, kad tokie kaip vampyrai egzistuoja, tik jie nėra ten kažkuom labai ypatingi ar panašiai, tiesiog jie gali gerti kraują ir jiem nei virškinimas nestoja ir sėkmingai sau tai vartoja.

Master

Chm.. Na su pirmu teiginiu nesutikčiau nes būtent apie šitokį reiškinį apkalbėjome mokykloje :)
Tai gal žaliavalgiai kokie (che, che....)
Kaip ir minėjau kraujas yra pakankamai maistinga medžiaga. Čia ne tiek, kad organizmas toleruoja, kiek žmogus psichologiškai persilaužęs.

Supera

Tai žinoma, neapibrėžia, kad kituose kaimuose to nedarydavo, tiesiog gal tam nepasitaikė ir tiek. Nes tikrai ne visi žmonės sugebėtų arba išdrystų kraujo taurę susileist :D Čia dar ir nuo psichologijos priklauso daug kas. Bet asmeniškai man tai nieko baisaus čia neatrodo. Paveldėjau tirkiausiai :D

paslaptingoji

as nezinau tiket ar ne ,bet kuonors tiket manyciau gerai ,nes jai netikesi nebus prasmes dziaugtis . aisku tie vampyrai kurie vaizduojami romantiski atrodo simpatiski visai nesenei skaiciau kita straipsny apie vampyrus ir jie jau nebebovo toki mieli:D

paulius

Kiek vienas vampyras ar vampyrė turi dovana pavizdžiui brekštanti aušra 2  kaip tame filme atrodo vampyrai taip ir ištikrūjų atrodo mokslininkai ir dvasininkai sako: kad pagal šiuos vampyrus ir sukurtas 
filmas. ištikrųju  kaip ir parasyta sitoje svetaineje jie nera pragaro išperos jie visi tiki dievu bet blogieji vampyrai  daro sanderius su velniu kad butu stipresni greitesni pranašesni už mus ir kitus vampyrus kurie geri. jie žudo mus dėl kraujo,o geri nėžudo del kraujo jie  apvogia ligoninės kad gautu kraujo bet nera taip kad jie nieko nevalgo ar tik krauja geria jie ir žmonių maista valgo krauja geria todel kad butu stipresni kad gautu kraujo turiu jums klausimą ? Kodėl vampyrai geria krauja ? todel kad kraujas yra musu dvasia jie skaitomi kaip dvasios siurbejai dabar pasakysiu ka jie sugeba: greitai begioja, stiprūs,
ąukštai šokineja, gali matyti labai toli žmones kurie gal yra už 50 km ir viską kas labai maža ir ka sugeba daugiau apie nežinau. jei norite sužinot apie vampyrus mano skype yra toks paulius.simonavicius48

varpainis

Citata iš: paulius  birželio 09, 2014, 12:12:36
Kiek vienas vampyras ar vampyrė turi dovana pavizdžiui brekštanti aušra 2  kaip tame filme atrodo vampyrai taip ir ištikrūjų atrodo mokslininkai ir dvasininkai sako: kad pagal šiuos vampyrus ir sukurtas 
filmas. ištikrųju  kaip ir parasyta sitoje svetaineje jie nera pragaro išperos jie visi tiki dievu bet blogieji vampyrai  daro sanderius su velniu kad butu stipresni greitesni pranašesni už mus ir kitus vampyrus kurie geri. jie žudo mus dėl kraujo,o geri nėžudo del kraujo jie  apvogia ligoninės kad gautu kraujo bet nera taip kad jie nieko nevalgo ar tik krauja geria jie ir žmonių maista valgo krauja geria todel kad butu stipresni kad gautu kraujo turiu jums klausimą ? Kodėl vampyrai geria krauja ? todel kad kraujas yra musu dvasia jie skaitomi kaip dvasios siurbejai dabar pasakysiu ka jie sugeba: greitai begioja, stiprūs,
ąukštai šokineja, gali matyti labai toli žmones kurie gal yra už 50 km ir viską kas labai maža ir ka sugeba daugiau apie nežinau. jei norite sužinot apie vampyrus mano skype yra toks paulius.simonavicius48

Aciu labai, uz tokia idomia ir svarbia informacija  ;)

Jupiteris

Patikek ir kalnas pas tave ateis

Elena

Nezinau kaip kiti, bet as tikiu vapmyrais, tik truputi isivaizduoju juos kitaip nei pasakoja legendos, bei kaip kuriami filmai. tiiu kad dabar gal vampyru ir nera, bet seniau pries tukstancius metu tikiu- jie buvo. jei kam nepatinka mano tikejimas vampyrais pasilikite nuomone sau, jos vistiek nieks nepakeis, kaip ir mano isitikinimo vampyrais.....

illuminati

Citata iš: Elena  birželio 14, 2014, 21:22:48
Nezinau kaip kiti, bet as tikiu vapmyrais, tik truputi isivaizduoju juos kitaip nei pasakoja legendos, bei kaip kuriami filmai. tiiu kad dabar gal vampyru ir nera, bet seniau pries tukstancius metu tikiu- jie buvo. jei kam nepatinka mano tikejimas vampyrais pasilikite nuomone sau, jos vistiek nieks nepakeis, kaip ir mano isitikinimo vampyrais.....



tu teisi...

Stefanas

saule666

Galbūt vampyrais buvo vadinami to meto sergantys ligoniai, dar kažkur skaičiau, kad seniau dauguma sergančių pasiutlige būdavo vadinami vampyrais, nes bijodavo šviesos puldavo žmones juos kandžiodavo ir t.t Žodžiu manau tai neišprususių žmonių bandymas paaiškinti ligas ir įvykius kurių jie nesupranta. Beto tuo metu kaip ir dabar buvo na kaip čia lengviau išsireiškus keistuolių kurie mėgo kraują žmonių, gyvūnų. Buvo kanibalų tai ir susidarė tokie mitai o toliau jau žmonių fantazija leidžia prikurt visko ko tik nori. Vampyrų manau nėra tokių kokius vaizduoja filmai, serialai ir t.t Būtų vaifa jeigu būtų jų, bet mūsų pasaulis ir be to labai keistas ir įdomus :)

NiekoNera

Visiskai netikiu vampyrais (kraujasiurbiais judanciais zaibo greiciu ir kitokiais), energetiniais tikiu - darbe ju pakanka:) Idomiai wiki apie vampyrus raso http://lt.m.wikipedia.org/wiki/Vampyras

paragraf 78

Citata iš: saule666  birželio 27, 2014, 13:33:49
Galbūt vampyrais buvo vadinami to meto sergantys ligoniai, dar kažkur skaičiau, kad seniau dauguma sergančių pasiutlige būdavo vadinami vampyrais, nes bijodavo šviesos puldavo žmones juos kandžiodavo ir t.t


Ne pasiutlige, o porfirija. Tai liga, liga, kurios metu sutrinka hemo (geležies komplekso su pigmentu, įeinančio i hemoglobino sudėtį) biosintezė, tuomet toks žmogus geria kraują, valgo žalią mėsą, būna jautrus saulės šviesai, apkandžioja kitus ir t.t.
Pasiutligė per daug akivaizdi, kad būtų laikomi vampyrais, nes konkrečiai žinota dėl ko ja susergama, o va porfirija buvo paslaptinga liga kuri nežinia iš kur ateidavo

Master

O aš maniau, kad zombiai iš pasiutligės kilo ....Ech :D

paragraf 78

Citata iš: Master  birželio 28, 2014, 10:09:21
O aš maniau, kad zombiai iš pasiutligės kilo ....Ech :D


Zombiai kilo iš Voodoo magijos. Joje tikima, kad galima atgaivinti mirusį žmogų, paverčiant jį paklusniu vergu tam tikriems darbams.
Tik vėliau, kino industrija išrutuliojo zombių apokalipsės idėją.

kazys.staninskis

Aš tik noriu pasakyti kad tie kurie netiki vampyrais yra tikri durn*** kadangi jie ištikro egzistuoja kiek buvo nužudymu su perkasta gerlę kiek iš numirusių buvo atsikėlę ir vientik galvojo apie kraują kol jų nenužudė anglijoje prisikėlimu yra mažas skaičius bet tikrai jie egzistuoja ir senovėję kiek visko buvo papasakota kaip galima nepatikėt tuo jeigu jie ištiesu egzistuoja gal jus aišku rašant čia netikint jiais galvojat nepavirsit jiais arba jis jūsų neužpuls bet tiesa sakant ypač tika pavirtes vampyru , vampyras belenka puls pasitaikiusi ir netgi Lietuvoje tų vampyru yra o Anglijoje tikrai nakti tai būti reik atsargiam.
Atsiprašau už klaidas tiesiog susinervinau kai pamačiau kad daugelis netiki jiais.

Aukštyn