Ieškau pagalbos, patarimų dėl prakeiksmo

Pradėjo Rokyzas, sausio 03, 2016, 13:43:08

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Rokyzas

Sveiki, perskaičiau visą šio forumo kategoriją ir neradau atsakymo į man rūpimą klausimą.
Manau, kad esu prakeiktas, tai leidžia teigti keletas faktų, kurie man nutiko:
1. Mano buvusi mergina didelio barnio metu (dėl ištikimybės) ištarė "aš tave prakeikiu, jei tai buvo tiesa ir tu man meluoji (žinoma, aš jai melavau ir neprisipažinau)"
2. Teko apsilankyti pas būrėją, kuri išmetusi kortas pamatė juodą liniją, kuri pagal ją reiškia prakeiksmą, ko pasekoje esu labai išsiblaškęs, viduje nėra harmonijos, vien chaosas
3. Turiu problemų su žarnynu, virškinimu. Visada noriu miego, esu blogos nuotaikos, neturiu jėgų. Dabartinius mano santykius su mergina seka vien įvairūs barniai, kivirčai, dažniausiai jie kyla dėl mano kaltės ar pradedu murmėti, kad kažkas yra blogai ką ji padarė.

Gal galite patarti kur kreiptis, kad išsiaiškinti ar esu prakeiktas ir jei taip, nuimti tą prakeiksmą?
Blogų ketinimų neturiu, noriu tik atgauti harmoniją ir džiaugsmą gyventi :)


Benamis

Bandyk su kiausiniu pasitikrinti: http://anomalija.lt/2014/04/trys-budai-kaip-diagnozuoti-prakeikima-ar-nuziurejima/

Kiek teko girdeti, tai elementariausias bet kartu ir tiksliausias budas. Na, bent jau taip teigia daug zmoniu susije su magija ir ezoterika.

tadasas99

#2
sausio 03, 2016, 15:37:40 Redagavimas: sausio 03, 2016, 15:39:22 by tadasas99
Arba pabandyk paatvirauti, galbut tavo nesekmes lemia itampa santykiuose su mergina ir kaltes jausmas, bei nenustebciau kad merginos sumazejes pasitikejimas, siti dalykai priestarauja harmonijos principui, pabandyk juos nusimesti.

.L.U.T.H.O.R.

Prasta būrėja, jei nenuėmė ar bent nepasiūlė kaip nuimti prakeikimą. Gal gali PM jos kontaktais ir vardu pasidalinti?

Rokyzas

Citata iš: Benamis  sausio 03, 2016, 15:18:52Bandyk su kiausiniu pasitikrinti: http://anomalija.lt/2014/04/trys-budai-kaip-diagnozuoti-prakeikima-ar-nuziurejima/

Kiek teko girdeti, tai elementariausias bet kartu ir tiksliausias budas. Na, bent jau taip teigia daug zmoniu susije su magija ir ezoterika.
maža problema, kad šviežio ir naminio kiaušinio nežinia iš kur gauti šiais laikais :) reikės gerai paieškoti ir pamėginti.

šiandien dar perskaičiau www.anomalija.lt/2015/12/prakeiksmu-ir-nuziurejimu-diagnostika-kaip-atpazinti/ šį straipsnį tai visai baisu pasidarė. 5 atitinka, dar 4 galiu priskirti labiau nuo savijautos, kad pasireiškia ir bažnyčia. aš ten labai noriu, man taip gražu, ramu, bet tik nueinu, pabūnu pora minučių ir jau noriu išeit, nes nebesukoncentruoju dėmesio savyje, maldoje, pasidaro nuobodu ir tenka išeit.

baisoka darosi :D

paragraf 78

Man tai panašiau, kad "prakeiksmas" įsikalbėtas

Rokyzas

aš tikiu, kad gali ir nebūti nieko, todėl čia ir parašiau, kad išsiaiškinti :)

tadasas99

Citata iš: Rokyzas  sausio 03, 2016, 18:17:05aš tikiu, kad gali ir nebūti nieko, todėl čia ir parašiau, kad išsiaiškinti :)
Tada klausimas kam sukurei tema, ar tam kad nori issispresti savo problema ir ieskai budu, ar tam kad pasitvirtinti ar pasineigti prakeiksmo teorija?

Rokyzas

aš čia užklydau ir sukūriau temą, norėdamas atsikratyti prakeiksmo.
reikės mėginti su kiaušiniu pasitikrinti ar pagrįstai galvoju apie tai.

 

Grind

Man vat va toks klausimas atsistojo... Kaip paprastas žmogus gali prakeikti kitą žmogų? Suprantu, jeigu yra pasitelkiama kokia nors dievybe ar demonu, bet jei ne, tai negaliu to suprast...

Prakeikimu Panaikinimas

Kitas zmogus gali pasiusti stiprias emocijas, kurios tampa svetima energija tavo erdveje. Tai ir bus prakeikimas.
Taigi, prakeikimo pasalinimas yra svetimos energijos is tavo biolauko.

Ponas Dablas

Ziurejau nesenai per tv kazkokia laida, kur pasakojo apie prakeiksmus ,tai reziume kitas zmogus gali tave prakeikt tik tokiu atveju, jeigu pats tuo patikesi ir priimsi ta prakeiksma,mano manymo cia pagrinde suveikia pasamone,o jei vaikstai i baznycia, tai ispazinties nueik ,dvasininkai sako padeda nuo visokiu prakeiksmu,o ir paciam turetu palengvet

Faunas

@Rokyzas Jei nori, tai galiu nuimt tau tuos prakeiksmus. Man reikes tavo vardo-pavardes, gimimo datos. Tada paziuresim kas ten pas tave ir kaip.... Rasyk i PM


tadasas99

Citata iš: Rokyzas  sausio 03, 2016, 18:45:52aš čia užklydau ir sukūriau temą, norėdamas atsikratyti prakeiksmo.
reikės mėginti su kiaušiniu pasitikrinti ar pagrįstai galvoju apie tai.

 
Tuomet geriausias varijantas mano auksciau paminetas, ir vertink kaip nori.
 Galbut tavo busenos priezastys pchikologines, auksciau minetos, galbut dvasines, galbut energetines, bet esme kad forume tau siulomi du varijantai.
 A. Viska padaryti paciam, nusimesti kalte, apsi alyti siela, susiharmonizuoti vidine energija.
 B. Nori kad kazkas kitas uz tave tai padarytu, bet jie nenuims klates jausmo kuris yra problemos saknys.
 Buvo forume tema apie pchikologini gydyma, visi graziai sutare kad gydymas tik lengvina simptomus bet nesprendzia pacios problemos, nemanai kad cia panasiai?
 Aisku antras varijantas daug lengvesnis, bet ar lengviausia iseitis yra geriausia?

TinSoldier

Citata iš: Legionas  sausio 03, 2016, 16:19:08Prasta būrėja, jei nenuėmė ar bent nepasiūlė kaip nuimti prakeikimą. Gal gali PM jos kontaktais ir vardu pasidalinti?
Galima paklausti, ką tu čia taip planuoji? :D
Tai ezoterinių prekių rinką skenuoji, tai nevykusių būrėjų duomenis renki.
Kas čia bus iš viso šito? :D

Aukštyn