Mano nesėkmės po meilės burtu.

Pradėjo ernestitas, birželio 09, 2015, 20:27:55

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

a.t.sielis

Kortom netikiu, per daug atsitiktinumo.

Apsivalymo metodai visados gerai. Be abejo, kad pas visus mus pasąmonėje daug visko prisikaupia, kuo daugiau pastangų dvasinio tobulėjimo ir apsivalymo kryptimi, tuo mažiau bereikalingų naštų nešiojame.

Konkretaus magijos epizodo atoveiksmio nesureikšminčiau, svarbiau tuometinė netinkama reakcija ir bandymas imtis kažko manipuliatyvaus. Kiti klaidingi sprendimai, viskas susikaupia, daro žmogų silpnesnį.

Kristė

Ar tai buvo meilės burtai? Ne. Meilės burtams reikia šiek tiek daugiau nei interneto...pirmiausiai jie paveikia žmogų ant kurių buvo „uždėti" iki tokio lygio kad tu būtum bėgęs nuo jos
Toliau alkoholis. Kai žmogus susiduria su skaudžia patirtimi išgyveną išsiskyrimo stadijas, piktis, liūdesys ir kitas. Į jas kiekvienas reaguoja skirtingai, vieni valgo už tėvynę, kiti geria, kiti tampa savanaudžiais, kiti užsisklendžia, kiti eina per mergas, labai skirtingi žmonės, skirtingai ir elgiasi. Tu pasielgiai taip kaip tavo gyvenimo modelis tau parodė, kažkur jau esi tai matęs kaip kiti tvarkosi su „problemomis", nesąmoningai pritaikiai tai.
Dabar su tom merginom..karštligiškai ieškai vis kitos ir kitos ir kitos. Kam? Kodėl? Ar paklausi savęs, kodėl man reikia merginos, kodėl mane traukia alkoholis? Nei vienas neesam šventieji, bet kodėl? Esam socialios būtybės ir inkstinktyviai ieškom antrosios pusės. Bet ką tu jai gali duoti? Ar tu myli save? Ar pasitiki savimi? Ar būti vienam taip baisu? Ne, tikri nebaisu. Atrask save būdamas vienas, pamilk save koks esi. Turi daug valios ir esi sąmoningas, sportuoji, sugebi suprasti kas jau per daug ir kad kažkur yra bėda. Gyventi pirmiausiai reikia del savęs, surasti ramybę širdyje ir galvoje, susidėlioti visus taškus. Kuriam laikui pamirsk tas merginas, kai būdamas vienas jausiesi laimingas ateis net nesuprasi iš kur ji atsirado. Skaityk, gyvenk, džiaukis kiekviena diena. Esi pilnavertinis vyras, net jeigu ir neturi merginos.

paragraf 78

Citata iš: Kristė  birželio 10, 2015, 00:14:08
Ar tai buvo meilės burtai? Ne. Meilės burtams reikia šiek tiek daugiau nei interneto...pirmiausiai jie paveikia žmogų ant kurių buvo „uždėti" iki tokio lygio kad tu būtum bėgęs nuo jos


Kriste, psichologiniu ir juo labiau dvasiniu požiūriu nėra jokio skirtumo kerai iš interneto ar iš senovinio grimuaro, tikri ar visiška nesąmonė, deja jie veikia vienodai. Čia kalbu apie patį kerėtoją.

house_armin

@paragraf 78 kodel yra geriau kai kazkas kitas uz tave meldziasi?

paragraf 78

Citata iš: house_armin  birželio 10, 2015, 02:02:06
@paragraf 78 kodel yra geriau kai kazkas kitas uz tave meldziasi?


Iš dvasinės pusės atsiranda dvasinė bendrystė, čia tą bet kuri religija pasakys. Šiuo atveju vyksta dvasinė kova, o vienas lauke ne karys.
Jei žvelgti iš psichologinės pusės, tai visada yra lengviau kovoti su savo bėdomis kai žinai, kad kas nors kokiais nors būdais tavimi rūpinasi, palaiko ir stengiasi pagelbėti

Sleeping_angel

Citata iš: house_armin  birželio 10, 2015, 02:02:06
@paragraf 78 kodel yra geriau kai kazkas kitas uz tave meldziasi?


Kažkada, kai dar mokiausi mokykloje, su mama buvom apsinuodijusios maistu. Aš tą dieną nėjau į mokyklą, nes labai blogai jaučiausi ir man pagailo mamos, juk jai visą dieną reikėjo išbūti darbe. Pradėjau melstis Dievui ir prašyti, kad jai padėtų. Po tos maldos pati greit "fiziškai apsivaliau" ir staigiai dingo visas prieš tai buvęs blogumas :D

Kai kitas žmogus už tave meldžiasi, jis parodo savo meilę tau. Manau, ir Dievui maloniau, kai žmogus "prašo" ne sau :D

nereikalinga

Nebedėk didelių pastangų, neversk savęs rasti , o radus žūt būt turėti panelę, ir turėti tik dėl to , kad taip reikia. Atsipūsk, užmiršk burtus, jie čia niekuo dėti, čia tik tavo protas. Gyvenk, dirbk, džaukis, ilsėkis, negerk :) Paną vistiek rasi, ankščiau ar vėliau.
:)

ernestitas

visi burtai manau veikia pasamone, o kai paveikta pasamone tu nesuprasdamas elgiesi vienaip ar kitaip. Geriausias būdas apsivalymas vienokiu ar kitokiu būdu, šiukšliu atsikratymas kurios slypi pasamonėje. Malda, meditacija ar panašūs būdai. Labai padeda ir kitu palaikymas. ačiū paragraf 78.

paragraf 78


Supernatural

Mmm...ne ta magija bandei pasikinkyti :) tikra ragana parinks tau tinkama uzkeikima, kuris suveiks garantuotai..kazka ne ta atlikai, gal ne taip istarei, ar ne iki galo teisingai atlikai, kita vertus, visada pasiimk "savo ragana" kartu, kai atliksi rituala, ji kazkokiu budu sugeba sustiprinti jo poveiki :) isbandyta jau..

Supernatural

nu tai va, išbandžiau ir aš tuos meilės kerus :) labai norėjau pati stebėti kaip kas vyksta. tai va, poveikis tikrai yra ir teigiamas ir neigiamas. teigiamas tas, kad žmogus atvirai pasakė "kad sako, kažkaip nereikėjo nereikėjo tavęs, o dabar prisireikė ir juodai ir greit" :D na aš gal kiek grubokai čia parašiau, bet esmė tokia, bet negana to - iš kampų pradėjo lįsti išvis visi buvę :) ir prieš metus, ir prieš du ar penkis net :) O naujų jau kiek atsirado - nėr net kaip susitvarkyti, tik ignoruoti. Bet esmė vistiek - konkretus žmogus. tai va, jam nepadėjo net jo Romos kunigų šventimai jokie :) rezultatas aiškus gana. Bet čia įsivelia šalutinis poveikis - kuo jam daugiau reikia, tuo man labiau nereikia..bet kvailiausia tai - kad ir nereikia, bet galvoj mintys tupi apie tą žmogų :) nu va šita vieta man buvo įdomiausia - žmogaus nereik, kažko daugiau nei buvo bendravimas iki tol - nereik - o kodėl tada galvoj kaip kirmėlė kokia sėdi? Atvirumas iš to žmogaus pusės belen koks atsirado - pasakoja viską asmeniškai, nors aš tik tvarkau kai kuriuos jo reikalus ir tiek, daugiau nieko, tik draugiškai. Vat dar tyrinėju viską toliau, bandau atrasti skirtumus, kuri magija veikia tvirčiau - vudu ar slavų. Vėliau reikės atlikti manau reverse ritualą ir bandyti pertvarkyti viską kažkaip. Kažkaip nenormaliai jį paveikė - maniau paprasčiau būna, ne iki tiek. Plisu atsiranda ta pirmokų baimė paskambinti, pakalbėti, pabambėti, kažkur nueiti ir panašiai- nėra tokių dalykų po magijų, tarsi tiesiai prie reikalo iškart einama - tą dar irgi tyrinėju, kodėl. Praktiškai atsiranda dviprasmybė kažkokia tarsi - veina žmogaus pusė nori, kita atstumia: kažkoks tarsi žaidimas - tai arba kova prieš magiją, arba šalutinio poveikio veržimasis. gal iš jūsų kas žinot ir bandėt kažką panašaus?

Benamis

Citata iš: Supernatural  sausio 05, 2017, 13:03:44gal iš jūsų kas žinot ir bandėt kažką panašaus?
Nezinau, gal cia nesusije su magija? T.y. kai zmogus staiga gauna tai, ko taip trosko ilga laika, jam tai pasidaro neidomu/nereikalinga. Gal cia koks psichologinis fenomenas? Man panasiai buna su merginomis :)

Supernatural

Tai kad čia gryniausia magija buvo ano žmogaus atžvilgiu. Man praktinis eksperimentas tarsi, nes vis netikiu, ką kiti nupasakoja, aš mėgstu viską išbandyti pati. Beje, žmogus turėjo apsaugą, teko ją nuimti pradžioj, kad pradėti buitinį raganavimą. Dėl to, kad greitai atsibosta viskas - aš sutinku, pati tokia esu, man nauji žmonės įdomesni nei jau turimi, bet ten įsijungia kitas fenomenas, anie žmonės pririšami yra ilgam dar kitais būdais. tau kaip ir nereikia, bet B variantas visada reikalingas :) negražu žinoma, fu fu fu man, bet o ką? Aš geriau paklausysiu reatorinių pamąstymų apie tai ką aš žmogui padariau, kad jis jau tris metus nieko nebenori, nei mąstysiu, ar atsakys į mano žinutę ar neatsakys :)Realiai kiek man patiko vyrų - nei vienas dar NE nepasakė, nesukėlė to azartinio žaidimo laimėti ir užkariauti, buvo gaunami čia ir vietoj tarsi, tai teko prisimastyt pramogų pačiai šiuo klausimu, išsirinkt bet kokį žmogų, kurio ir aš nepastebėdavau niekad ir pasibandyt praktinę magiją. Suveikė, nežinau kaip reaguoti, dedu į kojas eilinįkart. Dabar kaip ir uždaryti viską jau irgi nebeišeitų, balažin kokios pasekmės būtų. Plius keisti dalykai vyksta, kai netoliese būname - pragiedrėja dangus, nustoja snigti kai kieme būnam, kai viena į kojas dedu kuo greičiau - tai net kruša su ledukais pradeda kapot per tuos 5kis metus, kol nulekiu iki mašinos arba čiut ne uragano lietus prasideda, keistai kažkaip net. Amžinai kažkas nutinka neigiamo, pvz.pastarąjį kartą užliejau netyčia visą jo namą...hmm..norėjau vėl dėt į kojas, bet neišėjo. Pamenu kartą debesuotą naktį nusprendėm palatkę pasistatyt kieme, sako einam - romantika, aišku nepavyko pasistatyt, bet taip prigulėm ant čiužinuko(dugno) jos ir žiūrim į dangų - o ten būtent virš mūsų, tik virš mūsų debesų nėra, giedras giedras dangus ratuku mažu su žvaigždėmis, o aplink stori debesys :) tik išėjau iš kiemo - debesys vėl užsitraukė. Kitąkart tas pats buvo objekte, važiavau tvarkyt reikalų vadinas, ir kad pakilo tabūnai varnų ir žuvėdrų, vajetau - nesimatė nieko, sakau davai pasislenkam, dar apšiks mus, ir taip žiūrėjau į tuos tūkstančius virš galvos paukščių, kad staiga jie ėmė virš manęs skristi ratu, visur skraido - o virš manęs ratu sukasi, o rate nei vieno, kuris mane apšikt galėtų :D :D pamenu anas pažiūrėjo į dangų ir sako - nu bliamba, ragana tu tikrai, sako kaip taip padarei? :) sakau mistika, nežinau :D Kitas atvejis buvo nesenai, sėdėjo, dėstė ekonomikos tiesas visokias ir taip toliau ir sako, kokia tu ragana, jei negali pasakyti ar laimėsiu konkursą ir bla bla, aš pažiūrėjau pamenu į jį, sakau, tu tikrai nori žinoti ar laimėsi? jaučiau, kad jam labai svarbus tas laimėjimas, užteko paimti už rankos žmogų ir sakau - nepergyvenk, laimėsi konkursą, sako nesąmonė, beveik be šansų, sakau būk ramus, laimėsi. Skambina man po savaitės, sako laimėjau :) sakau kaip laimėjai? sako prieš tai plėšė vokus - kažkas nutiko negerai ir panaikino vokų plėšimą, antrąkart kai plėšė - jų kompanija laimėjo konkursą. :) Tai va ką tuom noriu pasakyti - greičiausiai čia įsikiša ta buitinė magija kažkur kažkaip, kuri suformuoja situacijas tam tikras, o jau kaip jomis naudosimės - mūsų reikalas. Bet galų gale vsii šitie faini dalykai priveda prie ko? - ogi prie to, kad nesugebam nei vienas išsakyt ko norim - feikas kažkoks, užsikerta liežuviai. Situacija gaunasi ideali, o vat apie santykius nei vienas kalbos nevedam :D :D šalutinis poveikis matyt jau toks

Citata iš: Benamis  sausio 05, 2017, 13:48:57
Citata iš: Supernatural  sausio 05, 2017, 13:03:44gal iš jūsų kas žinot ir bandėt kažką panašaus?
Nezinau, gal cia nesusije su magija? T.y. kai zmogus staiga gauna tai, ko taip trosko ilga laika, jam tai pasidaro neidomu/nereikalinga. Gal cia koks psichologinis fenomenas? Man panasiai buna su merginomis :)

Supernatural

O ar yra pas mus čia tų raganių? Praktikuojančių? man reik, kad pažiūrėtų ar neturiu prakeikimo, nes jaučiasi, kad lyg ir turiu - bet neišgaudau koks tai, niekaip.

Benamis

@Vendigo ir @Legionas tikrai praktikuoja.

Aukštyn