Veriantis šaltis namuose

Pradėjo PaleWitch, gruodžio 16, 2014, 12:02:20

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

PaleWitch

Sveiki  :) kreipiuosi į Jus norėdama pasidalinti patyrimu bei pasiklausti Jūsų nuomonės. Vieną ramų vakarą kalbėjausi su mama. Stėvojau pasirėmusi į spitntelę [už manęs buvo siena]. Staiga iš niekur nieko mane "pervėrė" - nežinau kaip kitaip išsireikšti, šaltas vėjas, pakankamai stiprus jog privertė palinkti į priekį. Nejuokais išsigandau, pasimečiau. Nieko panašaus nejutau nei prieš tai nei po to gyvenime. Mama nieko nepajuto, jai nieko ir nesakiau, tik pasižiūrėjau į langą - jis buvo uždarytas. Mes gyvename bute. Nežinau kaip paaiškinti tai kas man atsitiko. Pati nesergu jokia liga, galinčia sukelti šitokias haliucinacijas, tai nebuvo šaltas prakaitas, tiesiog.. Per daug apie tai negalvoju, tačiau būtų visai įdomu sužinoti dar kieno nors nuomonę. Dėkui.

Benamis

Na jeigu taip ivyko viena karta tai sunku ka nors ir objektyviai pakomentuot.

Is ezoterines puses sakoma, kad veriantys saltis dazniausiai buna tada kai patalpoje be obejektu turinciu fizini apvalkala yra dar ir nematomi mums objektai (dvasios ir pan.).

O is zemiskos puses tai cia daug paaiskinimu galima sugalvoti: kazkokios stadijos epilepsijos forma, haliucinacija (haliucinacijos pasireiskia ne tik kai zmogus serga, bet kai yra tarkim mazai miegojes, pavarges, issekes moraliskai ir t.t.)...

Stebek ar nepasikartos toks jausmas ateityje.

PaleWitch

Na žinot, neieškau aš tokių dalykų, įpatingai namuose. Jei kas ir nukrenta ar nučiuožia kur naktį kambaryje,stengiuos per daug neįaudrini fantazijos, nenoriu namuose jaustis nejaukiai, kažko bijoti. Vis tik tas įvykis nepaliko daug vietos interpretacijoms, labai nepanašu, jog tai galėjo būti fiziologinis sutrikimas.. nežinau, tai įvyko taip netikėtai, ir niekada daugiau nebesugrįžo.. :D

mangirdas.bu

Labas. Pirma užsiminsiu apie tai- ką aš žinau ir suprantu, po to- tau nejaukaus vėjelio, po kurio- tu pasijautei, gal nemaloniai, o gal ir išsigandai ( žinoma, kad taip ) , tu įžengiai prie lango ir patikrinai ar langas uždarytas. Bet ištikrūjų- tu darei ne tai, kas tau pasirodė- ką tu darei, tu tiesiog pažiūrėjai- pro langą. Čia tavo pasamonė- ko tada nesupratai, ko -tavo samonė nesuprato, ir tu tiesiog elgeisi taip- kas tau skamba samoningai ir yra samoninga , ir nuėjai prie lango ( na, tokioj situacijoj taip pasielgti yra visiškai normalu ) , nors esmė ir buvo nueiti ir pamatyti už lango. Na taip juk tai neeilinis potyris. Va, man paskaičius tavo žinutę ir nusprendus, kad tau atrašysiu į- tai ką žinau, nors nežinojau ką- aš tada, tau parašysiu, tai nu, aš nuėjau į virtuvę parukyt, ir jau virtuvėj- man toks ( man tai malonus ) nemažas šiurpas su maloniu šaltuku per kūna praėjo, o aš tik smagiai pasipurčiau :) ir ką ir nieko :) Aj nežinau, aš tai pasiūlyčiau tau- šiektiek apie tai pagalvot, jeigu ta mintis lengvai į galvą lis ir neprieštaraus tavo- norui. O jei ne- tai ne, nevargink savęs. Ir nebijok tokių dalykų, niekas taves neužpuls, joks baubas neišlis iš gražios vaikiškos nuotraukos :) Nu čia tai, tuo labiau- nereikia prisigalvotų nebūtų dalykų- kaip ligos ar kaip egzorcista kviest. Nu, dar gryžus prie ten -tai, kad tas vėjas tave pastūmėjo pirmyn, kad tu- net nesusimąstydama ir nesuabejodama, apie nieka kitka, tiesiog taip padarysi ir nueisi prie lango ir patikrinsi- be jokios abejones, nes tai buvo tai- ką tu pajutai ir tai ką supratai- kas realiai ivyko.

Birka Miau Miau

#4
gruodžio 17, 2014, 05:26:01 Redagavimas: gruodžio 17, 2014, 11:24:02 by Benamis
PaleWitch, įtartina visai, jog tu tiesiog ko nors užvartojai ir pajautei tokius pojūčius. Paprastai, pavartojus musmirių (iki 11g džiovintos), sutraukus žolės, taip nutinka. Nenustebčiau, jog tavo atvejis yra lygiai toks pat. :)

PaleWitch

Birka Miau Miau: ne, nieko nevartoju, net nerukau.
Mangirdai: kelis kartus skaiciau, megindama suprasti Tavo minti. Sutinku, zmogaus protas uzprogramuotas taip veikti-situacijai pritaikyti diagnoze, logiska ji ar ne.. Apie ivyki TIKRAI daug negalvoju, nes o kas is to. Parasiau cia ieskodama palyginumu savo patirciai, palyginus galima butu meginti daryti isvada. Suprantu kad gal sunku patiketi kazkuo visiskai nepazystamu ''tu cia gal apsirukei" - tokiu komentaru tikejausi, taciau kam tada isviso sitokie forumai kuriami. Tai nebuvo vejalis, tai buvo gan galingas gusis,bet jis atrodo nepaveike nieko aplink. Bet negaliu patiketi jog tai galejo but tiesiog haliucija.

Birka Miau Miau

Citata iš: PaleWitch  gruodžio 17, 2014, 11:48:27
Birka Miau Miau: ne, nieko nevartoju, net nerukau.
Mangirdai: kelis kartus skaiciau, megindama suprasti Tavo minti. Sutinku, zmogaus protas uzprogramuotas taip veikti-situacijai pritaikyti diagnoze, logiska ji ar ne.. Apie ivyki TIKRAI daug negalvoju, nes o kas is to. Parasiau cia ieskodama palyginumu savo patirciai, palyginus galima butu meginti daryti isvada. Suprantu kad gal sunku patiketi kazkuo visiskai nepazystamu ''tu cia gal apsirukei" - tokiu komentaru tikejausi, taciau kam tada isviso sitokie forumai kuriami. Tai nebuvo vejalis, tai buvo gan galingas gusis,bet jis atrodo nepaveike nieko aplink. Bet negaliu patiketi jog tai galejo but tiesiog haliucija.

Na tiesiog nusakiau poveikį, koks būna, pavartojus tam tikrų medžiagų. Jeigu nevartojai ir nebuvo jokių haliucinacijų, jokio vėjelio, tai tuomet įvyko tamsiosios materijos iškrova tavo kambaryje. Tai labai dažnas reiškinys, kuri dauguma tiesiog ignoruoja. :)

TinSoldier

Ponas Birka,

Visiškai nesuprantat ką kalbat.
Nei apie narkotikus, nei apie tamsiosios materijos iškrovą (lažinuosi, šitą sąvoką ką tik pats sugalvojot).

(žinutę rašiau tik tam, kad galėčiau tą kreipinį pavartoti)

Birka Miau Miau

Citata iš: TinSoldier  gruodžio 17, 2014, 16:39:06
Ponas Birka,

Visiškai nesuprantat ką kalbat.
Nei apie narkotikus, nei apie tamsiosios materijos iškrovą (lažinuosi, šitą sąvoką ką tik pats sugalvojot).

(žinutę rašiau tik tam, kad galėčiau tą kreipinį pavartoti)

Ponaiti TinSoldier, o tu užvartok 11g lietuviškų musmirių, tada sutrauk 2g žolės ir pasakyk, ar nepatirsi to paties ką minėjau. Jeigu tai padarysi ir nepatirsi, duosiu tau 100 Lt. ;)

.L.U.T.H.O.R.

Aha tokie narkomanai ir pradeda apie visokius lygius, laiptelius kalbėt, levelius, materijos iškrovas. Ko tik jie nepatiria.

TinSoldier

Citata iš: Birka Miau Miau  gruodžio 17, 2014, 16:59:21
Ponaiti TinSoldier, o tu užvartok 11g lietuviškų musmirių, tada sutrauk 2g žolės ir pasakyk, ar nepatirsi to paties ką minėjau. Jeigu tai padarysi ir nepatirsi, duosiu tau 100 Lt. ;)


Jeigu po amanita muscaria ir 2g žolės, viskas, ką tu pajusti, tai šalto vėjo gūsį - tai aš tau duosiu 100 litų. (neduosiu šiaip nieko, bet vis tiek esmė, kad nesąmones šneki).

O šiaip, dėl musmirių, kadangi tas Birka (hehe) čia taip atsainiai mėtosi apie musmirių vartojimą, tai dar prirašysiu, kad tam, jog nenusitručintų žmogus, jas reikia tinkamai paruošti. O ne šiaip ryti (jei kam nors paskaičius žinutes taip pasirodys). O ir ne vaikiškam pažaidimui ji - rimtas psichodelikas.

Benamis

Baikit off-topa narko-fanai :D

varpainis

Jei galeciau, birka miau miau iskart metu forumieciu isrinkciau vien del nicko  :)

mangirdas.bu

Smagiai jūs čia :D

Tiesa del to vėjelio aš jį taip vadinu, nes man taip priimtiniau- mažybiškai, nes nelaikau tai nieko pavojingo ar baisaus. Ir šeip gal del to, kad į tavo atveji kreipiamasi :D tai as supratau, kad tai buvo nemažas vėjas ar tai gūsis- kuris tave nubloškė iškarto tolyn. Čia dar nukopijuosiu tos žinutės kur tau buvo skirta, pati galą, gal to nesupratai, bent jau pagal tai galėčiau spręsti, kad nesupratai.

Nu, dar gryžus prie ten -tai, kad tas vėjas tave pastūmėjo pirmyn, kad tu- net nesusimąstydama ir nesuabejodama, apie nieka kitka, tiesiog taip padarysi ir nueisi prie lango ir patikrinsi- be jokios abejones, nes tai buvo tai- ką tu pajutai ir tai ką supratai- kas realiai ivyko.

Galėčiau iterpus primint kas realiai ivyko ir buvo stipru, bet nemanau, kad to reikia :)

Nukopijuosiu kita mano žinutę, kai po mano komentaro kaškas pakomentavo ir perkėlė tai į žodžių karus tema, tai gal tau lengviau bus suprasti kanors. Bet ten buvosi kreiptasi visai iš kitos pusės, žodžių karai :)

Gerai. Tada tiesiog vos įžengus į virtuvę, man praėjo toks nedidukas šiurpuliukas per nugara ( na aš jį laikau nediduku, kam didelis, kam ne ) , tada aš visą savo dėmesį ( nu nors visada aš taip, kai iš pradžių kaškas netikėto- nu aš smalsus begalo ) nukreipiu, pasijaučia, nes as nebeturiu baimių, nes netikiu azoterija. Kas tas y?? O man tai haha, juokauju... ar kitaip energiją ( kad ir vidiniu akies žvilgsniu galėčiau pavadint ) nukreipiu būtent į tai, ir tai sustiprėjo, pasijautė dar stipresnis šiltas šaltukas su šiurpuliukais, be- būtent tokio vėjelio kurį apibūdino mergina ( nors šiandien man iš ausies buvo praskridęs vėjelis ( čia gi bazaras ) , o čia kaškas smagiau būtu, bet čia tyliu ir čia visiškai nepričiom, niftema ), tada aš tiesiog pats visas ( tai yra rankas, kūną ) papurčiau su smagumu ir smagiai sau paburbėjau- ( kas man pačiam pasirodė šiek tiek su nuostaba ) man- tuo metu jaustą, burbuliuotą šmaikščią nesamonę, o poto, aj man kaip visada vienodai, lyg ir nieko naujo, ir prisėdęs sau ramiai užsirukiau netokio ir lievo minsko tų- trumpų, tos ilgos tai lievos, trumpos geriau rūkos. Gi įdomu- ką rukau, tai yra ką rukiau- tuo metu, tai yra po to nuotykio.

PaleWitch

Reiktų pakeisti diskusijos pavadinima į "žolių karą" :D
Mangirdai, atleisk, bet man vis dar sunku suprasti. Tikėtina, jog tu mėgini pasakyti turintis kažkokių panašių patyrimų, bet tau tai neva yra įprasta? Sutinku, jog aš nelabai domiuosi materijomis ar antimaterijomis, težinau tai jog mokslininkai giliai kalnuose ar po žeme stengiasi išsiaiškinti kas tai yra dar turbūt ir po šiai dienai.. Tad gal mūsų spekuliacijos apie tamsiasias materijas yra kiek stipru sakyčiau :D
Žodžiu, tik nesibarkit,nepasiduokit provokacijom, nieko tai nesprendžia xD

Aukštyn