Magija pradedantiesiems

Pradėjo Beelzebub, gegužės 14, 2012, 19:18:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

O žinote kas keisčiausia? Religijotyrininkai pastebėjo jog į magiją ir panašius dalykus, labiausiai linkę tiksliukai. Kiek prie universitetų kuriasi visokios magijos akademijos, tai jos visada kuriasi prie tiksliųjų mokslų universitetų.
Na čia pastebėjimas, tinsoldieriui

Iron Tara

Nemanau, kad tikrajai magijai reikia pradžiamokslių ar kokių patarimų, kurie pritaikyti visiems. Tikroji magija, kaip ir kiti tikri dalykai, slypi kiek giliau ir yra tik keli skirtingi būdai ją atkasti ir pasiekti. O šie patarimai tai tik pažaidimams

.L.U.T.H.O.R.

O aš visada norėjau psichologiją arba anglų filologiją studijuoti :D

Iron Tara

Citata iš: Druwis  lapkričio 25, 2013, 21:23:16
O aš visada norėjau psichologiją arba anglų filologiją studijuoti :D

Tai kodėl fizika? (ar kažkas pan.?)

.L.U.T.H.O.R.

Per vėlai susigriebiau :D Ir šiaip visi ženklai vedė prie fizikos. Nežinau kodėl ^^

Skorp

Pagalvokim teoriskai. Jai dievas istikruju yra, tai visa Jezaus istorija buvo tiesa, gal siek tiek pakeista is zmogaus per zmogu bet ir stebuklus kuruos jis dare, tokie kaip isgyditi neregi, pamaitinti alkstancius kai nieko nera.... Jai tu tiki dievu, tu tiki ir magija. Pagalvokit viskas yra jau senai irodyta ir parasyta, tik zmones patys renkasi tiketi tuo ar ne. Juk yra pilna irodymu kad egzistuoja smeklos, dusios ir pomirtinis gyvenumas. Tai kuo remtusi pomirtinis gyvenimas jai neegzistuotu dievas? Kuo remtusi musu gyvenimas? Jai netikesi dievu, netikesi ir magija. Tikejimas tuo ka darai, ir tuo kas esi yra svarbiausia.

varpainis

Citata iš: Skorp  sausio 05, 2014, 01:48:14
Pagalvokim teoriskai. Jai dievas istikruju yra, tai visa Jezaus istorija buvo tiesa, gal siek tiek pakeista is zmogaus per zmogu bet ir stebuklus kuruos jis dare, tokie kaip isgyditi neregi, pamaitinti alkstancius kai nieko nera.... Jai tu tiki dievu, tu tiki ir magija. Pagalvokit viskas yra jau senai irodyta ir parasyta, tik zmones patys renkasi tiketi tuo ar ne. Juk yra pilna irodymu kad egzistuoja smeklos, dusios ir pomirtinis gyvenumas. Tai kuo remtusi pomirtinis gyvenimas jai neegzistuotu dievas? Kuo remtusi musu gyvenimas? Jai netikesi dievu, netikesi ir magija. Tikejimas tuo ka darai, ir tuo kas esi yra svarbiausia.

Buk malonus ir supazindink cia visus su tais irodymais

Skorp

Si svetaine ir taip pilna irodymu, vaizdo irasu, nuotrauku, zmoniu istoriju... Na jai jais nepatikes tuomet lieku tik du budai, pradeti tiketi, arba susipazinti su tuo patiems. Man teko susipazinti, o man to net nereikejo, nes as jau tikejau. Zmogus be tikejimo negyvena. Kodel vienuolis aiksteje, viesai susidegino apsipyles benzinu? As zinau kad jis kazkuo tikejo, ir tas tikejimas buvo vertas jo givybes. Manau tai buvo zinia kitiems kad pradetu gyventi.

Vytautas

Šiaip kurį laiką bandžiau surasti nors vieną realų apčiuopiamą pvz įrodantį magijos veikimą. Dėja nepavyko. Bandžiau prikalbinti kitus žmonės kad jie pademonstruotų savo maginius sugebėjimus (normaliai jie sakėsi juos turintys) paprasčiausiai sutrigdytų man švytuoklės veikimą. Dėja niekas tokios paprastos užduoties neatliko. Tuo tarpu kada seniau pakakdavo atsidurti šalia bažnyčios ir švytuoklė nustodavo veikti. Apie šventintą vandenį iš viso nekalbu. Dabar tai tiesiog neveikia. Mano patirtis rodo kad jokia magija, ezoterika, burtai, horoskopai, tikėjimai neveikia. Jei kas norit tai paneigt parašom padaryti taip kad man švytuoklė neveiktų. Tuomet pakeisiu savo nuomonę.  :)

.L.U.T.H.O.R.

Jeigu žmogus, užsiima būrimais kortomis arba spėja ateitį, kaip ji tau sustabdys švytuoklę :D Keistos tavo sąlygos. Tuo labiau, kaip tau užtenka tavo įrodymų, kad tau švytuoklė veikia ir duoda teisingą informaciją, taip jiems užtenka jų, ir jie neprivalo įrodinėti ^^ Tai čia bergždžias reikalas, bet gal kad atsiras, nors tokio dalyko kad neapsimoka daryt ^^

Vytautas

Na dėl įrodymų man tikrai nėra jokios problemos. Va ir šiandien užsiroviau ant trijų karalių ir jie mane patepė šventu aliejumi. Jei tai būtų nutikę prieš 1,5m švytuoklės veikimas būtų garantuotai sutrigdytas ir dar turėčiau neaiškių gyvenimo problemų. Bet kadangi tie dalykai neveikia tai su siela per švytuokle pasijuokėm iš beprasmiško ritualo. Iš tikro manau labiau reikia pasitikrinimo bandantiems kažką daryti ezoterikos ar magijos srityje tiek mėgėjams tiek profesionalams. Iš savo pusės aš tiesiog duodu sutikimą su manimi daryti ką nori ir kaip nori. Nenaudoju jokių apsaugų nes šiuo metu jos tiesiog beprasmiškos. Kai kažką darai turi turėti kažkokį apčiuopiamą rezultatą kad tai kažkaip suveikė. Švytuoklė super jautri išoriniams poveikiams. Tiesiog puiki galimybė pasitreniruoti. Bet suprantama laisvas žmonių pasirinkimas. Dėkingas tiems kurie pabandė. Tiesiog panaikino man nykstamai mažą abejonę.

minde1990

Citata iš: Vytautas  sausio 06, 2014, 11:59:21
Na dėl įrodymų man tikrai nėra jokios problemos. Va ir šiandien užsiroviau ant trijų karalių ir jie mane patepė šventu aliejumi. Jei tai būtų nutikę prieš 1,5m švytuoklės veikimas būtų garantuotai sutrigdytas ir dar turėčiau neaiškių gyvenimo problemų. Bet kadangi tie dalykai neveikia tai su siela per švytuokle pasijuokėm iš beprasmiško ritualo. Iš tikro manau labiau reikia pasitikrinimo bandantiems kažką daryti ezoterikos ar magijos srityje tiek mėgėjams tiek profesionalams. Iš savo pusės aš tiesiog duodu sutikimą su manimi daryti ką nori ir kaip nori. Nenaudoju jokių apsaugų nes šiuo metu jos tiesiog beprasmiškos. Kai kažką darai turi turėti kažkokį apčiuopiamą rezultatą kad tai kažkaip suveikė. Švytuoklė super jautri išoriniams poveikiams. Tiesiog puiki galimybė pasitreniruoti. Bet suprantama laisvas žmonių pasirinkimas. Dėkingas tiems kurie pabandė. Tiesiog panaikino man nykstamai mažą abejonę.


o svytuokle gali buti kaip hipnoze, pvz priminti ivykius senus ?
Ir dar vienas dalykas, tai jei su savo siela bendrauju, tai ji apie mane viska zino ir mano pasamone. Ji gali atsakyti ka as tikrai myliu ? Na panasius dalykus

Vytautas

Citata iš: minde1990  sausio 06, 2014, 12:14:51
o svytuokle gali buti kaip hipnoze, pvz priminti ivykius senus ?
Ir dar vienas dalykas, tai jei su savo siela bendrauju, tai ji apie mane viska zino ir mano pasamone. Ji gali atsakyti ka as tikrai myliu ? Na panasius dalykus

Švytuoklė ir hipnozė neturi nieko bendro. Bendraujant su siela ji informaciją ima iš anapusinių informacinių laukų o ne kažkaip tiesiai mato. Informacija į informacinius laukus patenka viską kas čia vyksta tarsi filmuojant, po to savotiškai konvertuojama į anapusinio pasaulio priimtiną informacinį formatą. Taip ką čia dariai ir kokius priėmei sprendimus viskas užfiksuota. Ką galvoji tavo reikalas. Nesifiksuoja. Tos informacijos negali pakeisti niekas. Be to egzistuoja du informacijos lygiai savotiškai vieša prieinama sielos ir kūrėjų lygio. Galima žinoti kad pvz įvykio 2012m pokytis bet tik kūrėjai žino kaip tai įvyko tiksliau, kaip tai jie padarė. Bendrai normaliai naudojantis vienodu klausimu visi gauna vienareikšmišką vienodą atsakymą. Na pvz apie tavo sveikatos būklę siela tikrai žino geriau nei tu. O ką tikrai myli tai žemiška prasme savotiškai tavo reikalas. Reik įvertint kad siela tavo amžina žmona. Savotiškai tokia dieviška pora.  :)

minde1990

Tai tada suprantu tiki jog yra pats kurejas, tas kurejas vadinamas Dievu, taip ? Nes kas ten viska pakeite tais 2012 metais, kurejas, tai jis ir yra reiskias visa to valdovas

Vytautas

Citata iš: minde1990  sausio 06, 2014, 15:23:03
Tai tada suprantu tiki jog yra pats kurejas, tas kurejas vadinamas Dievu, taip ? Nes kas ten viska pakeite tais 2012 metais, kurejas, tai jis ir yra reiskias visa to valdovas

Ne kūrėjas bet kūrėjai dvi esybės moteriška ir vyriška. Viskas persmelkta moteriška - vyriška. Tiek čia žemėje viskas tuo paremta, tiek mes dviejų esybių komplektas.Taip jie viską pakeitė. Turiu išskirtinį ryšį ir su jais. Ryšio užmezgimui klausimas "ar aš bendrauju su Dievu Tėvu ir Dievu Motina". Super kokybiškas ryšys. Aišku tik malonu pabendrauti ir žymiai gilesnė informacija. Bet šiaip tai man tai nesuteikia absoliučiai jokių privilegijų. Norintys gali pabandyti prisijungti bet manau nepavyks. Čia praeities įvykių padarinys.

Aukštyn