Ar noretumete, kad jums padarytu pririsima tas, ko jus nemylite ?

Pradėjo Santykiu sritis, sausio 27, 2018, 17:41:44

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Santykiu sritis

sausio 27, 2018, 17:41:44 Redagavimas: sausio 27, 2018, 17:48:52 by Santykiu sritis
Sveiki,

Juk zmogus jus paliko savo noru.

Daugelis nori priristi mylima zmogu prie saves. Bet ar jus noretumete, jog pvz. jums kokia kaimyno zmona sugalvotu padaryti pririsimo rituala, prisirisdama jus prie saves ?





xsistemax

Labai norėčiau pamatyti,kaip kaimynė prisirištų mane kaip kokį šunį ar veršį. :)
Jei rimtai,tai manau,jog pririša tik tuos,kurie nori būti pririšti.

Santykiu sritis

#2
sausio 27, 2018, 18:22:14 Redagavimas: sausio 27, 2018, 18:35:17 by Santykiu sritis
Citata iš: xsistemax  sausio 27, 2018, 18:03:42Labai norėčiau pamatyti,kaip kaimynė prisirištų mane kaip kokį šunį ar veršį. :)
Jei rimtai,tai manau,jog pririša tik tuos,kurie nori būti pririšti.
Drisciau teigti- jog butent tuos, kurie NEnori buti priristi.
Is vis nenori buti su tuo zmogumi.

elteide

zinoma, kad niekas normalus to nenores, kad ji priristu ar prie taves priristu...

Santykiu sritis

Citata iš: elteide  sausio 27, 2018, 21:34:09zinoma, kad niekas normalus to nenores, kad ji priristu ar prie taves priristu...
Tai kad cia - visi nori.
Graziai pasakyta- joks "normalus".

elteide

Citata iš: Santykiu sritis  sausio 28, 2018, 13:36:47Tai kad cia - visi nori.
Graziai pasakyta- joks "normalus".
nevisi :) ...gal tik taip atrodo

vytra

Citata iš: elteide  sausio 31, 2018, 14:01:39nevisi :) ...gal tik taip atrodo.
- gal pravers senas anekdotas: ateina pas "galvos daktarą" vyriškis ir skundžiasi: daktarėli, man kažkas negerai su galva pasidarė.. Daktaras stebisi: kodėl taip manote? Atsako pacientas: va anksčiau tik pagalvodavau apie žmoną ir sukietėdavo, o dabar galvoju, galvoju ir nieko.. Daktaras pasitikslina: o kaip, jei pagalvojate apie kaimynę? Atsako: apie kaimynę net galvot nereikia!

:)

elteide

pravers kuo? :D

Seratna

Labas @Santykiu sritis , niekada nesidomejau tuom is kitu zmoniu, bet is savos patirties patarciau to nedaryti, jeigu zmogus tikrai tau rupi. jai rupi, pasitelk savo zavesi, perleisk siltos energijos tinkamu momentu. Kartais vien mintys gali privesti prie tikslo :) paprasti NLP metodai butu saugesnis budas.

Pastebejau, kad puse metu, metus, viskas lyg ant cukraus, bet poto viena diena atsikeli ir viskas jau kitaip.
Turejau nemazai partneriu, kad galeciau savo patirti isanalizuoti.

Kai kurie zmones tiesiog nera suderinami tokiems santykiams. :)

Santykiu sritis

Citata iš: Seratna  vasario 20, 2018, 17:02:03Labas @Santykiu sritis , niekada nesidomejau tuom is kitu zmoniu, bet is savos patirties patarciau to nedaryti, jeigu zmogus tikrai tau rupi. jai rupi, pasitelk savo zavesi, perleisk siltos energijos tinkamu momentu. Kartais vien mintys gali privesti prie tikslo :) paprasti NLP metodai butu saugesnis budas.

Pastebejau, kad puse metu, metus, viskas lyg ant cukraus, bet poto viena diena atsikeli ir viskas jau kitaip.
Turejau nemazai partneriu, kad galeciau savo patirti isanalizuoti.

Kai kurie zmones tiesiog nera suderinami tokiems santykiams. :)
Ar Jus temoje ?????

Supernatural

nesunku prisiristi zmones, belen kokius - jie visada skirsis, jei visada vieni liks, jiems niekas netiks - tik jus tik jus, jie visada pas jus begs. bet ar salia bus - pririsimas to negarantuoja..reikai tiksliai suformuoti nora.

Supernatural

as jau seniai dali pamirsus - o neduok die mane pamate kitam mieste - iskart per visus kanalus pasipila -ka tu darai tam ir tam mieste - bliamba, ka noru ta ir darau juk :) ir galima per viena, pvz. messengeri parasyt - kam dar sms ir vaiberiai, ir dar viskuom uzbombint? kam isvis klaust, jei as neva nerupiu :D

komentatorius

Neseniai buvau pas būrėją. Man pasakė, kad man patinkanti mergina yra pririšta jos buvusio draugo. Ji lyg ir negalvoja apie jį,  ji net nežino kad yra pririšta.  JI nemyli jo ir panašiai, kaip ten su juoda magija būna. Tačiau tas vaikinas iš praeities daro įtaką, jos pasirinkimams. Jai sunku yra daryti tai ką ji nori, sunkiai sekasi santykiuose. Gal žinote, kaip galėčiau jai padėti? Kaip atrišti ją? p.s. tai nejuodoji magija, tas vaikinas tiesiog negali jos pamiršti ir mintimis ją pririšo

Aukštyn