Menesiniu kraujo uzkeikimas

Pradėjo vaivaval1, gruodžio 20, 2017, 14:30:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vaivaval1

Sveiki, ar tai veikia?:) tik domiuosi,nenaudociau saviskiui

Linas Esu

#1
gruodžio 20, 2017, 14:38:17 Redagavimas: gruodžio 20, 2017, 20:00:58 by Linas Esu
Citata iš: vaivaval1  gruodžio 20, 2017, 14:30:12Sveiki, ar tai veikia?:) tik domiuosi,nenaudociau saviskiui
" Veikia " nebent bukagalvių vaizduotėje :D , tik nepamirškite - tamponą ant viršaus užmerkti ( principas tas pats , kaip arbatos maišeliu ) .

P.S @vaivaval1 , ką manote apie panas , kurios "užburia" savo vyrus mėnesinių krauju ?

elteide

man tai absurdas , kad menesiniu kraujas veikia taip...nes kiek suprantu veikimo principas paremtas moters genetiska medziaga, bet jos gauna vyras ir kai buciuoja moteri, per seiles...

Princese1

Man atrodo slykstu duoti vyrui krauja. Jei isbleso meile, paleisk. Kam versti save buti nelaiminga?

arkliukas

Man atrodo, didesnė tikimybė pririšti vyrą prie savęs būtų užsitaisyti vaiką nuo jo. Aišku, jeigu jis yra garbingas, o ne kiauliškas padugnė. Bet vėlgi - net ir garbingas vyras nebūtinai bus su tavimi. Jis susitiktų su tavimi dėl vaiko ir tiek, mokėtų alimentus ir viskas.

Karolina1989

zinau viena atveji is savo artimos aplinkos kai visa tai suveike simtu procentu maciau kaip ta pora sunyko akyse..

Aukštyn