Ar tikite ?

Pradėjo Karo Bried, rugpjūčio 26, 2017, 03:22:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 26, 2017, 20:22:21Ta prasme, ekstrasensai, raganos, šamanai ir t.t. tai nėra kažkoks gebėjimas priklausantis vienai žmonių grupei.
Prie kokios grupės priskiriami žmonės , gebantys gydyti rankų pagalba ?

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 26, 2017, 21:50:31Prie kokios grupės priskiriami žmonės , gebantys gydyti rankų pagalba ?
Kaip minėjau galima būtų priskirti prie energy workers.

Linas Esu

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 26, 2017, 22:38:00Kaip minėjau galima būtų priskirti prie energy workers.
" Energijos darbininkų " ?

.L.U.T.H.O.R.


Linas Esu

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 26, 2017, 22:38:00Kaip minėjau galima būtų priskirti prie energy workers.
1. Galima priskirti ?

2. Ar yra priskiriami ?

:D :D :D :D

.L.U.T.H.O.R.

Kaip sakiau niekas niekur neskiria gydymo rankomis, nes tą gali daryti, tiek magai, tiek raganiai, tiek ekstrasensai ar dar kas. Bet jei nori klijuoti etiketę tai tada energy worker yra ta etiketė, kurią gali užklijuoti žmogui gydančiam rankomis :D T.y. pirmasis variantas :D

Linas Esu

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 27, 2017, 00:05:44Kaip sakiau niekas niekur neskiria gydymo rankomis, nes tą gali daryti, tiek magai, tiek raganiai, tiek ekstrasensai ar dar kas. Bet jei nori klijuoti etiketę tai tada energy worker yra ta etiketė, kurią gali užklijuoti žmogui gydančiam rankomis :D T.y. pirmasis variantas :D
Aš asmeniškai nežinau kur čia ką galima klijuoti , dėl to ir klausiu . Ar tai pagal jus " magija " ? ar " energy worker " ar " ekstrasensorika " ? ar " raganystė " ? :D :D Kuris variantas ?

.L.U.T.H.O.R.

Darbas su energija :D

Linas Esu

:D energija su darbu

Cerber

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 26, 2017, 13:12:38.. nei gyvai kada sutikti..
kaip neteko, teko, vos pries savaite gatveje su vienu prasilenkei

elteide

Citata iš: Cerber  rugpjūčio 27, 2017, 11:04:56kaip neteko, teko, vos pries savaite gatveje su vienu prasilenkei
čia gal tu? tai papasakok plačiau...

Linas Esu

#26
rugpjūčio 27, 2017, 13:53:55 Redagavimas: rugpjūčio 27, 2017, 13:58:07 by Linas Esu
Citata iš: Cerber  rugpjūčio 27, 2017, 11:04:56kaip neteko, teko, vos pries savaite gatveje su vienu prasilenkei
Ir kas jis/ji buvo ? :D

Citata iš: elteide  rugpjūčio 27, 2017, 11:27:40čia gal tu? tai papasakok plačiau...
Rimtai ? :D gi nesąmones rašo , ar neakivaizdu ?

Chanellsi

Zinoma, kad tokie zmones egzistuoja

Supernatural

energy workers ivardijima manau turejo omeny - kaip energetikus :) jiems atiduodama valdyti ciakras ir energijos kanalus, kurie ir salygoja kazkokius negalavimus.

El

Nors tikiu, kad yra apdovanotų žmonių kurie turi ypatingų sugebėjimų, manau, kad jų yra labai mažai, o didelė dalis tikėtina, kad tik apsimeta..

Aukštyn