Ar tikite ?

Pradėjo Karo Bried, rugpjūčio 26, 2017, 03:22:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Karo Bried

rugpjūčio 26, 2017, 03:22:34 Redagavimas: rugpjūčio 26, 2017, 03:39:41 by Legionas
Ar tikite kad yra ekstrasensu, raganu, samanu ir t.t ? gal manot kad jie apsimeteliai ?
O gal patis turit tokiu sugebejimu ?

.L.U.T.H.O.R.

Būtų sunku patikėti, kad nėra. Yra tikrų, bet pilna ir apsimetėlių, kurie iš to pelnosi, nes tikinčiųjų tikrai nemažai yra. Kaip tau atrodo @Karo Bried ?

Linas Esu

#2
rugpjūčio 26, 2017, 13:12:38 Redagavimas: rugpjūčio 26, 2017, 13:42:24 by Linas Esu
Citata iš: Karo Bried  rugpjūčio 26, 2017, 03:22:34Ar tikite kad yra ekstrasensu, raganu, samanu ir t.t ? gal manot kad jie apsimeteliai ?
O gal patis turit tokiu sugebejimu ?

Nė vieno iš išvardintų nežinau , kuris galėtų daryti ką nors paranormalaus . Neteko skaityti nei spaudoje , nei gyvai kada sutikti . Vien apsišaukėliai . Bet neatmetu jog gali kas egzistuoti tai sugebantis .

elteide

nemeluok, tau koją išgydė , nedėkingasis  :) dabar tikiu, kažką tokio patyriau ..

Linas Esu

#4
rugpjūčio 26, 2017, 13:17:41 Redagavimas: rugpjūčio 26, 2017, 13:43:15 by Linas Esu
Citata iš: elteide  rugpjūčio 26, 2017, 13:14:45nemeluok, tau koją išgydė , nedėkingasis  :) dabar tikiu, kažką tokio patyriau ..
Na čia gydymas rankomis , ne ekstrasensorika , šamanizmas ar raganystė . Plius ji neišgydė mane , o tik skausmą nuėmė .
Plius ji niekada pinigų neima . Bei savęs nesireklamuoja .

Plius man ja tikėti nereikia , nes žinau , patyriau , mačiau ką sugeba .

elteide

labas rytas ..tai ir yra ekstra sensorika  8) jis tai kas?

Linas Esu

Citata iš: elteide  rugpjūčio 26, 2017, 13:22:49labas rytas ..tai ir yra ekstra sensorika  8) jis tai kas?
Labad diena ? ( jau 13:30 )

Gal esktrasensoriką maišote su bioenergetika ar dar kuo velniai žino ? Ekstrasensorika yra gebėjimas justi (matyti, girdėti, nuspėti) tai, ko neįmanoma justi, esant normaliai psichikos būsenai ir funkcionuojantiems penkiems receptoriams (uosles, klausos, regos, lytėjimo ir skonio).

Asmeniškai nežinau kur teisingai reikėtų priskirti jos sugebėjimus . Nes ji gali tik skausmą nuimti , bei gydo rožę . Daugiau nieko negali padaryti . @Legionas , kur galima priskirti tokius sugebėjimus ?




elteide

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 26, 2017, 13:33:43Labad diena ? ( jau 13:30 )

Gal esktrasensoriką maišote su bioenergetika ar dar kuo velniai žino ? Ekstrasensorika yra gebėjimas justi (matyti, girdėti, nuspėti) tai, ko neįmanoma justi, esant normaliai psichikos būsenai ir funkcionuojantiems penkiems receptoriams (uosles, klausos, regos, lytėjimo ir skonio).

Asmeniškai nežinau kur teisingai reikėtų priskirti jos sugebėjimus . Nes ji gali tik skausmą nuimti , bei gydo rožę . Daugiau nieko negali padaryti . @Legionas , kur galima priskirti tokius sugebėjimus ?




o jus pats pabandykit skausmą nuimt ar TIK rožę pagydyt :)

Linas Esu

Citata iš: elteide  rugpjūčio 26, 2017, 16:47:46o jus pats pabandykit skausmą nuimt ar TIK rožę pagydyt :)
Nemoku , nesugebu .

Creative

Linai kaip tik dabar rodo ekstrasensu mušį per tv3 gal ten šiandien rodys ką įdomesnio, gal ten bus tikrų ekstrasensu kaip manai?

.L.U.T.H.O.R.

@Linas Esu Prie alternatyvios medicinos :D Šiaip gydyti rankomis, bet kas iš aukščiau išvardintų gali sugebėti. Tai daugiausiai darbas su energija. Angliškai - energy work, visa sritis žmonių tuo užsiimančių :)

Karo Bried

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 26, 2017, 03:48:50Būtų sunku patikėti, kad nėra. Yra tikrų, bet pilna ir apsimetėlių, kurie iš to pelnosi, nes tikinčiųjų tikrai nemažai yra. Kaip tau atrodo @Karo Bried ?
Esu 100% isitikinusi kad yra. Irgi manau kad yra nemažai apsimeteliu, del demesio ir pinigu..

elteide


Linas Esu

#13
rugpjūčio 26, 2017, 19:19:02 Redagavimas: rugpjūčio 26, 2017, 19:23:16 by Linas Esu
Citata iš: Creative  rugpjūčio 26, 2017, 17:17:34Linai kaip tik dabar rodo ekstrasensu mušį per tv3 gal ten šiandien rodys ką įdomesnio, gal ten bus tikrų ekstrasensu kaip manai?
Nežiūriu TV programų .

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 26, 2017, 17:33:54@Linas Esu Prie alternatyvios medicinos :D Šiaip gydyti rankomis, bet kas iš aukščiau išvardintų gali sugebėti. Tai daugiausiai darbas su energija. Angliškai - energy work, visa sritis žmonių tuo užsiimančių :)
Kurie gali tai sugebėti ? PVZ ?


Citata iš: elteide  rugpjūčio 26, 2017, 18:13:13o gal moki, tik nežinai...
NEmoku .

.L.U.T.H.O.R.

Ta prasme, ekstrasensai, raganos, šamanai ir t.t. tai nėra kažkoks gebėjimas priklausantis vienai žmonių grupei.

Aukštyn