Reikalingas meilės užkeikimas

Pradėjo Pagrindinis, sausio 27, 2012, 11:00:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: Santykiu sritis  sausio 25, 2018, 14:54:16As perskaiciau Jusu zinute forume, i ja sureagavau, is karto prisiregistravau, ir man dar neleidzia rasyti i pm. Jus parasykite man i gmaila, nes as gyvenamos vietos ir telefono forume skelbti...?
Nerašysiu į el paštą . Bet parašysiu į pm .
Kitas dalykas , skelbimai rašomi čionais http://anomalija.lt/skelbimai/
Telefono nr ir t.t.

elteide

ka dar mokat, be meiles srities ?

Santykiu sritis

Citata iš: elteide  sausio 25, 2018, 18:22:59ka dar mokat, be meiles srities ?
Tas, kas "buria" apie viska- rezultate nemoka nieko. Geriau 1 instrumentu groti virtuoziskai, nei visais orkestro instrumentais prastai.

elteide

Citata iš: Santykiu sritis  sausio 25, 2018, 19:44:16Tas, kas "buria" apie viska- rezultate nemoka nieko. Geriau 1 instrumentu groti virtuoziskai, nei visais orkestro instrumentais prastai.

kokiu instrumentu virtuoziskai grojate? esat moteris?

Santykiu sritis

#79
sausio 25, 2018, 21:00:27 Redagavimas: sausio 25, 2018, 21:11:26 by Santykiu sritis
Citata iš: elteide  sausio 25, 2018, 20:59:29kokiu instrumentu virtuoziskai grojate? esat moteris?
Negalima is mamos kompiuterio rasineti.

Vanityfair

Citata iš: Linas Esu  sausio 25, 2018, 14:32:12Labas , kiek imat už seansą ?
Sveiki, @Linas Esu ar pasinaudojote sios moters paslaugomis? Gal galite man parasyti i pm? Ieskau zmogaus, kuris ismano savo sriti, tai domina Jusu patirtis.

Linas Esu

Citata iš: Vanityfair  balandžio 06, 2018, 10:05:27Sveiki, @Linas Esu ar pasinaudojote sios moters paslaugomis? Gal galite man parasyti i pm? Ieskau zmogaus, kuris ismano savo sriti, tai domina Jusu patirtis.
Nesinauduojau, nedavė adreso ar telefono, kažkokia keista "boba"..paskaitykit jos pranešimus. Jeigu ieškote patarimų apie magiją, siūlau rašyti @.L.U.T.H.O.R.

Aukštyn