Reikalingas meilės užkeikimas

Pradėjo Pagrindinis, sausio 27, 2012, 11:00:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Pagrindinis

sausio 27, 2012, 11:00:28 Redagavimas: balandžio 27, 2017, 17:16:05 by Benamis
reikalingas meilės užkeikimas merginai kuri kadaise mane mylėjo, situacijos nepasakosiu nes nėra skirtumo, neprašau, kad kažkas tai padarytu už mane, tik noriu sužinoti kaip tai padaryti, galima ir į ĄŽ. Daug perskaičiau čia forumo, tad visur kas tik ieškojo buvo atkalbinėjami. Manęs neatkalbėsit, žinau kas tai yra ir kokios to pasekmės. Pasiruošęs prisiimti visą atsakomybę ir jei kas bus ne taip pasiruošęs viską padaryt, kad tai ištaisyt, kad ir kiek man tai kainuotu(nekalbu apie pinigus). Esu suradęs keleta panašių dalykėlių kaip tai padaryti, bet noriu pačio geriausio, gal žinote kokių veiksmingesnių būdų, prašau papasakokit. nežinau kiek čia tiesos, bet net pagal horoskopą(liūtas) aš esu sutvertas meilės burtams: http://www.dykai.lt/%C4%AFdomyb%C4%97s/2010050810732/%C4%AFdomyb%C4%97s/skaitiniai-tavo-horoskopo-zenklas-ir-magija/menu-id-48.html

Benamis

Kiekvienas savo likimo kalvis.

As burtu nezinau, galiu tik vadinamais "meiles receptais" pasidalinti:

Meilės gėrimas jausmingiesiems reikės saujos violetinio astro žiedlapių (maždaug 5-8 žiedų), 10-15 nasturtos žiedų (pageidautina purpurinės ar ugninės spalvos), 1-2 šakelių pelyno. Mišinį užplikyti verdančiu vandeniu, užvirti, pavirti apie minutę ir nukėlus nuo ugnies palikti atvėsti. Tada nukošti ir gerti mažais gurkšneliais likus porai valandų iki susitikimo su patinkamu asmeniu. Anot išbandžiusiųjų, imsi traukti jį kaip medus.

Meilės gėrimas neturintiems laiko paimkite po porą šaukštelių malto cinamono, gvazdikėlių, kardamono, imbiero, muskato riešuto ir džiovintų sumaltų rožės žiedlapių. Šiuo mišiniu pagardinkite vyną; prieš gerdami patys, iš savosios taurės nupilkite kelis lašus į nusižiūrėto žmogaus taurę, tyliai sau sakydami: „Gerk, viską išgerk, mylėk, manęs neužmiršk".

Aqua Mirabilis

Šis gėrimas sukurtas XVIIa. ir iki šiol yra turbūt garsiausias meilės eliksyras, o taip pat, neabejotinai - disnėjiškų meilės eliksyrų prototipas.

Jums reikės: po 2 arb.šaukštelius malto cinamono, imbiero, čiobrelių, rozmarino, muskato riešuto ir alpinijos šaknų (nesukit dėl jų galvos, jei nežinot, kur rasti - tai nėra esminis ingredientas).

Visus prieskonius susmulkinkite, sumaišykite, ir užpilkite puse litro gero raudonojo vyno . Palaikykite savaitę, kad pritrauktų (geriau vėsiame rūsyje negu šaldytume. Maža to, kad šaldytuvas - per šaltas, tai dar ir visa romantika išgaruos Aqua Mirabilis buteliui beknapsant tarp dešrelių pakuotės ir marinuotų agurkėlių stiklainio). Po savaitės nukoškite mišinį į stiklinį butelį. Įsipilkite gėrimo sau (idealu - ritualo metu, jei tokiais užsiimate), o artimiausio susitikimo metu pavaišinkite juo ir mylimąjį/-ąją.  Jei žmogui, kurį trokštate suvilioti, esate tuščia vieta, kažin ar pavyks jį/ją užkariauti vien šiuo nekaltu vyneliu. Tačiau jei patinkamas asmuo bent per plauką linksta į jūsų pusę ir nejaučia priešiškumo, jo simpatiją - net geismą - sustiprinsite keleriopai.

Pats nebandziau, ar veikia irgi nezinau. Gal kas nors ir koki burta numes :)

Pagrindinis

#2
sausio 27, 2012, 13:30:54 Redagavimas: sausio 27, 2012, 13:33:56 by Pagrindinis
na apie šituos gėrimus jau esu girdėjęs, norėtus kažko rimtesnio, manau nelabai būtu lengva dabar gauti tu gėlių žiemą. Juos tiesiog perkopijavai iš: http://aguona.wordpress.com/

Benamis

Na rimtesnio zinok nieko negaliu pasiulyti, nes su magija neesu "bendraves". Radau, ka galejau :) Palauk truputeli, gal kas nors kitas is forumo dalyviu tau ka nors pasiulys ;)

TinSoldier

#4
sausio 27, 2012, 13:55:20 Redagavimas: sausio 27, 2012, 14:06:54 by TinSoldier
Per pilną mėnulį arba priešpilnį, tarp 23val. ir 01val. nueik į kapines, su savimi turėdamas su mylimaja susijųsį dalyką: jos nuotrauką, plauką, apatines kelnaites ar pan. Susirask šv. Marijos statulą. Pastatyk ir uždek aplinkui 3 rausvas žvakes. Būtinai 3. Viena per daug ar per mažai, ir niekas nebepavyks. Tuomet su sterilia adata prasidurk pirštą ir ant turimo mylimosios daikto užlašink 3 lašus savo kraujo, garsiai kartodamas lotynišką sakinį: "Non se existimare an am i fatuus". Krauju aplašintą daiktą užkask po žeme, o žvakes susirink ir per sekantį pilną mėnulį leisk joms sudegti iki pabaigos.

Benamis

 :o Is kur tokios zinios TinSoldieri? :D

P.S. Non se existimare an am i fatuus - ka reiskia?

paragraf 78

TinSoldier, čia juk tavo sugalvota nesąmonė, ar ne? :)

mastyrukas

#7
sausio 27, 2012, 15:37:03 Redagavimas: sausio 27, 2012, 15:44:42 by mastyrukas
Apsidraudziant, visas sias apeigas butu gerai nufilmuoti, ir jei burtazodis nesuveiktu- parodyti vaizdo medziaga tai merginai, manau neliktu abejinga
:-\

Benamis

Citata iš: mastyrukas  sausio 27, 2012, 15:37:03
Apsidraudziant, visas sias apeigas butu gerai nufilmuoti, ir jei burtazodis nesuveiktu- parodyti vaizdo medziaga tai merginai, manau neliktu abejinga


Manau butu atvirksciai ;D :D ;D

Pagrindinis

#9
sausio 27, 2012, 15:47:19 Redagavimas: sausio 27, 2012, 16:58:32 by Pagrindinis
Citata iš: TinSoldier  sausio 27, 2012, 13:55:20
Per pilną mėnulį arba priešpilnį, tarp 23val. ir 01val. nueik į kapines, su savimi turėdamas su mylimaja susijųsį dalyką: jos nuotrauką, plauką, apatines kelnaites ar pan. Susirask šv. Marijos statulą. Pastatyk ir uždek aplinkui 3 rausvas žvakes. Būtinai 3. Viena per daug ar per mažai, ir niekas nebepavyks. Tuomet su sterilia adata prasidurk pirštą ir ant turimo mylimosios daikto užlašink 3 lašus savo kraujo, garsiai kartodamas lotynišką sakinį: "Non se existimare an am i fatuus". Krauju aplašintą daiktą užkask po žeme, o žvakes susirink ir per sekantį pilną mėnulį leisk joms sudegti iki pabaigos.

atrodo lyg ir normaliai paprašiau, bet čia tai tikra nesamonė, juolab išsivertus tuos lotyniškus žodžius...
+ dar vienas klausimas ar tikrai tai įmanoma padaryti ? ar iš čia esančiu yra padaręs kažką panašaus? kaip atskirti kuris užkeikimas ar magija tikra ir kuri ne, noriu kažko patikimo, išmėginto.

TinSoldier

Metu iššukį, tegul kas nors pasako meilės kero ritualą, kuris skambėtų mažiau kvailai, nei mano pateiktas? :)

Absoliučiai visi jie idiotiškai skambantys. Nes tokie jie ir yra - idiotiški. Dėl dievo meilės, jei merginos net menstruacijų kraują savo kadrams girdo, tai kodėl prie mano burto prisikabinot? :)

Va, kitas, kurį radau:

Per naują mėnulį(pirmosios trys mėnulio ciklo dienos) uždėk savo nuotrauką ant mylimo žmogaus nuotraukos. Susiųk jas kartu raudonu medvilniniu siūlu, kartodamas: "Veidas į veidą, širdis į širdį".
Suvyniok susiųtas nuotraukas į juodą arba raudoną 100procentinę natūralią medžiagą (šilką, medvilnę...) ir paslėpk. Per kiekvieną naują mėnulį ištrauk tas nuotraukas ir 3 kartus pakartok tuos pačius žodžius: "Veidas į veidą, širdis į širdį". Tą ritualą kartoti tol, kol pasieksi savo tikslą, arba suvoksi, kad švaistai savo gyvenimo laiką.

Pagrindinis

Citata iš: TinSoldier  sausio 27, 2012, 17:20:37
Metu iššukį, tegul kas nors pasako meilės kero ritualą, kuris skambėtų mažiau kvailai, nei mano pateiktas? :)

Absoliučiai visi jie idiotiškai skambantys. Nes tokie jie ir yra - idiotiški. Dėl dievo meilės, jei merginos net menstruacijų kraują savo kadrams girdo, tai kodėl prie mano burto prisikabinot? :)

Va, kitas, kurį radau:

Per naują mėnulį(pirmosios trys mėnulio ciklo dienos) uždėk savo nuotrauką ant mylimo žmogaus nuotraukos. Susiųk jas kartu raudonu medvilniniu siūlu, kartodamas: "Veidas į veidą, širdis į širdį".
Suvyniok susiųtas nuotraukas į juodą arba raudoną 100procentinę natūralią medžiagą (šilką, medvilnę...) ir paslėpk. Per kiekvieną naują mėnulį ištrauk tas nuotraukas ir 3 kartus pakartok tuos pačius žodžius: "Veidas į veidą, širdis į širdį". Tą ritualą kartoti tol, kol pasieksi savo tikslą, arba suvoksi, kad švaistai savo gyvenimo laiką.


norėčiau kažko išmėginto, skaičiau forume, kad čia yra bandžiusių šiame forume kuriems pavyko, noriu butent tokio užkalbėjimo-užkeikimo. čia tik mano nuomonė, kad turiu pasinaudoti patikimu būdų.

TinSoldier

Insomnia teigia, kad jam pavyko. Bet jis savo išmintį laiko paslaptyje :)
Geriau jau Benamio metodą bandyk. Tą vizualizacijos metodą, ar kaip ten jis. Bent jau neatrodysi kaip idiotas žvakėmis apsistatęs ir murmėdamas užkeikimus :)

http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=44.30

Pagrindinis

#13
sausio 27, 2012, 17:56:34 Redagavimas: sausio 27, 2012, 18:16:47 by Benamis
jei man pavyks per amžius pasiliksiu šitam forume, kad galėčiau visiems padėti. kaip tyčia turiu ta knyga iš tos temos ir turiu galimybe pažiūrėti filmą. Bet greičiausiai reiks pamėginti šita nors nežinau ar jis tikras:
CitataVUDU MEILĖS BURTAI

Kad pagamintumėte galingus Vudu meilės miltelius, pilnaties naktį sudegin-
kite džiovintų rožių, o pelenus sumaišykite su milteliais, gautais sumalus
gyvatės kaukolę ir žiupsneliu balto smėlio.

Penktdienio naktį (kai Erzulie galia yra stipriausia) padarykite mažą vaškinę lėlę, simbolizuojančią vyrą ar morerį, kurio meilės trokštate. Kad lėlytė įgautų galios, įmaišykite į vašką norimo meilužio plaukų, kraujo ar į miltelius sutrin tų nagų nuokarpų. (Kad ji būtų dar stipresnė, aprenkite ją skiautele audeklo, gauto iš drabužių to, kurį vaizduoja.)

Kai padarysite lėlę, uždekite aukštą rožinę žvakę. Lėlę apriškite raudonu siūlu, o po to užberkite ant jos šiek tiek meilės miltelių ir tarkite:

O,ERZULE, MEILĖS ŠEIMININKE,
TE ŠI LĖLĖ BUS (vardas).
TE JO/JOS ŠIRDIS PLAKA MAN,
KOL AŠ JĮ/JĄ IŠVADUOSIU
NUO ŠIŲ KERŲ.

Nupilkite ant žemės truputį šampano, kaip vyno auką loa, padėkokite jai
ir, suvynioję lėlytę į baltą audeklą, laikykite ją saugiai slaptoje vietoje.

Kad sulaužytumėte meilės burtus, atriškite nuo lėlytės raudoną siūlą, taip
išvaduodami mylimąjį nuo Erzulie galios, po to sudeginkite lėlę miško
laukymėje, kai bus delčia.

Benamis

Tai, kad sunku pasakyti kuris burtas tikras, kuris isgalvotas ir t.t. Internete ivairiu galima rasti, stai pvz. merginoms (manau tinka ir vaikinams jeigu keleta zodziu pakeist):

Šeštadienio rytui auštant, aštuonis kartus vyniok savo smilių penkiolikos centimetrų ilgio raudona vilna, šnabždėdama: „Gražusis berneli, mylėki mane, šiems burtams suveikus, turėsiu tave." Kiekvieną kartą sakyk šią frazę vis garsiau ir garsiau, kol rėksi garsiausiai, kiek gali. Tada leisk vilnai atsiraizgyti staigiu judesiu. Dabar pasiimk jo ir savo nuotraukas ir suvyniok jas drauge kaip ritinį. Surišk ritinėlį ta pačia raudona vilna ir užkask sode, kartu pasodink tulpės svogūnėlį. Kai tulpė sužydės, burtas bus įvykęs, nebent žiedas bus geltonas, tada neišdegė.

Is sio forumo dalyviu daugiausiai reikalu su magija turejo insomnia :)

Bandyk, gal kuris nors suveiks ;)

Aukštyn