Kokiu magu nori tapti?

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., vasario 19, 2013, 03:35:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

puodukas

Citata iš: paragraf 78  vasario 19, 2013, 20:46:19
Pagal aprašymą jau esu Dangiškasis magas.

Bet šiaip tai jau labai infantilus suskirstymas sakyčiau :)

Bet pasistengus tokiam suskirstyme gali įžvelgti ir paslėptą mintį: magija pirmoj vietoj, o visą kitą tik magijos šakos.

likinasx

baltuoju magu  :)

lietuvis002

Neblogai būti nekromanu, juoduoju magu ir pranašautoju ;)

VictoriaSilver

Visi jie savotiskai idomus, noreciau but visais! Gaila tai neimanoma  :(

Salamandra

Gyvybės magas,  gal kas gali pasakyti kur rasti daugiau informacijos ?????

exdead

ko jus tikites is magijos?  abejoju ar to sulauksit.

Ezekiel

Sunku būtų įsisprausti į pateiktus rėmus, tikriausiai visi. Norėtusi realizuoti šiame gyvenime viską ką įsivaizduoju, tačiau turėtų būti galių limitas(pasibaigianti energija), nes begalinės galios turbūt greitai pabostų.

nereikalinga

Dangiškasis magas  :P

exdead

manau nereikia lysti i ten ko net nesupranti. esu tikras, kad ne vienam nepavyks ivaldyti kazkokiu tai galiu.

nereikalinga

tai niekas ir nelenda,tik pasvajota buvo ,kuom norėtumėm :D

.L.U.T.H.O.R.

Bendros info tik apie tai manau nerasi, viską atskirai ieškotum nebent :)  Exdead, manau pasidomėk prieš komentuodamas, ok ? :)

exdead

nemanai jei tos galios butu tikros kazkas jas ivaldes jau pademonstruotu? atleisk bet man tavo tema pasirode beprasme. pasvajojam apie tai ko niekada nebus.

karamele31

buciau tas imulsyvus kersytojas,bet.... kaip mano mama ir mociute sake,kad jei siusi pikta ar bloga kitam,pakenksi ne tik jam,bet ir savo mylimam artimam zmogui.turi uz magija sumoketi

481632

Elementalistas, Magas satanistas...

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: karamele31  spalio 28, 2013, 01:05:55
buciau tas imulsyvus kersytojas,bet.... kaip mano mama ir mociute sake,kad jei siusi pikta ar bloga kitam,pakenksi ne tik jam,bet ir savo mylimam artimam zmogui.turi uz magija sumoketi



Gerai primokė ^^

Aukštyn