Skundų knyga

Pradėjo paragraf 78, birželio 28, 2012, 16:26:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

birželio 28, 2012, 16:26:26 Redagavimas: liepos 15, 2012, 16:43:31 by paragraf 78
Forumo administracija dažnai nepastebi kylančių konfliktų, įžeidinėjimų ar panašių dalykų kurie pasireiškia forume. Mes vis tik žmonės kurie ne viską pastebi.
Tad ši tema skirta tokiems dalykams išaiškinti:
I. Jus įžeidinėja
II. Kažkas spamina
III. Pažeidinėja forumo taisykles
IV. ir t.t.
Šioje temoje galima apskūsti vienas kitą paaiškinant kas per situacija. Administracija išsiaiškins situaciją ir nuspręs bausti ar nebausti apskustųjų.
Kiekvienas "nusikaltimas" kaups įspėjimo taškus (savo taškų reitingus galėsite matyti sekančiame pranešime).
Asmuo gavęs tris įspėjimus iš administracijos (adminų, moderų) bus baninamas nuo dviejų savaičių iki mėnesio. Jei forumietis ir po to nepasimokys, tada su juo atsisveikinsime visam laikui.
Tvarka bus

paragraf 78

#1
birželio 28, 2012, 16:27:14 Redagavimas: liepos 18, 2012, 19:41:20 by paragraf 78
anonymusas Ispėjimas: 1/3 Priežastis: Diskriminacija ir necenzūriniai žodžiai.
Inkognito 3 įspėjimai už forumo dalyvių įžeidinėjimą

RoxiO

Na, kas nori išsilieti ant manęs? :D Šiaip tema tai gera.

paragraf 78

Inkognito gavo baną už nemandagų elgesį forume.
Tvarka bus

Benamis

Kuriam laikui? :)

paragraf 78

30 dienų. Kad per daug piktybinis pasidarė. Pasėdės mėnesiuką laiko, apsiramins, tada ir pakalbėsim.

Beelzebub

 :D Tvarka bus :D

Teroras

Inkognito apie forumo narius:

Citata iš: inkognito  birželio 27, 2012, 15:08:21
Patarimas nesistenkite būti gudresni už save pačius -avigalviai.


TinSoldieris inkognito akimis yra meslas.

Citata iš: inkognito  liepos 12, 2012, 21:06:39
Senai sakiau kaip tik skeptikas tai kažkas labai piktybiško ir pikto nenoriu net diskutuoti su šituo mėšlu.Eik į savo skeptikų forumą ir ten knisk protą su savo pakalikais.


Netesioginis izeidimas paragraf 78. Na jeigu 33 metu asmeni inkognito vadina piemeniu, tada as atsiprasau... Tarsi pats gime budamas 60...

Citata iš: inkognito  liepos 15, 2012, 15:01:19
Pirmiausiai  neleisiu kad kažkoks jėzuitas pienburnis su manim elgtūsi kaip su piemeniu,tad laukite pasekmių.


Stai koks inkognito bendravimo stilius. Jus pastebekit, per visa ta laikotarpi, NEI VIENAS, pabreziu NEI VIENAS asmuo (net naujokai) nepavadino inkognito nesveiku, debilu, meslu ar dar kaip nors. Viena karta buvo uzduotas labai rimtas ir be izeidinejimo klausimas: Ar jis gydesi kada nors psich. ligonineje ir ar vartoja specifinius vaistus. Tai buvo vienintelis klausimas kuris kaip nors galejo per visa si laikotarpi ji izeisti. Taciau man tas klausimas atrodo visai racionalus, ir jis turetu suprasti kodel jis buvo uzduotas. Tai klausimas, kas nemoka diskutuoti? Ar taip vadinamieji inkognito piemenys? Ar zmogus kuriam virs 60 m. ir turetu savo elgesiu duoti pavyzdi kitiems?

Kai perziurejau greitai dar karta visa jo tema ir jo atsakymus, priejau prie isvados, kad siandieninis jaunimas, tikrai yra gan tolerantiskas net absurdiskiausius daluky pasakojantiems asmenims.

Gavo tai ko nusipelne. Gal per menesi laiko supras, kad elgesi netinkamai.

snofru

TinSoldier ir inkognito tai pusiausvyra forume, juoda ir balta, in ir jang, vanduo ir ugnis, diena ir naktis.
dabar harmonija ir pusiausvyra pazeista, laukite pasekmiu  :)

.L.U.T.H.O.R.

Nenustebčiau jei forume atsirastų vėl ateivių :D

omcikas

as ir ziuriu ko taip forumas aprimes, o gi pasirodo skaitomiausias rasytojas neplanuotu atostogu isejas..  ;D priezastis kaip ir aiski, bet forumo lankomumas gerokai nukencia..

Beelzebub

Kai kurie čia žiūriu kaip susimokę insomniai/paragraf minusus žeria ant betkurių žinučių. :D Kažkaip tikrai vaikiška. :)

paragraf 78

Na kažkas taip bando parodyti kad čia kažkokia neteisybė. Kažkam atrodo, kad man labai rūpi reputacijos taškai ir per tai mane nuskriaus. Vaikiška. O aš juk tik dirbu savo darbą, kuris suryja begalę laiko ir už kurį aš negaunu pinigų.

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  liepos 15, 2012, 22:24:11
Kai kurie čia žiūriu kaip susimokę insomniai/paragraf minusus žeria ant betkurių žinučių. :D Kažkaip tikrai vaikiška. :)


Pastovus atvejis čia. Mane, asmeniškai, užknisa tokie dalykai. :)

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  liepos 16, 2012, 01:51:57
Citata iš: Beelzebub  liepos 15, 2012, 22:24:11
Kai kurie čia žiūriu kaip susimokę insomniai/paragraf minusus žeria ant betkurių žinučių. :D Kažkaip tikrai vaikiška. :)


Pastovus atvejis čia. Mane, asmeniškai, užknisa tokie dalykai. :)


Yup. Manau žmonės kurie be jokios priežasties švaistosi pliusiukais ir minusiukais kiekvieną dieną irgi galėtų nusipelnyti šiokio tokio įspėjimo. Nes kažkaip nesąžininga kitų narių atžvilgiu. :)

Aukštyn