Anomalija.lt siūlo laimėti 1000 litų prizą!

Pradėjo Anomalija, gegužės 15, 2012, 23:06:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

#30
gegužės 16, 2012, 21:24:42 Redagavimas: gegužės 16, 2012, 21:26:18 by Teroras
Soldieri dekui uz atsakyma apie protokola, nes nesupratau is karto.

Truputeli juokinga paskaicius kaikuriu zinutes...

Taigi parase, kad turite nors video atsiusti su savo galiomis, o ka pvz. tu Okultiste atsiustum jeigu pati teigi, kad jokiu ypatingu sugebejimu neturi? Ar cia manot, kad parasysit jiems panasiai:

"Ok, as dalyvausiu. Jokiu galiu neturiu, bet gal kas nors iseis"

ir jie jus uzregistruos? Tai cia tokiu nemazai manau butu, o kam jiems su visais apsisaukeliais terliotis? ???

TinSoldieri, ka demonstruosi? ;D

Insomnia, buvau tikras, kad busi komisijos narys ;///

paragraf 78

Šiaip siūlau šią akciją pareklamuoti per visokius facebookus ir kituose forumuose. Va aš jau įmečiau į savo facebooką, dabar planuoju įmesti į kelis forumus.

Asasinas

Net jei ir turėčiau kažkokių akivaizdžių galių, vistiek nedalyvaučiau.  :D

OKULTISTE

Ech, tikriausiai mane čia bakalauras paveikė... Reikia nustoti kliedėjus...
Visi žinome, kad bet kokį video galima sukurti... Tai dėl patekimo - juokai - reikia tik "antgamtiškos" vaizduotės...

Teroras

Tai zinoma, kad galima video apgauti. Pvz. padarai video, kad tavo ekskrementai auksiniai, taciau kas toliau? Kaip tu per pasirodyma irodysi, kad tustiniesi aukso gabalais? Prarysi auksa ir ji pro kita gala ismesi? Ar sukisi ten is anksto ir isstenesi? Cia as tik kaip pavyzdi duodu koki galetum SUGALVOTI sau nepaprasta sugebejima... Nezinau, gal mano ideja nepatiks, taciau prasei pagalbos, tai pamaniau, kad galiu padeti. Sekmes.

OKULTISTE

Na savo subiniukės nerodysiu...

TinSoldier

Citata iš: OKULTISTE  gegužės 17, 2012, 12:05:35
Na savo subiniukės nerodysiu...



:(

Vakar išvydau šviesą! Aleliuja! Įvyko stebuklas!
Supratau, kad galiu keisti materijos atomų išsidėstymą/tankumą. T.y., kietąją materiją trumpam paversti dujine. Šiuo atveju, plastmasiniai šiaudeliai kiaurai pereinantys vienas kitą.

Video įrodymas:


Žvakė kairėje stalo pusėje, skirta pritraukti gerąją energiją. Ir mano dievas dešinėje stalo pusėje, kuris padėjo man panaudoti tą energiją.

1000lt mano :P

.L.U.T.H.O.R.

I see what you did there :D Nesunkus triukas :)

OKULTISTE

Oho, mano aukso kakučiai tikrai "neapdės" tų pagaliukų... Viskas, nebedalyvauju. Che che.

RoxiO

Čia dar parodyti ne tik materijos keitimo, bet ir telekinezės sugebėjimai, nes jis sugebėjo tik minčių pagalba ore išlaikyti kamerą be rankų.

TinSoldier

Citata iš: OKULTISTE  gegužės 17, 2012, 17:33:07
Oho, mano aukso kakučiai tikrai "neapdės" tų pagaliukų... Viskas, nebedalyvauju. Che che.


Nea, tai pala, mes galim apjungti tavo kakučius ir mano pagaliukus. Susivienyti. Kaip nors.. :?

OKULTISTE

Darysim "čiupačiupsus"? Che che...

Smygolas

Jei kuris nors iš forumiečių PAPASAKOS apie mano praeitį labai tiksliai, tam pati sumokėsiu. Kaina sutarinė :D

Antikūnas

Zmonems per viena diena duoda uzsidirbti 1000 litu, taciau niekam tai neidomu... Per diena galima uzkalti daugiau negu menesini atlyginima, bet px... Kam cia... :D Skaitau jusu forumo zinutes (jau nekalbu apie komentarus puslapyje) tai cia kas antras burejas, ekstrasensas, magas o kai irodyti praso uz ka uzmokes, tai jau nieko nera :D

paragraf 78

Prašome nesikeikti. Dėkui

Aukštyn