Astraliniai išėjimai, kurių visai nenoriu ir nepraktikuoju

Pradėjo rainiukee, birželio 17, 2012, 03:37:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

rainiukee

#15
birželio 17, 2012, 23:24:48 Redagavimas: birželio 17, 2012, 23:45:51 by rainiukee
Citata iš: Šešėlis  birželio 17, 2012, 23:05:19
Oho, pavarai. Na kas dėl atvirkščių skaičų ir girdimo garso, tai kas ten žino. Turėtų kas nors kitas patikrint :D O šiaip dar esu girdėjęs, kad astrale eina matyti 360 laipsnių. Pabandyk kada. Arba kai tik išlendi koks vaizdas būna? Užsimerkus išlendi, ar užsimerkus ir po to atsimerki?


Žinok dėl to atsimerkimo kaip tik norėjau rašyti po to, bet nenorėjau spaminti. Šįkart buvo kitaip nei kaip visada, nes paprastai tik atsikėlusi viską matydavau, išskyrus savo fizinį. O dabar pirmas kartas buvo taip: išlindau ir tamsu - užsimerkus, kai bandau prasimerkti ir matyti viską: prasideda pagalvės vaizdas, tai kaip, po velnių man matyti? - pagalvojau... Bet po to su sąmoniningomis pastangom ir tais apsisukimais apie savo ašį viskas išsisprendė ir pradėjau matyti viską.
Beje dėl tos sekundės dalies vaizdo jau realybėj: dabar išanalizavau vietą lubose kur mačiau tą blyksnį ir prisiminiau iš kokio kampo mačiau savo fizinį... Kampas atitiko - tip-top.  :o

rainiukee

Kas dėl pačio regėjimo ten, tai spalvos gal šiek tiek tamsesnės ar ryškesnės, nežinau, ar mačiau 360l kampu, bet įdomumo dėlei pasakysiu, kad mąstymas ir pojūčiai ten kitokie, jautiesi tarsi esi viskas viename ir vienas visame.. Sunku paaiškinti labai, bet pvz realybėj mes žiūrim ir suprantam tai ką matom, o ten aš vienu metu suprantu kas yra tame kambaryje, kas už mano galvos, kas bus toliau - ne matymas, o supratimas. Taip pat su fiziniu kūnu visada neprarandu ryšio, tarsi esam vienas ir tas pats, kad ir mačiau jį iš šalies, bet ausyse visada girdisi kvėpamias, taip pat aplinkos garsai, pvz aiškiai girėjau kaip lauke kilo balandžiai nuo lesyklos, paukščių čiulbėjimą ir kitus garsus...

Benamis

Labai idomios tavo zinutes rainiukee. As tau pasiulysiu pdaryti eksperimenta:

1. Paprasyk ka nors, kad uzrasytu koki nors zodi ir idetu ji i voka.
2. Tu neturi zinoti kas ten parasyta.
3. Kai iseisi i astrala, pabandyk atidaryti arba kitu budu suzinoti kas parasyta tame voke.
4. Kai busi realybeje, patikrink ar tavo spejimas buvo teisingas.

rainiukee

Citata iš: Benamis  birželio 17, 2012, 23:53:13
Labai idomios tavo zinutes rainiukee. As tau pasiulysiu pdaryti eksperimenta:

1. Paprasyk ka nors, kad uzrasytu koki nors zodi ir idetu ji i voka.
2. Tu neturi zinoti kas ten parasyta.
3. Kai iseisi i astrala, pabandyk atidaryti arba kitu budu suzinoti kas parasyta tame voke.
4. Kai busi realybeje, patikrink ar tavo spejimas buvo teisingas.


Tikrai labai norėčiau padaryti šį eskperimentą, ir pamėginsiu, kai tik galėsiu, reikalas tame, kad sunku susirasti draugus kurie visu tuo tiki ir nepalaikytu beprote :D
O šiaip vienas atvejis buvo šiandien kurio niekaip dabar negaliu patvirtinti, belieka spėlionės...  Aš dirbu UK, slaugau žmones su stuburo trauma ir gyvenu jų namuose, kol dirbu. Žodžiu šiandien per savo OBE eskperimentą mačiau kaip mano klientė su vežimėliu varė į sodą žiūrėti augalų... Nu bet nėra kaip paklausti jos ar šiandien buvo sode... Sakys ,,koks tavo reikalas''  ??? Reikės kažką sugalvoti. Dabar dėka jūsų forumo pagaliau išdrįsau nebijoti  8)

Benamis

Lauksiu rezultato... Tai, kad savo draugams gali per daug neaiskinti kam tau to reikia ;D Sugalvok koki 'zemiska' paaiskinima ir tiek ;)

.L.U.T.H.O.R.

Tai nesunku gi paklausti. Gali pasikalbėti kaip laikos, ką šiandien nuveikė ir panašiai :) Manau išeitų.Galima ir vienam sau. Pasiėmi kortų kaladę išsitrauki kortą, vieną ar dvi. Nežiūrėdama. padedi ant stalo ir eini į astralą :)

TinSoldier

Citata iš: rainiukee  birželio 18, 2012, 00:00:41
Tikrai labai norėčiau padaryti šį eskperimentą, ir pamėginsiu, kai tik galėsiu, reikalas tame, kad sunku susirasti draugus kurie visu tuo tiki ir nepalaikytu beprote :D


Dar geriau, jei susirastum žmogų, kuris tuo netiki. Jei abu tikintys susėsit eksperimento daryt, tai po to ir pritempinėsit rezultatus prie astralo :) Praverstu šalia esantis šaltas, skeptiškas protas.

Ir nemanau, kad kas nors galėtų beprote tave vadinti todėl, kad tu nori sužinoti, kas su tavimi ten vyksta. Jei be jokių įrodymų, eksperimentukų skelbtumeisi visagale astralo mage kokia nors, va tuomet jau galima būtų suabejot proto sveikumu :)))

Tik idiotas galėtų pasijuokti ar žeminti dėl to, kad nori surasti savo keistų potyrių priežastis.

Benamis

Citata iš: TinSoldier  birželio 18, 2012, 00:14:08
Tik idiotas galėtų pasijuokti ar žeminti dėl to, kad nori surasti savo keistų potyrių priežastis.


Deja, tokiu nemazai yra...

rainiukee

Citata iš: Benamis  birželio 18, 2012, 00:16:04
Citata iš: TinSoldier  birželio 18, 2012, 00:14:08
Tik idiotas galėtų pasijuokti ar žeminti dėl to, kad nori surasti savo keistų potyrių priežastis.


Deja, tokiu nemazai yra...


Ačiū už palaikymą ir supratimą  :) Na pamėginsiu kažkaip ištraukti info iš savo klientės kai ją guldysiu, mat pas mane dar tik 22:40  :) Bet nežinau kaip užklausiu jos, nes santykiai labai dalykiški.

Aš pati čia daugiau ieškau klaustukų, pasitarimų ir patirties nei giriuosi. Man tikrai įdomu, kodėl visa tai patiriu ir kas tai? Gerbčiau ir visai mokslišką paaiškinimą... Gal tai tik smegenų triukas? Vienaip ar kitaip labai įdomu ir jaudina.  :)

rainiukee

Citata iš: Šešėlis  birželio 18, 2012, 00:12:21
Tai nesunku gi paklausti. Gali pasikalbėti kaip laikos, ką šiandien nuveikė ir panašiai :) Manau išeitų.Galima ir vienam sau. Pasiėmi kortų kaladę išsitrauki kortą, vieną ar dvi. Nežiūrėdama. padedi ant stalo ir eini į astralą :)


O kortų kaladė čia yra palikta kambary kitos slaugės. Gal reikės pameginti visa tai, pačiai žiauriai įdomu! Ačiū už įdėją  :)

Benamis

rainiukee butinai pranesk kaip klostesi ivykiai... Nesvarbu ar pavyks ar ne ;)

batum

o tai ten isejus i astrala jokiu butybiu nieko nesutikai ? nes skaiciau, kad ten galima visokiu padaru pamatyt..

rainiukee

Citata iš: batum  birželio 19, 2012, 00:09:15
o tai ten isejus i astrala jokiu butybiu nieko nesutikai ? nes skaiciau, kad ten galima visokiu padaru pamatyt..


Tai tie ,,padarai'' mane labiausiai ir gąsdindavo bei stabdydavo pačiai pamėginti, ta prasme jų nemačiau, o bijojau pamatyti...

O vakar tai ne, nieko kito apart savęs nemačiau :)

rainiukee

Šiandien turėsiu visą laisvą popietę, tai bandysiu solo eksperimentą su išraukta korta ir vėliau ją perskaityti... Aišku tokie solo eksperimentai, kitų atžvilgiu, nelabai patikimi, bet nors sau įrodysiu šį bei tą  ;D

Beje, sąžiningumo dėlei, kai sakiau, kad ,,mačiau'' savo klientę su vežimėliu sode, kai užklausiau jos - niekur ten nevažinėjo, vadinas, buvo vienas mano ,,nulūžimų'' momentų. Reikia būti nepavargusiai reiškia.  :)

Benamis

Lauksime naujienu ;)

Aukštyn