Alien

Pradėjo Mekabciel, gegužės 18, 2017, 23:52:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  gegužės 19, 2017, 17:51:40Pirmame poste paskaityk paskutinį žodelį, o visa kita yra nonsensas apie nieką.


Aš tau parodžiau savo kelią. O tu man paaiškinai, kad čia nėra ateivis... :)
Po šios takoskyros pas mane buvo dar tūkstančiai įvairiausių takoskyrų. Takoskyra tai klausimas į kurį atsakai sau ir eini toliau.

"Ateivis iš kitos planetos" tai yra metafora.

Iš lotynų
Alius - kitas
Alienus - priklausantis kitam
Alien tai - ateivis, svetimas, tolimas, užsieninis, kitakilmis ir t.t.

 Žinai kaip sakoma Vyras ir Moteris dvi skirtingos planetos. Tai taip pat yra ir su žmonių mąstymu. Ateivis tai žmogus su visiškai kitokiu mąstymu. Tarsi iš kitos planetos. Tai yra metafora. Mes visi esame su skirtingais savo mąstymais savose planetose... Ir kai kažkas Ateina į forumą ir kažką parašo tai jis yra Ateivis. :)

Jei sakinio neperskaitai iki galo tai baisų būtų pagalvot ką paklaustum pas ateivius jiems nusileidus į kiemą...




Ateivis ne metafora  bet tiek to ... :D palieku jus šioje " TEMOJE " toliau pilstyti iš tuščio į kiaurą .

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  gegužės 19, 2017, 18:04:02Ateivis ne metafora  bet tiek to ... :D palieku jus šioje " TEMOJE " toliau pilstyti iš tuščio į kiaurą .
Irgi nedaug kvapo iš tavęs... Mygom patepei slides... :)

Šiaip jei atkreiptum savo racionalų dėmesį tai pamatytum jog tu čia tas pagrindinis pilstytojas ir  buvai... :)



Mekabciel


paragraf 78


elteide

idomu ... keista kad neuzslaptino ...

Mekabciel

#20
liepos 29, 2017, 22:08:56 Redagavimas: liepos 29, 2017, 22:42:29 by Mekabciel

Mekabciel


Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  rugsėjo 17, 2017, 18:18:11
Čia vėl kokia nors paslėpta prasmė po vienu žodžiu ? :D

Mekabciel

O paspaust nebandei?

Linas Esu



elteide



Mekabciel

Video pasakyta kad DNR kaip žmogaus.

Linas Esu

#29
rugsėjo 19, 2017, 22:31:33 Redagavimas: rugsėjo 19, 2017, 22:33:49 by Linas Esu
Citata iš: Mekabciel  rugsėjo 19, 2017, 22:10:15Video pasakyta kad DNR kaip žmogaus.
Mini " kaip žmogaus " , bet kol kas susilaiko nuo to , kad tai žmogus .
Ale humanoidas . Net gi tas ufologas Jaime Maussan aiškina , kad mumija turi reptilijos odą , ilgus nagus ir t.t.

Aukštyn