Vampyrai tarp mūsų

Pradėjo RoxiO, balandžio 05, 2012, 11:10:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Vampyrai egzistuoja, bent jau gyvūnų pavidalu, tačiau ar realūs kraują ar energiją siurbiantys, į mus panašūs padarai - spręsti jums, o aš tik pateikiu informaciją.

Energetiniai vampyrai
Visi turime draugų, su kuriais sunku bendrauti. Su kai kuriais sutarti sunku beveik visiems, o, pabendravus su jais, išlieka nemalonūs pojučiai. Taigi „vampyrizmą" galima apibūdinti kaip tam tikrą elgesį, kai taip besielgiantys gerai jaučiasi tada, kai kitiems sukelia nemalonius jausmus. Tačiau kaltinti šio žmogaus taip pat negalima - juk apie savo elgesio problemas jis dažnai net nežino ir toli gražu pats nesijaučia gerai. Nuo „energetinių vampyrų" paprastai nukenčia ypač jautrūs ir pažeidžiami žmonės.

Požymiai, padedantys atskirti „energetinį vampyrą" nuo kitų žmonių:
• Energetiniai vampyrai su savo aukomis kalba įvairiomis nemaloniomis temomis ir taip jiems išsilieja.
• Jie mėgsta klausinėti įvairių patarimų, tačiau jais nesinaudoja, nes jiems svarbus ne pats patarimas, o aukos dėmesys suteikiamas jam.
• Energetiniai vampyrai draugauja tik iš reikalo, tol, kol žmogus jam naudingas, todėl jie ir neturi senų draugų.
• Svetimas džiaugsmas jiems sukelia pyktį.
• Jie ne iš gerosios pusės apkalbinėja žmones už nugaros.
• Jie nemėgsta gyvūnų.
Ne kiekvienas gali tapti „vampyro" auka. Aukos dažniausiai pasižymi šiomis savybėmis:
• Pernelyg atviri ir emocionalūs žmonės.
• Pagyrūnai labai lengvos aukos, užtenka jį šiek tiek pagirti - ir jis jau auka.
• Nepasitikintys savimi ir savęs nevertinantys žmonės.
• Žmonės, kurie nuolat jaučiasi kalti.

Kraujasiurbiai  vampyrai
Istorijų apie mirusiuosius, trokštančius kraujo, yra beveik visose senovinėse kultūrose visame pasaulyje. Vampyrų dvasios, vadinamos Lilu, buvo minimos ankstyvojo Babilono demonologijoje. Šie, moteriškos lyties demonai, atgydavo naktimis ir medžiodavo bei gerdavo naujagimiųir nėščių moterų kraują. Viena iš šių demonų, vardu Lilitu, žydų demonologijoje pavadinta Lilith. Lilitu/Lilith kartais dar vadinama visų vampyrų motina.

Vampyrizmas - kraujo gėrimo praktikavimas. Tautosakoje ir populiariose kultūrose šis terminas atskleidžia tikėjimą, kad žmogaus kraujas suteikia antgamtiškų jėgų. Istorinė vampyrizmo praktika leidžia manyti, kad tai artima daug specifiškesnei formai - kanibalizmui. Kito žmogaus kraujo gėrimas buvo naudojamas kaip psichologinio ginklo taktika, kad būtų išgąsdintas priešas, tai taip pat gali atskleisti ir įvairius dvasinius tikėjimus.

Benamis

Kas lecia kraujo gerima, tai kiek teko skaityti viduramziais buvo tokiu zmoniu kurie tikejo, jog jeigu isgers kieno nors kraujo taps nemirtingi/grazesni ir pns. Tik zinoma tas kraujo gerimas nebuvo panasus i filmu scenas kaip si: ;D


RoxiO

Aš apskritai kraujo siurbimą įsivaizduoju šiek tiek kitaip, na kažkur esu skaitęs, kad "jie" pradreskia venoje žaizdą ir čiulpia kraują.

OKULTISTE

Na siaip tikrai yra tokiu, kurie vampyriskai gyvena...

Beelzebub


coliuke

nu is video tai kokie cia jau "vampyrai"...cia man labiau primena tam tikros sakos gotus kurie linke i vampyrizmo ar kaip cia issireiskus gyvenimo buda ???

RoxiO

#6
balandžio 13, 2012, 16:59:41 Redagavimas: balandžio 13, 2012, 17:03:58 by RoxiO
Citata iš: coliuke  balandžio 13, 2012, 16:49:39
nu is video tai kokie cia jau "vampyrai"...cia man labiau primena tam tikros sakos gotus kurie linke i vampyrizmo ar kaip cia issireiskus gyvenimo buda ???


Man tai panašiau į psichinę traumą patirtą vaikystėje. Netgi gal labiau panašu į kažkokį keistą fetišą.

Beelzebub

Man irgi čia atrodo fetišas. :)

Smygolas

Man tai nepanašu į fetišą. Čia kur kas "rimčiau" :) Na, bet fetišą kiekvienas gali interpretuoti savaip.

Smygolas

Citata iš: Beelzebub  balandžio 13, 2012, 22:11:12
Man irgi čia atrodo fetišas. :)


Beelzebub, nepyk, čia ne į temą, bet tavo avataras toks truputį erzinantis.. Nieko asmeniško, tik pastebėjimas..

Beelzebub

Citata iš: Katastrofa  gegužės 08, 2012, 21:08:00
Beelzebub, nepyk, čia ne į temą, bet tavo avataras toks truputį erzinantis.. Nieko asmeniško, tik pastebėjimas..


Tai šaunu. :)

EdithSher

Manau tie "energetiniai vampyrai" yra tik atmaske, nuo tikruju. Mano manymu tikrieji vampyrai isore neatskirtum nuo eilinio zmogaus (kas ir taip aisku), na o tie kurie ale skelbiasi kad jie yra vampyrai, tai tiesiog jiems yra visiskas demesio trukumas. :))

klosdzei112

noriu buti vampyre nesvarbu kokia kaina. tiesiog jauciu jog tai egzistuoja ir butent cia mano vieta. Niekada negalvojau , kad as kaip visi visada jauciu kad ne cia mano vieta. Nebijau nuzudyti zmogu. jai ta mifologyja nors turi dalele tiesos, tai mano lemtis. Zodziu jai kas turi bent kokios patvirtintos ar nepatvirtintos informacijos rasykit. juk sakoma kas iesko tas randa kam laukti.

paragraf 78

Taip ir prisiminiau sentenciją kurią kažkada sumąsčiau: Twilight - saga apie meilę savo maistui

varpainis

Citata iš: klosdzei112  spalio 13, 2013, 21:58:40
noriu buti vampyre nesvarbu kokia kaina. tiesiog jauciu jog tai egzistuoja ir butent cia mano vieta. Niekada negalvojau , kad as kaip visi visada jauciu kad ne cia mano vieta. Nebijau nuzudyti zmogu. jai ta mifologyja nors turi dalele tiesos, tai mano lemtis. Zodziu jai kas turi bent kokios patvirtintos ar nepatvirtintos informacijos rasykit. juk sakoma kas iesko tas randa kam laukti.

Palauk kol dvylikos sulauksi, praeis

Aukštyn