Spiritizmo patirtis

Pradėjo BloodyMary, kovo 03, 2012, 13:36:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Pirmiau atsakyk, kodėl būdama ~9 metų kvieteisi dvasias ir po to fotografavai kambarius, tuomet pasakysim, kur rasti fotografavimo datą :D

BloodyMary

1. Foto daryta preitais metais
2. Būdama 9 metu šikau į kelnes dėl tokių dalykų.
3. WTF xDD

OKULTISTE

BloodyMary, žinau, kad tiesiog varva seilės iš smalsumo, tikrai geranoriškai patariu visų pirma nustoti skatinti savo priklausomybę nuo "dvasių", po to, jei paaiškės, kad reikia, imtis veiksmų, kurie padėtų išsivaduoti. Jei ne dėl savęs, tai bent viena dėl kitos (čia įsivaizduojamas scenarijus: Galiausiai jums vis tiek bus "šikna", bet kažkuri iš jūsų bus ta, kuri ne tik pati "susitvarkiusi", bet ir nuoširdžiai atkalbinėjusi ir draudusi kitas, tai ji gal būt dar surastų būdų, kaip išgelbėti tas neišmanėles mergšes, kurios jos neklausė...)...
Labai tikiuosi, kad turite apsaugą, apie kurią galbūt net nežinote, ir neteks susidurti su didžiulėmis problemomis...

Na, bet mano balsas į dangų neina, tad palaukime viešpaties insomnia... Cha cha...

BloodyMary

OKULTISTE;: mes žinome, kad tai labai pavojinga, bet smalsumas daro savo. Tiesiog prasideda paprasti klausimai "ar išlaikysime egzaminus" ir t.t., bet dabar tiesiog sunku sustoti. Norisi sužinoti daugiau.  :) Aš tai noriu, labai noriu visa tai baigti, nes ne vieną kartą man nuo asmeninių kraupių patyrimų vos širdis neiššoko  :-X

TinSoldier

#49
kovo 04, 2012, 14:10:52 Redagavimas: kovo 04, 2012, 14:13:22 by TinSoldier
Citata iš: BloodyMary  kovo 03, 2012, 20:37:28
1. Foto daryta preitais metais
2. Būdama 9 metu šikau į kelnes dėl tokių dalykų.
3. WTF xDD


Bet vis tiek nesutampa datos :) Spiritizmo seansus darot 2 savaites, o ta nuotrauka su "orbu"(http://pyrrho.s5.com/orbs.html) metų senumo.(jei daryta praeitų metų vasarį). :)

O informaciją apie nuotrauką galima pažiūrėti paspaudus pelytės dešinį ant jos ir pasirinkus "image properties".

P.S. Kodėl tokius kvailus klausimus visi uždavinėja? :D Blem, aš įsivaizduoju, kad, jei man apsireikštų dvasinio pasaulio gyventojai, tikrai neklausčiau: "ar gerą pažymį gausiu" ir pan. :)) Bent apie gyvenimo prasmę sužinokit :D

BloodyMary

Mes klausiam to kas mums aktuolu ;D
Sorry tiesiog nervai nebelaiko man ;D Jei netikite, aš suprantu ir tai gerbiu, nu bet jei jau norite taip tiesiai šviesiai savo nuomone pyškinti tai bent pabandykite PATYS taip pat kaip mes. Be jokiu žvakių ir kitų š***. Ir dar dieną.
With big love Samantha xD

paragraf 78

Labai jau nepatogią lentą pasidarėte ir adatą blogai laikėte, todėl ji ir mėtėsi į šalis. Na bet apie tai rodos jau kalbėta.
Spiritizmas nors ir viliojantis dalykas, tačiau kritikuojamas ezoterikų kaip pavojingas.

BloodyMary

Pavojingas pavojingas, tai jau žinome, o man tai mama kalė į galva nuo vaikystės nes jos grupiokės taip pat padarė ir prisidirbo ....

OKULTISTE

Na turite protą, todėl galite sugalvoti alternatyvą "priklausomybei" nuo smalsumo.
Minėtasis pavyzdys: "ar išlaikysiu egzaminus". Tas Jūsų gana prastos kokybės "seansas" užima laiko, kurį galėtumėte skirti mokymuisi ir tada tikrai žinotumėte tikrą ateitį - išlaikysit. Galiausiai tai, kad sužinosit, jog neišlaikysit egzamino, nieko nepakeis; žinoma, jei susiprotėsit paklausti, kodėl, nesakys tiesos "Todėl, kad dabar ne mokotės, o gaištat laiką besistengdamos sulįsti į mano šūdus"... Tad šiaip ar taip neapsimoka...

Benamis

Minejai, kad namie dedasi keisti dalykai, o juos pastebi tik tu ar ir tavo namiskiai?

TinSoldier

Citata iš: OKULTISTE  kovo 04, 2012, 21:34:18
Na turite protą, todėl galite sugalvoti alternatyvą "priklausomybei" nuo smalsumo.
Minėtasis pavyzdys: "ar išlaikysiu egzaminus". Tas Jūsų gana prastos kokybės "seansas" užima laiko, kurį galėtumėte skirti mokymuisi ir tada tikrai žinotumėte tikrą ateitį - išlaikysit. Galiausiai tai, kad sužinosit, jog neišlaikysit egzamino, nieko nepakeis; žinoma, jei susiprotėsit paklausti, kodėl, nesakys tiesos "Todėl, kad dabar ne mokotės, o gaištat laiką besistengdamos sulįsti į mano šūdus"... Tad šiaip ar taip neapsimoka...


Šiaip labai teisingai parašei. Pritariu 98 procentais. O tie 2 likę procentai todėl, kad dvasių kvietimasis irgi yra mokymasis. Tai - pasaulio pažinimas, smalsumo tenkinimas, patirčių kaupimas ir panašiai.

Gal tai ir nepadės mokykloje, gal nepadės gerų pažymių gauti, tačiau gyvenime labai pravers. Mokykloje gaunama sausa informacija. O tokiais dalykais, žaidimais, išsidirbinėjimais, hobiais, domėjimusi įvairiais dalykais, formuojama asmenybė, pasaulėžiūrą, charakteris ir t.t.. Ir sunku būtų pasakyti, kas svarbiau: ar ta per pamokas gaunama informacija ar tai, ką patiri eksperimentuodamas, išsidirbindėdamas ir tiesiog gyvendamas.

OKULTISTE

iš spiritizmo yra tik viena nauda - kai išsimakaluoji tuose š, tada gali patarti kitam į tai nebristi...

Beelzebub

Citata iš: insomnia  kovo 04, 2012, 17:54:37
Labai jau nepatogią lentą pasidarėte ir adatą blogai laikėte


Nelabai supratau, kodėl lenta nepatogi?

BloodyMary

Citata iš: Benamis  kovo 04, 2012, 21:37:42
Minejai, kad namie dedasi keisti dalykai, o juos pastebi tik tu ar ir tavo namiskiai?

Namiškiai tiesiog į tai dėmesio nebekreipia, o aš būdama silpnesniu nervų ir domėdamasi visokiomis dvasiomis pastebiu, kad tai ne šiaip seno namo traškesiai . Vis dėl to, mano namuose yra mirę nemažai žmonių ir daugelis iš jų net pašarvoti namuose. Vienas žmogus kuris gyveno prieš mus yra miręs ne sava mirtimi.

paragraf 78

Citata iš: Beelzebub  kovo 05, 2012, 16:46:51
Nelabai supratau, kodėl lenta nepatogi?


Nepatogi nes viskas ratu išdėstyta, bet tarp to rato yra ir skaičiai ir taip bei ne. Tai dažnai neaišku į ką rodo į taip ar raides į skaičius ar raides. Dar ratas per didelis.
Geriau daryti taip: viršuje visas raides surašyti, šonuose "taip ir ne" apačioje skaičiai. Ir ne per plačiai, kad adata būdama viduryje lengvai rodytų į ženklus. Patikėk išbandytas reikalas.

Aukštyn