Mano istorija, vizija i ateity

Pradėjo TernoX, rugpjūčio 11, 2014, 04:11:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TernoX

Sveiki, saves dievu nevadinsiu ar kaskokiu tai pranasu. Liksiu ismincius, mano vardas Mangirdas. Esu toks pat paprastas zmogus kaip ir jus.
Nesenai tik perskaiciau idomia tema kuri patrauke mano demesi: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=3192.0 perskaites iki galo norejau isiterpti, imesti savo komentara bet autorius panori uzblokuot.
Pradesiu nuo kazinkes. galima sulyginti su rulete, raudona juoda spalvom, bet zaidziu kitoki zaidima Laquele, manau zinanciu bus, kur krenta x2 x4 x8 x10 ir tada speji spalva. Nera tai kad aparatas zaistu su manimi, as zaidziu su juo naudodamas savo galva, mano mintys mano protas mato kas iskris, ant kiek bus dauginta bei kokia spalva toliau bus. Zinoma buvo daug nesekmiu, bet esme kad ir pralosdavau vistiek budavau laimetojas, jei neatspedavau spalvos, po sekundees suzinodavau atsakyma, taip tobulejau. Iskrito momentas, pasikeite jutimas, pradejau galvoti nebe galva, pradejau jausti sirdimi. buvo tada momentas ant galiako buvau,. Ziurejau, jauciau raudona spalva, sirdyje siluma, malonu, baimes jausmo jokio. 6 kartus is eiles atspejau raudona spalva, tada pasikeite busena, arba stadija. Dabar tiksliai neatsimenu tuo momentu ka pasirinkau bet neabejodamas galiu pasakyti kad pasirinkau juoda ir buvau teisus. Cia apie viena jutima kai zaidziau ant raudonos ant sirdies ir visos savos krito.
Kitas pavizdys.. Galiu sukoncentruoti zvilgsni is vidaus, galiu isgirsti savo vidini balsa, kuris zinau yra 100% teisus. Teissiog susikoncentruoju ties viduriu, nesusikoncentruoju ko noriu, nes tau jau buna savaime suprantama,. Idemiai klausausi saves, reikia nepasimesti nes buna neretai aplinkybes specialiai maisosi, nes dar yra sifrai, cia jei idomu bus ateity toliau papasakota.Taigi tiesiog klausausi saves idemiai ir isgirstu spalvos pavadinimas kuris zinau 100% teisus, niekada nenuvyle.
Yra dar vienas variantas, spejimo budu jy galima pavadinti, arba kitaip uodimu. Tiesiog tereikia uosti, ykvepti pro nosi susikoncentravus i tiksla. ir uzgaudai kabli ir eina kaip sviestu nulupta.
Gryztant prie praeitos temos ,apie ta buvau uzsimines pradzioj.kara tai jokio karo nebus, tegul pucia ta burbula tegul grybus rankioja ar daro ka nori tie vadinami bosai kurie tera marijonetes. Asmeniskai noretusi Kad tik Llietuvele musu gyvuotu kad algas pakeltu :D bet cia neprieko :)
Cia ta kazinke is esmes yra realybe, mano realybe kuria piesiu kasdien, kaip yra paprasta dabar taip viskas atrodo. O pati pradzia tai buvo seniai, as tai laikau labai labai seniai, nors teoriskai atrodytu neseniai, paimsiu mazdaug 7 menesia. Buvau sau apsirukes dumu sedejom kompanijoj visi, o as pakilau i toki nezmoniska transa, sunku nupasakoti istikruju, tiesiog buvau suparalyzuotas savo noru, girdejau kalbancius draugus, girdejau ka jie snekejo, poto jie labai pakeite nuomone apie mane, sugebejimas naujas atrsirado, sneketi per kitus zmones, ar tiksliau TAI paveiktu kitu zmoniu zodzius.
Poto, bet dabar tyksliai nepamenu tapacia diena ar uz savaites :D vel zinoma buvua apsirukes, tada ivyko sumaistis galvoje, gal sumaistimi tai pavadinciau. Bet ivyko toks didelis boom, toks sprogimas galvoje, kad atsivere visiskas kitoks pasaulio pazinimas, suprotimas, suvokimas, atsivere kitos galimybes, atsivere atvira matoma ateitis.
Kad ir sedejau vakar isgirdau galvoje, viena zodi, kita zodi, tada nezinojau tikros siu zodziu reiksmes, tik speliojau ka galetu jie reiksti, bet esme kad net nespeliojau o leidau sau automatiniu butu priimti tuos zodzius. Tai kad ateitys yra dabar, dabar ka veiki, dabar ka darai, dabar yra ateitis. Jau viskas nupiesta. O mes ar tu ar as (kas as) tesam tik tie kurie vykdo, vykdo yzada.
Oj per ta laika buvo tokiu sunkiu momentu, stogas vaziavo simta kartu, na dabar viska labai lengvai suprantu, tai galiu pavadinti galiom arba kapeika arba manimi. Tik prisimenu kai stogas vaziavo ir iskart jau zodziu nebera :D buvo dar vienas ciudas toks, takarta nebuvau apsirukes, bet rukiau cigarete. Teko net prisesti, ejau sau rukiau ir taip galva susisuko, jau supratau kad cia nepaprastas dalykas kad taip nerukau :D prisedau, nusiraminau praejo. Ejau toliau stadionu, keliu minuciu jau prie hatos, prisidegiau dar viena cigariuka, rukau jau sau ramei ir vel tas pats tik 100 kartu baisiau, prisedes jau begaliu buvau, priguliau net. Taip galvoje uzspenge, per smegenys, per ausis, miriau Takarta, kaskas manyje numire ir atsirado gyvo. Taip norejosi rukyti ir skanei rukesi cigarete, atrodo neprikibsi prie nieko, bet per smegenine dejo tai kad maza nepasirode, nuosirdi mirtis buvo.
Seip dar, galiu, isgirsti savo mintis, va dabar berasant nugirdau sukcius :D nu kur gi tas sukcius, ar cia jau man kaska pripaisyt bandis, nu dawai ateik :D  Seip linksma istorija apie realybe, apie pokycius,m kaip keiciasi zmogaus vidus, zmogaus esybe, zmogaus dovana i auksciausia as, tai kad zmogus nera paprastas muilo gabalas,m kad nera be jausmu, kad nera paprastas evoliucijos suzalota bezdzione. Kad zmogus gali buti kaikuom daugiau. Visada laiksiu klausimu visada atsakysiu tiesa.
Na dar gryzus prie kazinkes tai bezaidziant dar galiu girdeti zodzius, sau suprantamus zodzius, kur zinau zodziu reiksmes, bet buna tada kad ir galiu apsigauti, nes vienos frazes zinau 100% teisios ir zinau atspesiu tada ta spalva, bet buna kai jau nezinau, kai klaidinga kaskas tai pasirodo. Tarkim kaip Liza maniau kad ji meluoja, kad ta fraze, zodis liza yra kaip mano sesute, bet kad ji sako njetiesa. Bet pasirodo jos reiksme buvo visai kitokia,. nesusijusi su kazinke :D va taip ir budavo kad pralosdavau. Gaima butu pamanyti kad mintis neten nukeliaudavo., ir pralosdavau. Arba ziuriu i raudona spalva, isgirstu juoda, tada paspaudziu ta raudona ir laimiu, o zinau tai kad kai isgirstu juoda tai yra sventa tiesa, o mano pasirinkimas buvo raudona spalva tai jau zinau kad ta tiesa ir bus. Kad ta spalva ir iskrito. Daug pavydziu turiu su kazinke. Bet esme kad viskas vyksta realiame gyvenime, visasd ateities piesimas. Is manes rasytojas gal ir nekoks gal. Nes megstu rasyti savo stilium rasyt, klurio neturiu :D bet paliubom suprantamai isdesciau mintis. Ka dar,,, del zoles tai ne****** proto, rukau kiek noriu geriu kiek noriu, nesu prasirukes narkomanas ar alkoholikas, tiesiog pasakiuau teisybe kad pirmieji potyriai buvo tada kai buvau apsirukes bet tai nereiskia kad zole susijusi. O tai tiesiog gali reiksti tik zoles poveiki :DD dabar kuo tikiuu tai frazemis yvikio metu, tarkim kaskas tai ivyksta ir isgirstu galvoje zodi, tada zinau 100% tiesa, ir jau zinau kas nutiks. Dar tikiu savo jutimais. Aisku tikiu siela, dvasia, treciaja akimi, sielos raida, trejybes kultura, tikiu kad yra daug pasventituju zmoniu, kurie sugeba ne ka maziau uz mane, tikiu aukstu intelektu ar sielos dvasios kaskuria tai pakopa. Kazinau priburiau priburiau gal mesmales neprigalvojau. ;D va tunkt malonus jausmas per sirdute, isgirdau feja zodeli, dabar nezinau ka tai galetu reisti, gal tai aidas. Bet suzinosiu ateityje kaip ir kiekviena eilini fakta :) seip moku keleta meditacijos budu, tuo uzsiimdavau seniau, pradzioj kai atsaIvere tas auksciausias suvokimas, kai boom galvoje buvo, tai medituodavau dienom dienom ir dienom,. nesvarbu ar p-rirukes ar ne, medituodavau istisai. Tam kartuj gal kaip ir uztenka, jeigu kam bus idomu.

TernoX

Dar apie mintis, yra skirtingu dazniu, dydziu, yra gilios mintys, kiekviena mintis gali tureti dar 10 minciu.
Galima tiesiog atsipalaiduoti leisti mintym plaukti pasroviuj. Galima susikoncentruoti ties kaskokia tai minties forma. As tai galeciau pavadinti paraleriniu pasauliu, ateities pasauliu, tai gali girdeti save, tikraji save. Nes tik tu zinai ko tu nori ir seki paskuj savo pedas.
Dar kuno ir minciu kalba, tai galima butu pavadinti bendravimu su savimi, su savo esybe. Taip gali spelioti ka pats galvoji kai buna 10 minciu vienu metu, taip lengviau suprasti savo smegenis, suprasti ta veikimo principa ar tai smegenis ar tai kaskas @@negti daugiau @@  @G@
Tarkime jei kaska tai zinau 100% ir isgirstu saintas tai man jau faktas, cia realiam gyvenime, taip pat su palyginimu tokiu pat kad juodas, tai 2 skirtingi zodziai su viena tapacia reiksme.
Tokiu zodziu begale yra mano gvarderobe: nulis arba 0, begalis, bedievis. Megejas, muse, ir dar daug, cia is tokiu aktualiausiu gal. na ir is esmes rasau pats sau, gal nesuprantamai bet stengiuosi paaiskinti kad butu kuo aktualiau, kad butu suprantama. Kad tai istiesu yra stebuklas kuris yra gyvenimas. Kad tokie dalykai egzistuoja, kad zmogus gali buti toks pazenges, kad mes esame naujoji evoliucija o ne darvino is bezdzioniu issivystimo teorija, nors apie tai nieko nesakau ir nesigilinu i darvino teorija. To laikau nesulyginima. Nes mes dabar siam pasauly esam kitokei negu kaskada buvo pirmyksciai zmones tie akmenu laiku, o ne tie pries tai kurie buvo musu lygio. Is esmes visi zmones turi treciaja aky, gali ja naudotis, taip pat kaip ir visais kitais jutimais, kaip lietimu ar siluma prisiglaudus prie radiatoriaus. O tie kurie buvo senai senai jie tai sugebejo, jie naudojosi treciaja akimi kaip ten tie atalantai ar kitokie, kaip pvz, zmonem reikia suprasti, patiketi, kad viskas taip paprasta, kad mes esam 100% protingesni negu esam istiesu tokie nepazenge. Tie karai. Ateiviu nekisiu. @@ kad Mes Esam 100% protingesni negu esam istiesu tokie taikus ir mum tik tos taikos tereikia,. tada atsivers aukstesnes galimybes vis daugiau visam pasauly zmoniu, telepatija, telikneze, bus yprasta visiem, bet aisku mes esam zmones, mum reikia islikti zmonem, mum reikia VIS moketi sneketi, o ne tik mintimis..@@
Buvo man kai kritau ant depresuhos, atrodo gavau neapsakoma dovana, bet ar as dziaugiausi, kad dziaugciausi tai nejauciau jokio dziaugsmo, jokio. Kiekviena diena atrode vos ne kaip kancia, kai pradedavau galvot kaip pasiilgau koks seniau buvau kai buvo viskas paprasta prikolint su hebra, galeciau isikyst nesidziaug pametes neverk prarades :D aj kaskaip panasiai :D verk ir verk dziaukis ir dziaukis :D nes tada buvo taip kad tiesiog praradau kalbos dovana, klausiausi visada, visada isklausiau bet istikruju norejau ir toliau tipo bazarit ir dar kaska tai paprikolint o is esmes buvo visiskai visu 100% atvirkciai, sugebejau labai stipriai visus aplinkinius paveikti, visi greitai pamate kad nesu tas pats Mangis. brieda cia dar biski rasau mano nuomone bet nesvarbu :(} tai tada priejau prie tokios isvadas ir nenoro isvis atsiskyriau nuo visu, vien meditavau, visa laika budavau su kitu savimi gal taip gal ne, kazinau :))
Aisku tikiu tuo kad as nesu vienas, kad turiu esybe, sielos vedly, kad turiu save. kad esu kaip 2 asmenys ar net daugiau, kodel gi ne. jei zinau jauciu suprantu. matau skirtuma
Prie minciu tai kaip ir sakiau yra visokiausiu minciu formu,. dazniu. as tai beminties atsakyciau :D
Bet va dziaugsmas yra kai atsikeles, nebutinai is ryto :D kai tempi savo kuna, ir tau malonu, jauti kad tai yra ko nori kunas, jauti kaip dziaugiasi kunas. Kad ir pati maisto gamyba, gamini sau 30min ar valanda, gamini sumalonumu or gal ir ne, gamini netingi. O kai valgau viska po biski skanauji, dziaugsmas, visai kitokie pojuciai. Visai kitoks skonis, negu buvo kazkada.
Prisiminiau apie uosle. galiu neuzuost kvapu :D kad ir koks tas kvapas vbutu ar bezdalai ar meslas ar kvepalai galiu neuzuosti :) nezinau kaip jei paaiskint teoriskai bet gal bus kas daugiau zino tuos fiziologinius desnius o gal ir pats zinau. Prisiminiau prikolas ir tiek kad galiu neuzuost.
Ir seip idomu ar kam nors tai yra imanoma del uodimo, del mokslininku uzklausiau.
hmmmm, gal cia taip paveikiama samone, kuri tiesiog isjunge uosle. aisku nepasamone nes pasamone kiture, pasamones funkcijos kitokios, suprantamos giliau, tai kad supranti bet nezinai ka.

Geleona

Kiek suprantu ne per seniausiai tau sitas nusvytimas nutiko. Man toks pat buvo pirma karta amanitos arbateles isgerus (na pyrmas kartas po 10 nesekmyngu bandymu tinkamai paruosti ;D ) . Galiu tik pasakyti, kad ka jauti jauciu ir as, tik zinok, kad visiskai galetum pasikliauti tuo vidiniu balseliu reikia daug laiko, treniruociu, meditaciju, dabar tau toks pirminis nusvytimas, tai dar nepavadinciau taves isminciumi ;D (no offense), bet tiesiog jeigu ir toliau tobulesi, tai tikiu, kad nuojauta (6pojutis, vidinis balsas, tavo dvasia, dievas ar kaip tik nori) tau pateiks vis tikslesne ir patikimesne informacija.
P.S. medituoti patarciau dazniau neprisiputus, kad betkada galetum patekti i ta busena, kai nori pats, kad nereiktu nesiotis dumu visur ;D

TernoX

#3
rugpjūčio 11, 2014, 12:03:33 Redagavimas: rugpjūčio 11, 2014, 12:12:22 by TernoX
Labas, tu aprasiai apie mano pradzia, tu nesuklydai nes tu turejai omeny viso to pradzia. Tada buvo pradzia, o dabar gal tu gali tai laikyti trumpu laiku 7menesius. bet as jau gyvenu taip 7 metus, jau viskas nupiesta. as to nelaikau trumpu laiku, as isvis laiko nekisu, tai buvo senai. Tada medituodavau kozna diena, gal 2 menesius kokius. Jau senai nebemedituoju, to nebereikia, aisku jei uzsimanysiu pamedituosiu kada tik uzsimanysiu bet to nedarau arba to nebelaikau meditacija o kitokia israiskos forma.

Skani ta amanitos arbata? :D susijusi su shanga? neteko nei to nei to vartoti.
Beje vidiniu balsu pasikliauju visada, visada isklausau, jei kad buna neaisku kai isgirstu koki tai zodi ir jei neina pagauti visu 100% esmes to zodzio, tada 'poradedu gylintis 'is esmes, kad suprasti visas prasmes ir atrinkti teisingaja manaja prasme. Dabar galiu uzvesti dialoga su savo balsu
Uz dumus :D dabar prajuokino ta vieta, galas tavo :D
Dar beje, turiu puiku 6 pojuti, tai taip galiu pavadinti intuicija, nuojauta, signalas is ateities, 6, sielos brolis. Dar yra ir 7 pas mane yra ir daugiau. Aisku 6 yra kitoks negu 7 bet 6 ir 7 abu yra verti


PS.. AMANITA: karališkoji musmirė (Amanita caesarea),,, The genus Amanita contains about 600 species of agarics including some of the most toxic known mushrooms found worldwide, as well as some well-regarded. Paguglinau uzmeciau aky, supratau nenuodinga karaliskaja musmire :D

ryouku

Tai bent minčių dėstymas! Matosi pilasi viskas laisva valia :) Gal ir gerai... Džiugu, kad randasi daugiau tokių mūsų žemėj.

TernoX

O viskaas yra taip paprasta, tereikia dziaugtis :D meile, dziaugsmas, kantrybe. Dziaugtis tuo kaip keitiesi bet tuo paciu ir islieki tuo paciu zmogumi. Tiketi i realybe. Kad visi nesam paprasti, tik tereikia atsiskleisti,. ziedlapiai ( skleidziasi ziedai, ramune baltaja uzbure laime man, tad nesugrys jinai jau amzijnai..... Ir nuskambo.)nuskambo galvoj sakau jJ nerasysiu :D daina nuskamba:D

Geleona

Cia apie amanita muscaria, jeigu ka ;D

TernoX

tai supratau, as apie karaliskaja musmire o tu apie paprasta :D
su mielu noru pameginciau haliucigeniniu grybuku, neteko megint bet nieko pries :D

mangirdas.bu

#8
gruodžio 05, 2014, 12:42:13 Redagavimas: gruodžio 05, 2014, 14:22:32 by mangirdas.bu
tai va jeigu pratesus tai ...... Beje cia as Ternox, ano accounto nebera. Gryzus atgal prie kazinkes: taip as buvau ja iveikes, juk cia tera paprastas zmogaus kurinys- o kas yra zmogaus sukurta kiekvienas kitas zmogus gali tai apeiti, uztenka tik suprasti, suvokti, juk visi turime savyje treciaja aky. Tai va, del tos kazinkes as ja "prapisau", na tai buvo mano pasirinkimas ( kurio tada nesupratau ), kad jausciau, kad igauciau kitokiu sugebejimu,,. Bet zinoma prarasciau- ta kazinke is kurios iskarto galeciau pralobti, tai ir buvo didziausia mano auka. Kaip ir yra zinoma visiems, kad norint kaska gauti- reikia kasko atsisakyti- desniai ir tiek. O mano pasirinkimas buvo ne losimo aparatai, buvo kitas, tai poto daejau iki to- kad ir ka as bedaryciau, kad ir kuriuo- is visu savo zinomu budu zaisciau tiesiog niekada nebeislosdavau, nes tai ir buvo mano sistema. Mano pasirinkimas buvo, siuo atveju pralaimeti tai, vardan to- tai yra vardan kitko, vardan jausmo. Taip, as igavau daug, visokiausiu "sugebejimu" kaip, daug skirtingu balsu, kurie- visu pirma buvo mano galvoje ir kurie tapo realybe sklindancia is mano burnos, viskas prasidejo nuo galvos, nuo balsu galvoje. Taip, buvo kai bijojau pats saves, savu minciu, o tai juk baisiausia- bijoti saves pacio, ner kur pabegt bl :D  arba is kitos, gilesnes puses, kai vienas uzsidares transe, sedi ir kimarini, arba medituoji. Bet tai buvo ganetinai senokai, dabar kitokiais budais leidziu laika su savimi ;D. Kaip ir minejau apie balsus galvoj, dabar tai jau pavirto realybe, sugebu vaidinti, repuoti, dainuoti, na daug ka jeigu atvirai. Aj turiu ten ta- greiti, o tai ivelia viska, visus judesius, kaip ir kvepavima, taip pat ir lankstuma ar judruma ar mikluma. Turejau labai daug klausimu, visa laika vien galvodavau apie tai, bet dabar to jau nebereikia, jau turiu- ta autopiloto rezima, moku, sugebu valdyti savo mintis. Taip pat ir jas isgirsti. Na as kury laika buvau savyje ir tiesiog atsiskyres nuo isores ir gyvenau viduje.... Ta prasme kai tu buni tik vidiniame savo pasaulyje ir neislendi i isorini, na kaip pavizdi: nepratari nei zodzio ar kitaip nepadarai taip, kad ismestum save is ten, ir kad nesugadintum tai, ka tu kuri ateityje. Ir buni tam astrale, ar kaip, kitaip suprantamai pavadint, ar tai ateity bet nors realiai tavo kunas yra siam pasauly, nu arba kitaip tas musu materialus apvalkalas ( kunas ) :D . Zinoma nesakau, kad tam butina but medziu ar akmeniu, tikrai ne. Ta prasme, kad but sustingus ar transe ar medituot, na cia visada skirtingai, nes tai priklauso nuo tavų noru. O jie buna dazniausiai skirtingi, na siuo atveju galima jausti savo energija ir tai kontroliuoti ir tu gali, ka nori ta daryt, tai kas yra tavo ribose ir nepriestarauja ir nesukelia nei menkiausios abejones tau, juk gyvas buni, bet tuo paciu metu ir kitam matmeny, ligmeny. Jeigu is mano puses tai, kad suprasti ta energijos jutima bei kontroliavima jos, tai kaip as manau gal taip, gal ne, gal ir klystu o gal ir ne :D . Tai- kad galvoje turi ivykti boom, na vardan to naujo supratimo, kad kaskas atsirastu nematyto, neregeto, kad pajusti kaska naujo, ko pries tai net isivaizduoti negalejai, o tada tai taps kasdienine realybe.. O tie, mano kasdieniniai "galvojimai" - tebuvo bandymai suprasti: reiksmes siu zodzių- kuriuos isgirsdavau,. Isgirsti zodi ir tada papuoli i "zaidima" arba kaip tada atrode ir buvo- kankyne, suprasti jo reiksme, reiksme to zodzio, o tu zodziu tikrai netruko :D tas zodis ir sudaro esme- jis ir yra esmė. Nu tarkim, va toki skambanti nevykusiai, bet man juokinga pavizdi: ijungi ta zodi, ta rezima, ir tu buni tuo metu- tokios bukles, tokios stadijos- arba va ten"" tokios ir tokios bukles arba va tokios ir tokios stadijos :) ""  Pirma as megindavau suprasti esme, o tada viska isigilinti labai smulkiai. Ir stengiausi toliau gyventi su tuo, kad ir kaip kartais buvo sunku, kad ir kaip kartais to nebesinoredavo, pavargdavau tiesiog. Aha ypac kai isgirsti is savo balsu kurie sako alzhaimeris, sizofrenikas - Taip tai tu nebijok gi :D ne nu jo aisku zjbs isgirsti kaska tokio baisaus ir suprasti kad to niekada nebus. Na cia jau mano sielos bajeriukai, nes as visa tai, kas is auksciau, kas kam gali buti nesuprantama, laikau savo siela, nes jinai mano dievas duhas :D as neizeidziu saves, nene dusk duhoviciau :D . Jeigu apie ligas dar- tai jokiu ligu, visiskai jokiu, nepripazystu, tai man nebeegzistuoja, nes tai, nu tos ligos, pagal mano supratima, jos yra vidaus, is sielos gelmiu. Jeigu apie liga bet, cia priskirciau invalidumui :D turejau kaskada kaip negalia, bet visada dirbau ir visada skaudedavo kakla, negaledavau ramiai dirbti skaudedavo kakla baisiai, kad ir prie kompo ilgai sedet negaledavau, tekdavo po kiek laiko gulet, taip masinos irgi, po ilgo vairavimo iskarto kaklas pisdavo prota ir nesvarbu kad vos neatsigules vairuodavau kai ilgos keliones buvo tuo metu. Nu man mama kaskada buvo taip pasakius, kad kai mane gimdė ir traukė už mano galvos su replėm, ir tai pažeidė mano kaklo slankstelius. Nu ten tipo jie suaugo kreivai, todel viena puse vienaip nuslifuota kita kitaip :D nu poto nebekenciau to skausmo tai paklausiau mamos ir nuejau persisviesti ta kakleli.  Tai nuvariau, persvete man ta kakla bl, na taip vienoje puseje sueina tiesiai o kitoj kaip priklauso uzsilenke kaskaip. Zodziu paaiskejo ten persvietus kad hujovai suauge is vienos puses ar kaskoks tai bybys. Nu dar del rugstingumo visada irgi buvo problemos. Nebesismulkinus nei kaklo, nei rugstingumo problemu nebera, nes kaip ir sakiau man tai nebesuvokiama. Tada man paciam nesuprantant tai ka man mama pasake, to man nesuvokiant,  man pasirode sventas zodis, na taip juk gi mamos zodis. As, mano galva :D mes patikejom tuo, o vat ir todel atsirado tos nesamones....
https://www.youtube.com/watch?v=zZAIcMT7-aI Na cia klipas mano. Seip turiu daugiau dar, bet ne youtubei o facebooke. Na ten kitokio stiliaus kaip ir, ten perdainuoju dainu zodzius, o cia viskas paimta is galvos, is temos apie: ginkla, tai yra apie uzika ir glocka, ir apie zmones bomzus kurie yra be namu.
Jeigu gryztant prie to tai lauksiu jeigu kaskam kaskas idomu klausimu ar kasko tai.
O seip tai supratau tai kad nereikia per daug stengtis galvoti, nes tu taip apsunkini savo smegenis, jeigu jos veike pries tai 50procentu pajegumu o mastydamas iskart sumazini iki 15procentu tai skirtumas yra daugiau nei akivaizdus. cia as pavizdi daviau as gi tankas as galiu 100procentu ijunkt :D aj va yra neblogas filmas liuci, apie mergina, na cia i tema del tu smegenu procentu.
Tu negalvodamas jas ijungi geresniu rezimu o mastytamas jas apkrauni. Manau tai daug kam suprantama kai kaska darai ir buna jeigu labai jau, ar per daug stengesi tai, huj, kad tau ten kaskas gausis tvarkingai, negu ramiai, sau neskubedamas kaip priklauso.

REDAGUOTA po benamio yraso.

Benamis

@mangirdas.bu patarimas tau - daryk tarpa tarp eiluciu. Patikek manim labai sunku teksta skaityti kada jis suplaktas i vientisa mase :-[

nereikalinga

Nepripažinti,kad tau kažkas nelabai,tai irgi sutrikimas  :-\

snofru

@mangirdas.bu
a tie keiksmažodžiai čia būtini tam poste? be ju niekaip?

mangirdas.bu

nepripazinti ko? cia gal pries redagavima parasiai ir kaska ne taip supratai. na jeigu taip tai kaip ir sakiau as kad man ligos jau nebesuvokiamos, nes tai ka patyriau savo kailiu supratau kad save gali issigyditi pats zmogus ir nereikia buti genijum kad suprasti tai. o kad klysti galima taip rasiau kad gal ir klystu juk nieko blogo, as visada isklausau visada galiu pripazinti savo klaidas jeigu paaiskeja kad istikruju klydau.

nu del tu keiksmazodziu mano postas dalis manes, ka zinau aprasiau kai kurias tikrai ganetinai smulkes vietas kur tikrai nedaugelis tai zino, tai tie keiksmazodziai ivejo i ta mano asmenini dialoga. kad ir aj man px nu man nesvarbu as juk nesu inteligentas galiu ir parasyti tas 2 raides ir nieko neizeisti, nenusizengti. kad ir kurias bl rasiau, is mano lupu tai nenuskambetu kaip keiksmazodis ar piktybinis zodis :) na as manau reikia ziureti i esme visa o ne tai kad parasai ta zodi ar tas raides ir kad matai tik ta ten tipo keiksmazodi o ne tai kaip ta pati istiktuka PYST.

mangirdas.bu

Tai buvo ganėtinai ydomus, naujas potyris, todėl, kad sapnavau, o sapnavau pusiau samprotavimo busenoj, o sapnuj ejus tolyn, mano suvokimas, kad sapnuoju vis augo. Stengiausi išdėstyti, kuo suprantamiau, čia nukopijavau ir kelis žodžius šovusius į galvą dadėjau, nes vakar, vidurdieni- kitoje temoje rašiau apie tai: kaip pradėti sąmoningai sapnuoti- parašiau savo potyri.


Papasakosiu apie savo sapna- tksliau sapnus, susiliejusius i vieną, bei ilgą istorinį sapną, pusiau realu pusiau ne. Nors atskirk toks gudras kur realybe, o kur ne. Čia buvo užvakar.
Pirma sapno dalis: tai sapnavau tai, kad su kaškokiu žmogeliu, kurio veido, bei, kas jis toks dabar visai nepamenu. Kad mes suvarinėjom šunis i gardus, ganėtinai keistoki buvo tie gardai, tokiam dideliam laisvam plote, vienas su kitu sujungti kaip peršviečiami labirintai, kaškokios, visai net neaukštos tvoros.  Iš pradžių šunis po 10 ir po 5 suvarinėjom į tuos- neaiškius gardus. Ir poto mes su juo sedėjom garde- kur pasirodė man ( ka pamenu ) , kad ten isileidom 2 šunis, bet liko tik 1 šunėkas, kuris ikyriai vis lindo prie manes. Aš visiskai nenorėjau, kad jis lystu, klausiau to žmogelio ka daryt, kad atstotu, bet šuva vis lindo, o jis kaip ir nieko neatsakė i klausima tik tylėjo. Šuo mano ranka kišo sau i burna, bet nekando. Aš vis gražiai bandydavau jy atstumt nuo saves, bet jis vėl pristodavo. Tada pakeičiau veiksmus atvirkščiai, su savo viena ranka jo burnoj, kaip tik glosčiau jy, bet teglosčiau vos pora sekundžiu, nes iskart nebenorėjau to daryt. Nu ir nes nežinojau, kaip elgtis, nei toj- kai stumiau jy nuo saves, nei toj kai glosčiau- situacijoj, kad jo elgesys nepasikeistu i agresini.
Tuo metu kaip ir nelabai supratau ( nes tai buvo kaškokia baimė, kad neikastu ), kad sapnuoju, nors manau, kad supratau.

Kita sapno dalis: kaškaip ( nu gal po lengvo pabudimo- persiteleportavau :D ) atsiradau močiutes bute, kuriam buvo mama, bei močiutė ir mano buvusi mergina. Mes ten savam kambary kaška veikėm su drauge ( nelabai ka iš to bepamenu, ką mes tam kambary veikėm, gal ten miegojau sapnuodamas :D nors toj vietoj pasirodytu, kad sapnas netruko labai trumpai, o praėjo labai greit). Dar teko šiek tiek su baba ir mama pašnekėt. Išėjom su drauge i balkona, kaška dar šnekučiavomės. Poto tam balkone, ji pradejo lyg ir lysti šiektiek prie manes, bet kaškodėl man to visai nesinorėjo. Nors taip mielai pasirodė bučiuotu, bet kaškodėl man to visiškai nesinorėjo. Nu ir greit vėl viskas dingo. Ir tada, jau prasidėjo, kaškas įdomiau.

Ir: tada atsidūriau- dideliam prekybos centre. Užsukau į makdonaldą, ten buvo tokia moteriškė kurią pažinojau iš seniau ( velso mieste kuriam gyvenau, ji dirbo jobcenter'io darbuotoja). Na šnekučiavomės gražiai, bei meiliai su ja, nors realiam gyvenime kaip ir kitaip buvo, jei žiurint iš tos pusės, nes aš šiek tiek lindau prie jos, o ji leido, bet ne per daug, o realiai iš tos pusės nieko panašaus nebuvo ir net nebuvo man kile tokių minčių. Aš tik tiek, kad jei kaškiek apie save buvau papasakojes. Toliau- žygiuojant kartu su ja, pamačiau kaškokį nematytą lošimo aparatą. Labai jau keistas buvo jis buvo, aparatas kaip aparatas, bet  kur buna viduj, tai ten buvo toks trikampis, bet sudeliotas is kaško ( gal iš mandarinu :D aš tada iš oro gavau mandarina ir lupau jy, kai aparatas sulužo ). Turėjau kišenėj keleta monetų, buvau jas ištraukes, jas palaikyčiau svarais. Aparatas lūžo nekarta jo net nespėjus sutvarkyt ( tiesiog dėdavo į aparata tuos dalykus, bet jie jame vis sugriūdavo) , iš pradžiu kol aš lupau savo mandarina, nepažystamoji makdonaldo darbuotoja bandė tvarkyt tą aparatą. Dar tą mandarino žievę buvau imetes į- tą dėžę- iš kurios traukė tuos neaiškius dalykėlius, nu man ten ta dėžė, šiukšlių dėžė pasirodė ( ta moterytė išėmė lupenas ir kaškur padėjo- gal i kišene, o gal i tikra šiukšlių dėžę ) . Toliau dar ten daugiau ir ta pažystamoji, mėgino sutvarkyt tą aparatą, bet jiem taip ir nepavyko, kol baigėsi tai darbo laikas ir visi išjudėjo.
Aš nukeliavau į aukštesni aukšta, o ten buvo kino teatras ir štai ten dar kitas pažystamas, bet buvo pramesti vos du žodžiai ir viskas, nebedomino kito teatras. Aš išjudėjau toliau, iš prekybos centro per- keistus labirintus, kartu su žmonių minia, tokie kaip ir labirintai, su daug skirtingu laiptu ir nemažai keistų išsisukimu. Kol nedavedė iki ten- kur matėsi vanduo ir per kury vedė tokia ištisinė, pailga žemėta sala. Keliones metu keliavau su daug nepažystamūjų ir su 3 žmonėmis su kuriais visiškai nesueinu ir kurie buvo klasiokai iki 10 klasės. Toliau žygiuojant į prieki pasirodė policija, aš jau norėjau namo, kol neužsiminė, kad reikia vairuotoju automobilių, kurie buvo dešiniam šone, nemažoj saloj surikiuoti, mes pasukom atgal. Keliaujant toliau- atsivėrė nauji vaizdai, ir viena nemaža kliūtis- toks slidus kalnas- i kury buvo, ka veikt užlipt, lipi ir slysti, bet pavyko užsikapanot. Tik užlipus pasirodė naujas vaizdas, pasirodė kelias ir autobusas, vienas iš klasioku greitai pirmas nubėgo į autobusą. O aš už jo- nu nelekiau kaip išdeges ausų, jisai beužsidarant autobuso durim spėjo ilyst i jy, o aš- šiek tiek atsilikes, bet spėjau pabelsti i autobusa ir mane isileido. Pirma nuėjau prie vairuotojos, ji paklausė kur važiuoji ir man nespėjus atsakyti atsakė ar taip paklausė atsakymo forma, kad į huntingdon'a dar paminėjo cambridgeshire ir tada aš jau buvau ištraukes tas pačias monetas, bet kai ji pasakė keliones tiksla, be žodžiu atsakė, kad nereikia mokėti, na man klausimų nekilo. Autobuso gale pamačiau 2 merginas, viena užkalbinau, gavau jos numeri, kaip ir tada tuo viskas pasibaigė su ja, greita ir gražu. Visada sedėjau šalia vairuotojos ir atrodė taip, kad momentais ne ji- o aš, vairuoju autobusa, na as kaška veikiau sedėdamas, poto uzmečiau aky į kelią ir iškart tą pačią akimirką- ji sustabdė autobusą, nedaug truko iki avarijos i kitą automobilį. Toliau- keliones metu- ji padarė atvariją, atsitrenkė i pastatyta mašina ir taip gražiai atbuline eiga pabėgo zigzagais. Taip, vėl šiek tiek nutruko viskas, nes nepamenu butent- to išlipimo iš autobuso momento. Nu čia buvo galimas tas nieko neįtakojantis atsikėlimas. Ir aš, jau atsiradau miesto centre, kaip ir priklauso, kaip ir po keliones autobuse, net nepasirodė nieko per daug keista, kai as supratau. Tai, kad aš atsidūriau ne huntingdon'e- kur aš važiavau su autobusu, o velse, ir mieste newport'as. Tai supratau tada- kai eidamas paskambinau- tai merginai- ir jei pasakiau, kad aš šiuo metu esu newport'o centre, ir paklausiau kada galime susitikt. Čia ir buvo pasimesta, na buvo netrumpas pokalbis, iš pradžių susitarėm susitikti 10 valanda, poto šeštadieni, poto, kad gal sekmadieni butu neblogai ( nors as ten nežinojau, kad šiandien penktadienis ar tai pirmadienis :D tik supratau dėl laiko, kad maniau susitikti uz valandos neišeitu, nes as tada: gyvenu apie 40 minučių kelio pėsčiomis nuo centro, todėl ir buvo norėta susitikti už 2 valandu, tai yra 10 valanda ) .Na tai- kaip ir buvo norėta susitarėm mes susitikti kuo greičiau ir tiek. Tiesiog ėjau toliau- kur atsidūriau statybu uždaroj teritorijoj. Va ten ir buvo dar vienas trumpas atsikėlimas, nes vietoj kelio atgal ten atsidūrė vanduo ir nebuvo jokio kelio atgal. Ten iš pradžiu pasiklydau nes- kaip aš dabar suprantu, nes buvo pasimesta su mergina, dėl susitikimo kada, nes taip ir eina sapnų eiga iš esmės ta supratau, ten viskas eina pagal tvarka, viskas nuoseklu. Iškarto pamačiau- ta išėjimą ir parduotuvės užrašą, kurio matėsi tik kelios raidės- kury tiesiog praleidau, ir žengiau toliau. O jei bučiau iškarto be abejoniu su mergina susitaręs, tai ir bučiau iškarto ėjas i tą išėjimą, na bet čia galima tik spelioti- aš nesiginčiosiu, bent jau kol kas, nes kiekvienas turi savo nuomone, nes tai buvo vienintelis toks sapnas- kuris daėjo iki tokio lygio, kai visu pilnu supratimu suprasta, kad ten yra graži realybė, su kuria gali žaisti. Perėjes tiesiai- toliau paklausiau žmogaus kur yra išėjimas iš čia, jis man nurodė tapatį kelia atgal tiesiai ir po kaire. Ten nu kaip ir supratau, kad atgal reikėjo eiti ir pasukti i tą kairę pusę, kur darbavosi traktorius, ir kur, jau duris visai kitokios buvo. Bet aš ten nepasukau, o tiesiai pažvelgiau į vandeni, nusirengiau ar tai rubai nukrito nuo manes, kaip ir norėjosi tada- šokt į vandenį ir pasiplaukiot, bet to nepadariau , o pasiemiau savo rubus, kurie tada buvo apmėtyti purvu nuo statybu traktoriaus, apsirengiau. Įžengiau į tą teritoriją- kur- man tada buvo pasirodes išėjimas. Ir tuo momentu aš pabudau ir labai puikiai atsimenu kaip vel iškarto ramiai užmigau, tada ir vėl supratau visu pilnu 100 procentu, kad as sapnuoju, bet kitaip.
Praėjęs duris paskambinau merginai, ji pakėlė ir iškarto pasakė, kad mane tik matė ir iškart po sekundės, man išlindus už pastato kampo, pamačiau ją. Tada mano pirmi žodžiai jai, buvo: žinok mes sapnuojam, nieko jos reakcija nenustebino, viskas kaip ir ėjosi gerai, sapnas tesėsi toliau, nužigiavom link jos namų, vos pradarius duris, šoniniam kambary pasigirdo krebždesys, supratom, kad nesam vieni, nukeliavom į jos kambari, ir greitai pasigirdo, kad kaškas ateina, ji man pasakė pasislėpt tuolete, o aš bereikalo paklausiau, tada į tuoleta ižengė jos tėvas, su motina, kuri greit po akimirkos dingo, jis man pradejo grasint ir labai agresyviai netgi, nors as supratau, kad sapnuoju bet elgiausi taip, kaip realybėj išlikau visiškai ramus, bet po to kai jis nenusiramino, as daėjau iki jo pradinio agresyvumo lygio, jis iškart po akimirkos išsitraukė peilį, as laikiau jo rankas ir neleidau jam juo pasinaudot, nors poto, kai sugniaužiau stipriau, per peilio ašmenis, man šiek tiek idreskė, tokį negilų brūkšnį, kraujo visai nebuvo, kaip šakos idrėskimas- ten buvo. Ir tiesiog pabudau po kaškiek akimirku, dar minute pagulejau ir viskas.

Aukštyn