Dažniausiai užduodami klausimai

Pradėjo Anomalija, vasario 10, 2012, 21:33:08

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Man FB prireikė pasidaryti, nes begalė visokios veiklos yra kurią efektyviausia skleisti per FB čia ir konferencija Para X ir mano blogas, dar keli puslapiai, be FB neapsieisi. Bet nebeofftopinkime

slapiaslietus

Dar vieną klausimą užduosiu -atsiprašau, jei vėl bus off-topic ar koks kvailas klausimas.

Apačioje pagrindinio puslapio rodo vartotojus, ir tarpe jų užrašo, pavyzdžiui:
"7 Vartotojai (3 Vorai)"
Ką reiškia 'vorai'?

Ir dar pašyti vartotojai: "...usiauŽmogus, šamanas, MSN, Baidu (2)"
Ką reiškia dvejetas prie Baidu: "Baidu (2)"

Benamis

Vorai tai Interneto robotai.

Skaicius skliausteliuose reiskia kiek vienos ar kitos internetines paieskos sistemos robotu (lietuviskai "voru") sia akimirka narso forume.

.L.U.T.H.O.R.

Kas dar dėl reputacijos taškų, tuo pačiu ir pranešimų skaičiaus. Rašant pranešimą, galima jam nustatyti tam tikrą reputacijos taškų (pranešimų) skaičių. Tuomet tą pranešimą matys nariai, kurie turi tą arba didesnį skaičių reputacijos taškų (pranešimų).

slapiaslietus

O ką reiškia: (3 Slėptas)?
Tie vorai (interneto robotai) yra blogis, ar yra ir tegiamų dalykų tame, kad jie naršo po svetainę ir kažko ieško/suranda/pasinaudoja?

Ir dar Druwis rašė, kad galima nustatyti, kokios reputaciojos vartotojai gali matyti žinutes.
O šita savybė veiksni? Niekur nepastebiu tokio nustatymo.

Citata iš: Benamis  gegužės 23, 2014, 15:13:24
Vorai tai Interneto robotai.
Skaicius skliausteliuose reiskia kiek vienos ar kitos internetines paieskos sistemos robotu (lietuviskai "voru") sia akimirka narso forume.

Benamis

Citata iš: slapiaslietus  gegužės 23, 2014, 20:14:18
O ką reiškia: (3 Slėptas)?


Tai reiskia, kad forume narso 3 pasislepe nariai (ju nematyti online dalyviu sarase ir ju nepamatysi realaus laiko pokalbiuose, arba kitaip tariant chate).

Citata iš: slapiaslietus  gegužės 23, 2014, 20:14:18
Tie vorai (interneto robotai) yra blogis, ar yra ir tegiamų dalykų tame, kad jie naršo po svetainę ir kažko ieško/suranda/pasinaudoja?


Be situ voru mes negaletume pasinaudoti pvz. Google paieska ir tarkim tu nerastum anomalijos forumo, nes rezultatuose jis tiesiog nebutu pavaizduotas. Sitie vorai daro tik teigiamus dalykus :)

Citata iš: slapiaslietus  gegužės 23, 2014, 20:14:18
Ir dar Druwis rašė, kad galima nustatyti, kokios reputaciojos vartotojai gali matyti žinutes.
O šita savybė veiksni? Niekur nepastebiu tokio nustatymo.


Tiesiog ne visur tas nustatymas imanomas. Cia siek tiek daugiau apie paslepta turini suzinosi: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=2023.0 :)

do

#21
liepos 04, 2014, 15:36:58 Redagavimas: liepos 04, 2014, 15:40:15 by do
man tik įdomu
ką reiškia  "prisijungę "vorai""
oi :ojau yra toks klausimas,neskaičiau komentarų,pardon

klajoklis 3000

Kodėl nėra galimybės ištrinti savo paskyros? Ar jos trinamos automatiškai? Jei netrinamos tai kodėl?

Benamis

Citata iš: klajoklis 3000  rugsėjo 17, 2014, 10:52:43
Kodėl nėra galimybės ištrinti savo paskyros? Ar jos trinamos automatiškai? Jei netrinamos tai kodėl?


As vieno dalyko niekuomet nesuprasiu, kam reikalingas paskyros trinimas? Jeigu nenori dalyvauti forume tai tiesiog nesilankai jame ir tiek. Kokios problemos? :)

klajoklis 3000

Tiesiog įdomu, nes tai pirmas mano lankytas portalas, kuriame nėra tokios galimybės. Keista tiesiog tai ir klausiu.

Benamis

Cia jeigu neklystu paskyros naikinamos automatiskai po kurio laiko jeigu jomis niekas nesinaudoja.

Na tarkime Facebook irgi neleidzia istrinti savo paskyros :)

klajoklis 3000

Jo facebook tai yra ''major fraud'' Ten asmeniškumų vengt reikia.... ten, kiek žinau, tu gali tik paslėpt paskyrą nuo kitų, bet visada gali prisijungti. Šiaip nenoriu, kad man mirus liktų mano paskyra, bet jau per vėlu  :D

Vytautas

Dėl paskyros trynimo tai būtų gerai kad ji būtų. Priežastis gan paprasta. Tiesiog žmogus susirūpino savo saugumu, o paieškos sistemoje viskas matosi kaip ant delno. Kitas momentas socialiniuose tinkluose tai galima padaryti, nors reik paieškoti kaip. Aišku manau tam yra tam tikrų techninių problemų, nes jai panaikinti ir paskyros įrašus tai gausis betvarkė.

klajoklis 3000

Pritariu. Šiaip svarbiausia, kad būtų kuo mažesnis el pašto ir IP pasiekiamumas, nes per juos lengviausia veikt internetinėms atakoms. Nežinai kas gali pasinaudoti tavo pasaulėžiūra...

paragraf 78

Deja, daug kur negalima ištrinti savo paskyros. Dalyvauju dar poroje forumų kur paskyros netrinamos. Todėl visuomet registruojantis kur nors reikia persiskaityti taisykles, jos ne šiaip sau parašytos, o tada jau nuspręsti ar verta registruotis

Aukštyn