Tikroji Hillary Clinton jau mirusi?

Pradėjo Benamis, rugsėjo 15, 2016, 14:47:05

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

rugsėjo 15, 2016, 14:47:05 Redagavimas: rugsėjo 15, 2016, 21:09:52 by Benamis
Laukiau, laukiau, bet keista, kad anomalija nieko neraso. Uzsienio panasaus turinio puslapiuose tai pagrindine naujiena.

Ar gali buti, kad tikroji Hillary Clinton jau negyva? Nors is pirmo zvilgsnio tai skamba absurdiskai, taciau pradedu vis labiau dometis sia samokslo teorija. Jeigu ji ir gyva, tai siuo metu visur dalyvauja jau ne ji, o jos antrininke.

Siek tiek informacijos:

ABC News pagrindiniame puslapyje pateike stai tokia naujiena:



Kuri buvo pasalinta po 3 minuciu.

Tiesioginiame eteryje ziniu pranesejas paskelbe apie jos mirti:



Veliau atstovas spaudai teisinosi, kad isivele klaida.

Yra daug ziniu, kad Hillary Clinton sveikata ne tai, kad bloga. O labai bloga. Zemiau matome kaip Clinton isspjauna kazkokius gumulus po to, kai jai nesiseke atsikoseti.



Buvo skelbiama, kad ji ne tik turi plauciu uzdegima, taciau ir progresuojancia Parkinsono liga (4:18 min).





Jau nekalbu apie tai, kad ji nepajegia kartais ne tik kalbeti, taciau ir alpsta:



Tad gal teorijos, kad jos jau nera (o jeigu ir yra) tai viesumoje vis dazniau mes matome jos antrininke yra teisingos?




idenmeyou

Turbūt vienas ryškiausių Amerikos žmonių apie kurį sukasi ir suksis sąmokslo teorijos.

paragraf 78

Nelabai supratau kur tie gniutulai kuriuos ji išspjovė

Benamis

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 22, 2016, 19:45:27Nelabai supratau kur tie gniutulai kuriuos ji išspjovė
Nuo 40 sek.


paragraf 78

Čia apie tuos (greičiausiai pirštų) atsipndžius lūžtant vaizdui per stiklinę kalbi? :)
Labiausiai tai primena. Na bent jau tokia pirma mintis buvo.
Kitas dalykas, kažkaip nepastebiu kad tie „išspjauti gniutuliukai" kažkur nusileistų. Nemanau kad taip greit vandeny absorbuotūsi.
Kaip tau atrodo?

Benamis

Ten aiskiai matosi, kad kazkas isspjaunama is burnos. Aisku del to, kad vanduo vizualiai padidina objekta, sie gumulai nera tokie dideli kaip gali atrodyti bet, kad ten tikrai kazkas yra tai faktas. I pirstu atspindzius luztantas vaizdui tikrai tai neatrodo. Siulau padidinti vaizda ir ziureti HD kokybes. Tada viskas aiskiai matosi :)

Siaip ar taip Clinton nera prezidente, tai narplioti jos sveikata nera jau taip idomu dabar :D

Linas Esu

#6
kovo 02, 2017, 04:25:55 Redagavimas: kovo 02, 2017, 04:27:38 by Linas Esu
Citata iš: Benamis  gruodžio 22, 2016, 19:49:24
Citata iš: paragraf 78  gruodžio 22, 2016, 19:45:27Nelabai supratau kur tie gniutulai kuriuos ji išspjovė
Nuo 40 sek.


Ji yra illuminati reptile annunaki , tam jog turėtų žmogišką pavidalą reikia čiulpti specialius ateiviškus ledinukus , kurie veikia kaip apsauga . Eilinės žmogaus akys negali matyti jos tikrojo ateiviško pavidalo . Panašiai kaip " men in black " filmuose . Ateiviai gyvena tarp mūsų puikiai užsimaskavę .

Bet labiausiai panašiau jog ji paprasčiausiai išspjovė mėtinį ledinuką :D mentos arba mynthon , būna iš čiulpamų ledinukų nuo kosulio vaistinėse sotus pasirinkimas įvairiausių spalvų. p.s kelis kartus net kosija šiame video, žmogus gal sirgo cmon...

elteide

nuo kada  žmogui į stiklinę negalima išspjauti ?

vytra

Citata iš: elteide  kovo 04, 2017, 16:22:50nuo kada  žmogui į stiklinę negalima išspjauti?
- seniai.. jau labai seniai tai laikoma "žemo intelekto" požymiu..

p.s.
.. o kiek jai metų? tingiu ieškoti, bet tos kitos foto tai kaip ir apie 80..


:(

Baurob

Citata iš: Linas Esu  kovo 02, 2017, 04:25:55Nuo 40 sek.





Ji yra illuminati reptile annunaki , tam jog turėtų žmogišką pavidalą reikia čiulpti specialius ateiviškus ledinukus , kurie veikia kaip apsauga . Eilinės žmogaus akys negali matyti jos tikrojo ateiviško pavidalo . Panašiai kaip " men in black " filmuose . Ateiviai gyvena tarp mūsų puikiai užsimaskavę .

Bet labiausiai panašiau jog ji paprasčiausiai išspjovė mėtinį ledinuką :D mentos arba mynthon , būna iš čiulpamų ledinukų nuo kosulio vaistinėse sotus pasirinkimas įvairiausių spalvų. p.s kelis kartus net kosija šiame video, žmogus gal sirgo cmon...
Kokius ledinukus?? :D gal plačiau galėtum :)

Linas Esu

Citata iš: Baurob  birželio 08, 2017, 14:45:21Kokius ledinukus?? :D gal plačiau galėtum :)
12 sekundę išspjauna

Baurob

Citata iš: Linas Esu  birželio 08, 2017, 14:47:1912 sekundę išspjauna
O kaip nustatei jog šis ledinukas yra specialiai reptiloidams ir kad tai yra apsauga?

Linas Esu

Citata iš: Baurob  birželio 08, 2017, 14:54:08O kaip nustatei jog šis ledinukas yra specialiai reptiloidams ir kad tai yra apsauga?
Tai buvo mano nevykęs sarkasmas :D antroje mini pastraipoje iškart patikslinau ką mačiau .
O kas liečia annunaki,  Hilari , reptilijas ir t.t
Youtube daugybė video....kai ieškojau video apie ufo , alien neretai susidurdavau su šiuo pasauliu . Labai daug panašių video . O šis Benamio postas priminė kažką panašaus į tai . Kai ant liežuvio įžvelgia dantį :D


Baurob

Citata iš: Linas Esu  birželio 08, 2017, 15:02:02Tai buvo mano nevykęs sarkasmas :D antroje mini pastraipoje iškart patikslinau ką mačiau .
O kas liečia annunaki,  Hilari , reptilijas ir t.t
Youtube daugybė video....kai ieškojau video apie ufo , alien neretai susidurdavau su šiuo pasauliu . Labai daug panašių video . O šis Benamio postas priminė kažką panašaus į tai . Kai ant liežuvio įžvelgia dantį :D


jooo, bet geriausia kai į akis pasižiūri ir tampa viskas aišku.. Annunaki reptiloidas, užsimaskavęs žmogaus oda , tikroji spalva žalia+psichika minta blogiu.

Baurob

Citata iš: Baurob  birželio 08, 2017, 16:11:13jooo, bet geriausia kai į akis pasižiūri ir tampa viskas aišku.. Annunaki reptiloidas, užsimaskavęs žmogaus oda , tikroji spalva žalia+psichika minta blogiu.
+https://www.youtube.com/watch?v=y4Skmwn4acI ; Viskas apie juos

Aukštyn