Realaus laiko pokalbiai

Pradėjo Anomalija, balandžio 17, 2013, 16:50:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

Nuo šiol Jums nebereikia palikti Anomalija.lt ribas norint greitai ir paprastai susisiekti su šio forumo nariais realiu laiku.

Visi registruoti nariai naršyklės lango apatinėje dalyje turėtų matyti Facebook tipo pokalbių juostą.

Bent jau kol kas realaus laiko pokalbiai tarp Anomalija.lt narių veiks Beta režimu. Žiūrėsime ar nebus per daug apkrautas mūsų serveris, ar patiks pokalbiai forumo nariams, taisysime klaidas, keisime pokalbių išvaizdą ir t.t.

Būtume labai dėkingi už visas pastabas susijusias su šiuo atnaujinimu ;)

Benamis

Na dabar jau tikrai nesiskus tie, kam neuztekdavo PM ;D

Geras atnaujinimas ;)

la.benas

Pratestavom, akivaizdžių bug'ų lyg ir nėra :) Geras atnaujinimas :)

Kenway

Nu čia geras geras  :D

Benamis

Bet man rodos forumas truputeli suletejo... O gal tik taip atrodo :-\

paragraf 78

Na man irgi lyg sulėtėjo forumas. Bet gal čia kad prie seno kompo sėdžiu. Nors anksčiau tikrai greičiau į viską reagavo.
Va bugą radau. Jei atsidarai kelis puslapius forume vienoje naršyklėje, tai pokalbių lange ne visuose puslapiuose rodo atsiųstą tekstą. Na ta prasme, pvz pokalbis buvo:
A. Labas
B. Labas
A. Kaip sekasi?
B. Gerai.

Taigi viename lange rodo tik A. Labas
Kitame tik
A. Labas
A.Kaip sekasi

Na tokiu principu maždaug. Ne viskas persikelia

Asasinas

#6
balandžio 17, 2013, 21:51:48 Redagavimas: balandžio 17, 2013, 21:53:34 by Asasinas
Man irgi kažkaip biški lėčiau veikia.

Mano nuomone tai nereikalingas šitas daiktas forume.

Benamis

Kas del Online tai nezinau, bent jau man tai viskas atsinaujina. Svarbiausia, kad forumo darbas nesuletetu. Jeigu dirbs kaip anksciau, tai tada viskas ok, jeigu ne, butu geriau atsisakyti :)

OKULTISTE

Ir man "kimba"...

Anomalija

Citata iš: paragraf 78  balandžio 17, 2013, 21:44:42
Va bugą radau. Jei atsidarai kelis puslapius forume vienoje naršyklėje, tai pokalbių lange ne visuose puslapiuose rodo atsiųstą tekstą. Na ta prasme, pvz pokalbis buvo:
A. Labas
B. Labas
A. Kaip sekasi?
B. Gerai.

Taigi viename lange rodo tik A. Labas
Kitame tik
A. Labas
A.Kaip sekasi

Na tokiu principu maždaug. Ne viskas persikelia


Dėkui už praneštą klaidą ;)

Citata iš: Asasinas  balandžio 17, 2013, 21:51:48
Mano nuomone tai nereikalingas šitas daiktas forume.


Realaus laiko pokalbius galima išjungti. Paspauskite ant -> Chat Bar Settings -> ir ties "Hide chat bar?" uždėkite varnelę. Tada visa juostelė dings ir būsite nepasiekiamas kitiems forumo nariams.

Citata iš: OKULTISTE  balandžio 17, 2013, 22:06:47
Ir man "kimba"...


Kaip ir minėjau, tai tik BETA variantas ;) Žiūrėsime, galvosime, spręsime :)

paragraf 78

Na šiandien forumas tai vos veikia, bent jau pas mane :(

Benamis

Man normaliai :)

paragraf 78

#12
balandžio 18, 2013, 12:31:39 Redagavimas: balandžio 18, 2013, 17:14:56 by paragraf 78
Na rodos pasitaisė, gal kas su interneto ryšiu buvo nutikę :)
Bet tokiom bangom tas forumas dabar veikia, tai normaliai krauna, tai nekrauna išvis. Ir kaip suprantu ne man vienam

Benamis

Dar vienas dalykas: neimanoma pazymeti teksto pokalbiu langelyje, o tai kartais nervina kai padarai kokia nors klaida ir turi visa sakini trinti :)

la.benas

Jo, neina pažymėt. Bandant pažymėt pokalbių langas tiesiog persikelia.

Aukštyn