Miego paralyžius

Pradėjo unco, sausio 26, 2012, 19:49:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

RoxiO, nežinau ar Tau veiktų, bet jei nori patirti miego paralyžių, siūlau miegoti ant nugaros, labai tiesiai nepatogioje pozoje. Aš pvz beveik niekada negaliu užmigti ant nugaros, o jei užmingu tai po kelių minučių pabundu. Tą vienintelį kartą kai pabudau ir negalėjau pajudėti, atsimenu, kad gulėjau ant nugaros. Tai mano teorija tokia - galbūt miego paralyžių yra šansas patirti miegant nepatogioje pozoje, tada kūnas pabunda nuo nepatogumo ar neįpratimo, bet lieka suparalyžuotas, nes žmogus vis dar miego režime.

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  balandžio 14, 2012, 20:45:41
RoxiO, nežinau ar Tau veiktų, bet jei nori patirti miego paralyžių, siūlau miegoti ant nugaros, labai tiesiai nepatogioje pozoje. Aš pvz beveik niekada negaliu užmigti ant nugaros, o jei užmingu tai po kelių minučių pabundu. Tą vienintelį kartą kai pabudau ir negalėjau pajudėti, atsimenu, kad gulėjau ant nugaros. Tai mano teorija tokia - galbūt miego paralyžių yra šansas patirti miegant nepatogioje pozoje, tada kūnas pabunda nuo nepatogumo ar neįpratimo, bet lieka suparalyžuotas, nes žmogus vis dar miego režime.


Abejoju, nes maždaug 2 metus naktį iš nakties bandžiau patirti astralinę kelionę, tad visą tą laiką miegodavau ant nugaros, tai jau įpratau :D


Beelzebub

Citata iš: RoxiO  balandžio 14, 2012, 20:51:13
Abejoju, nes maždaug 2 metus naktį iš nakties bandžiau patirti astralinę kelionę, tad visą tą laiką miegodavau ant nugaros, tai jau įpratau :D


Wow, aš turbūt tiek kantrybės neturėčiau. :D
O šiaip tai, astralinei kelionei patirti, negalima užmigti. O tam, kad ištiktų miego paralyžius, juk reikia miegoti. Kiek pamenu, aš turbūt irgi treniravausi su ta astraline kelione tą kartą ir netyčia užmigau ant nugaros ir vidury nakties pabudau su tuo miego paralyžium, balsais aplinkui ir t.t. :-\

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  balandžio 14, 2012, 21:06:39
Wow, aš turbūt tiek kantrybės neturėčiau. :D
O šiaip tai, astralinei kelionei patirti, negalima užmigti. O tam, kad ištiktų miego paralyžius, juk reikia miegoti. Kiek pamenu, aš turbūt irgi treniravausi su ta astraline kelione tą kartą ir netyčia užmigau ant nugaros ir vidury nakties pabudau su tuo miego paralyžium, balsais aplinkui ir t.t. :-\


Man užteko kantrybės vien dėl to, kad labai norėjau sau įrodyti ar tai egzistuoja ar ne, beje aš stengdavausi neužmigti, bet dažniausiai nepavykdavo, o kai pavykdavo būdavo keista, nes guli ir atrodo, kad kūnas švininis, jis visas pulsuoja ir t.t. bet taip galutinai patekti į astralinę kelionę nepavyko :)

Hekate

Citata iš: RoxiO  balandžio 14, 2012, 21:14:53
Citata iš: Beelzebub  balandžio 14, 2012, 21:06:39
Wow, aš turbūt tiek kantrybės neturėčiau. :D
O šiaip tai, astralinei kelionei patirti, negalima užmigti. O tam, kad ištiktų miego paralyžius, juk reikia miegoti. Kiek pamenu, aš turbūt irgi treniravausi su ta astraline kelione tą kartą ir netyčia užmigau ant nugaros ir vidury nakties pabudau su tuo miego paralyžium, balsais aplinkui ir t.t. :-\


Man užteko kantrybės vien dėl to, kad labai norėjau sau įrodyti ar tai egzistuoja ar ne, beje aš stengdavausi neužmigti, bet dažniausiai nepavykdavo, o kai pavykdavo būdavo keista, nes guli ir atrodo, kad kūnas švininis, jis visas pulsuoja ir t.t. bet taip galutinai patekti į astralinę kelionę nepavyko :)

Geras man irgi reikės pabandyti mokytis šitaip  :) gal kas nors išeis  ::) jeigu išeis būtinai parašysiu  :D

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  balandžio 14, 2012, 21:14:53
Man užteko kantrybės vien dėl to, kad labai norėjau sau įrodyti ar tai egzistuoja ar ne, beje aš stengdavausi neužmigti, bet dažniausiai nepavykdavo, o kai pavykdavo būdavo keista, nes guli ir atrodo, kad kūnas švininis, jis visas pulsuoja ir t.t. bet taip galutinai patekti į astralinę kelionę nepavyko :)


Šiaip manau kažką tikrai ne taip darei, jei užmigdavai dažnai. Girdėjau, kad geriau yra bandyti astralinę kelionę pusiau sėdint arba visiškai sėdint ir atsikėlus ryte.

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  balandžio 15, 2012, 12:06:35
Citata iš: RoxiO  balandžio 14, 2012, 21:14:53
Man užteko kantrybės vien dėl to, kad labai norėjau sau įrodyti ar tai egzistuoja ar ne, beje aš stengdavausi neužmigti, bet dažniausiai nepavykdavo, o kai pavykdavo būdavo keista, nes guli ir atrodo, kad kūnas švininis, jis visas pulsuoja ir t.t. bet taip galutinai patekti į astralinę kelionę nepavyko :)


Šiaip manau kažką tikrai ne taip darei, jei užmigdavai dažnai. Girdėjau, kad geriau yra bandyti astralinę kelionę pusiau sėdint arba visiškai sėdint ir atsikėlus ryte.


Na tai dažnai būdavo, kad pramedituodavau ir 4 valandas ir daugiau, bet galų gale, kai jau nebesigaudavo - eidavau miegot. :)

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  balandžio 15, 2012, 19:10:08
Na tai dažnai būdavo, kad pramedituodavau ir 4 valandas ir daugiau, bet galų gale, kai jau nebesigaudavo - eidavau miegot. :)


Man dažnai jau po kokių 30 min atsibosta.

rainiukee

Nesupratau, KAM jūs norinte patirti tą miego paralyžių??? Tai neturi absoliučiai nieko bendro ir panašaus į OOBE, Liucid dreaming ar normaliam sapnui. Aš jau prie to pripratusi esu, ir paprasčiausiai nekreipiu dėmesio, kai pabudusi nieko negaliu pajudinti, bet tikrai tai šlykštus jausmas ir jokio poreikio nėra tai vėl patirti.

Norėjau dar duoti keletą patarimų ką daryti tokioje situacijoje ar kaip išvengti, bet nustebino, kad yra siekiančių viso to... Na jei tai savišvietos tikslams - puiku, bet tikrai nieko ypatingo ir verto.

Benamis

Citata iš: rainiukee  birželio 21, 2012, 00:28:30
Norėjau dar duoti keletą patarimų ką daryti tokioje situacijoje ar kaip išvengti, bet nustebino, kad yra siekiančių viso to... Na jei tai savišvietos tikslams - puiku, bet tikrai nieko ypatingo ir verto.


Laukiu patarimu, nes kol kas zinau tik viena buda, kaip greiciau atsikratyti miego paralyziaus - pasistengti kuo ilgiau nekvepuoti.

rainiukee

Citata iš: Benamis  birželio 21, 2012, 01:08:52
Citata iš: rainiukee  birželio 21, 2012, 00:28:30
Norėjau dar duoti keletą patarimų ką daryti tokioje situacijoje ar kaip išvengti, bet nustebino, kad yra siekiančių viso to... Na jei tai savišvietos tikslams - puiku, bet tikrai nieko ypatingo ir verto.


Laukiu patarimu, nes kol kas zinau tik viena buda, kaip greiciau atsikratyti miego paralyziaus - pasistengti kuo ilgiau nekvepuoti.


Aš kažkaip tų visų kvėpavimų nepraktikuoju, tad nežinau, gal padeda. Bet geriausia išeitis yra supratimas to miego paralyžiaus kaip normalų reiškinį, nebijoti. Pats geriausias būdas - ,,pamiršti'' ir galvoti apie kažką kitą, pvz šios dienos planus ar šiaip bet ką kas yra svarbu - tai išblaškys pankiką.. Net nepajusit kaip atsirasit jau realybėj.

Anonymous

Atsimenu mane buvo visiškai surakinę, kad ir kaip bandžiau pajudėt nepavyko, tai nutiko man prabudus apie 6h ryto, kadangi buvo tik pats prabudimas baimės jokios nejaučiau, galbūt pamaniau kad sapnuoju. o šiaip miego paralyžių su garsais ir vaizdiniais galima patirti praktikuojant samoningus sapnus per WILD praktika. :)

RoxiO


Anonymous

WILD praktika galima atlikti betkada, tai samoningimas iėjimas i sapną per miego paralyziu gulint truputi nepatogioje padetyje. rekomenduojama atsibusti po 4-5h valandų miego prasiblaskyt 10-20minučiu ir gultis i lovą. ( nes tada REM stadija ilgiausia) WILD principas yra toks, turi palaikyti samoningumą visiskai atsipalaidavus, kūnas po truputi pradės "tirpti" ikvėpete - aš sapnuoju/ iškvėpiate - vienas, aš sapnuoju du ir taip toliau.. arba galima skaičiuoti nuo 300 iki 1 atbulinė seka. pasiekus miego paralyziu pradeda rodytis visokie blyksniai, spalvos, "šokančios zvaigzdės" ir panašiai, prieš pat patenkant i sapną, pradeda dauzytis širdis, to nereiktų isigasti, bet protui neisakysi. tokiais veiksmais jūs užmigdysite kūną, o samonę paliksite sapne sapnuojant labai samoningą sapną. :)

RoxiO

Na iš dalies supratau. Reiks pasigooglinti dar.

Aukštyn