Miego paralyžius

Pradėjo unco, sausio 26, 2012, 19:49:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

rutulys

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 14, 2013, 14:40:12
Joje jis nurodo du tyrimus atliktus dviejuose skirtinguose rusijos miestuose. Viename buvo ištirta truputį daugiau nei 100 kontaktuotojų kitame 30. Pirmajame tik 4 buvo psichiškai visiškai sveiki, antrame tik du.
Ir tai nebuvo šiaip sutrikimai ala alkoholikas ar kas nors panašaus, didžioji dalis kontektuotojų buvo su rimtomis psichinėmis negaliomis, dalis tik su kokia depresija ar neadekvačiu pasaulio vertinimu


Nieko nuostabaus, jei girdi kokius balsus ar ne savo mintis automatiškai tai priskiriama šizoffrenijai. Koks nors automatinis rašymas, mano nuomone, niekuo nesiskiria.
Įdomiau
Citata
apie ateivių grobimus pranešusių žmonių nuoširdumu yra abejojama nedaug. 1992 m. metais Harvardo universiteto profesorius psichiatras Džonas Edvardas Mekas (angl. John Edward Mack) tyrinėjo daugiau nei 60 pagrobtųjų ir „praleido su jais daugybę terapijos valandų, bet vienintelis jo pastebėtas ir jį nustebinęs dalykas buvo tų žmonių įprastumas: restorano savininkas, kelios sekretorės, kalėjimo prižiūrėtojas, studentai, universiteto administratorius, kelios namų šeimininkės ir t. t. Daugelis pagrobtųjų visiškai neatrodė turintys iliuzijų, meluojantys, dramatizuojantys, turintys netikrų atsiminimų ar kenčiantys nuo aiškios psichinės ligos."[5]



Benamis2

Užsinorėjau paklausti, jeigu nu kaip pavyždžiui tave suparaližuoja prabudus, ir reikia eit į kokią mokyklą na ir jau labai vėluojam mama bėga mane judinti ir budinti, tai  veikia atsirakinimą ar atvirkčiai ir ar dar ką nors daro?

Liksiubevardo

Benami 2. Kuno paralyzius labiau jauciamas einant miegot, ar darant WILD, nes tu i ji ieini. O ryte as manau jis pasibaigia dar pries atsikeliant, todel nemanau kad jis gali uzsitest ilgiau nei 5 sec. Esme ta kai kai krentame i miega tai paralyzius tik prasideda, o kai keliames baigiasi, taigi daug lengviau issisklaido. Na o atsakant i klausyma kas butu jei mama zadintu, tai manau paralyzius baigtusi ansciau. Ir isvis paralyzius buna kiekviena nakti, todel tiketis kad si ryta uzsites neverta...

Monologue

Rutuli, taip atrodo todėl, jog matau kaip jos mane puola. Kartą net jutau, jog užšoko ant krūtinės..Sąlyginai padaro žalos, moralinės. Gerą pusdienį stengiesi pamiršti, kas nutiko.

rutulys

Ne visada viskas yra taip kaip atrodo, ypač iš pirmo žvilgsnio. Mane vienąkart ne miego paralyžiaus metu ir vienąkart išmušė iš ten iš visų jėgų trenkdamasis į mano krūtinę, matyt, nepatiko mano elgesys ten ar tiesiog neturėjau ten atsidurti.

Kailema

Noriu kai kuo pasidalinti, kas vyksta ir su manimi.... Sis video daug ka is esmes paaiskina.
http://www.youtube.com/watch?v=E0B4kXnrlBQ
Neturiu net su kuo apie tai pasikalbet...


Marius

Tai gal konkrečiau papasakok kas su tavim vyksta.

Kailema

Citata iš: gabijotta  kovo 22, 2012, 08:10:18
Na gal 3-4 metai,tikrai nedaugiau :D.Kaip tokio potyrio nepamirši :D Čia panašiai baimės buvo,kai aš 7 metų persiplėšiau pėdą :D Va tokius dalykus aš jau tiksliai pamenu ir niekad nepamiršiu :D


Labai nemalonu ir tai smarkiai gasdina. Man tai nutinka periodiskai. Kartais i savaite kelis kartus, o kartais i kelis menesius karta. Nezinau kaip to isvengti iki galo...
Pries uzmiegant, pradziai ausyse pradeda girdetis duslus garsas, kai jau atrodo, jog tuoj uzmigsiu   suparalyzuoja visa kuna, uzspaudzia gerkle ir krutine. Buna kraupiu haliucinaciju. Atrodo, jog po visa kuna begiotu siurpuliukai, viskas tirpsta. Kai po keleto sekundziu viskas praeina, ispila karstis is saltas prakaitas... ir apima paranoja.
Nuo to apsisaugoti kartais padeda zinojimas ir stengimasis nepanikuoti, ikvepti giliai, sulaikyti kvepavima ir bandyti atsipaiaduoti.

Benamis

Citata iš: Kailema  rugsėjo 20, 2013, 13:29:39
Labai nemalonu ir tai smarkiai gasdina. Man tai nutinka periodiskai. Kartais i savaite kelis kartus, o kartais i kelis menesius karta. Nezinau kaip to isvengti iki galo...


Streso daug turi gyvenime?

TinSoldier

Niekada nesuprasiu, kodėl žmonės nesikreipia pas gydytojus tokias problemas turėdami...
Juk jei peršautų jums koją, nekentėtumėt savaitėm, rašinėdami forume: "oi, kaip skauda, nebegaliu tverti", o eitumėt problemą šalinti.


.L.U.T.H.O.R.

TinSoldier, į šeimos gydytoją kreiptis siūlai? :D

Benamis

Siaip TinSoldieris teisingai sako. Visai neseniai mano viena drauge skundesi, kad ja kankina miego paralyzius, bet kai padare EEG paaiskejo, kad ji serga epilepsija (nors anksciau nusiskundimu del to neturejo). Taigi jos vadinami miego paralyziai is tiesu buvo tam tikros rusies epilepsijos priepuoliai :)

TinSoldier

Citata iš: Druwis  rugsėjo 20, 2013, 17:41:31
TinSoldier, į šeimos gydytoją kreiptis siūlai? :D


O kodėl gi ne? :)
Kaip Benamis užsiminė, greičiausiai, pirmiausiai būtų siuntimas šviesti galvą, pas neurologus, pas psichologus/psichiatrus. Aš nemanau, kad šeimos gydytoja išrašytų kokių vaistukų ir po jų stebuklingai viskas pasibaigtų. Bet tai būtų pirmas žingsnis link pagalbos :)

nereikalinga

Citata iš: Kailema  rugsėjo 20, 2013, 13:29:39
Citata iš: gabijotta  kovo 22, 2012, 08:10:18
Na gal 3-4 metai,tikrai nedaugiau :D.Kaip tokio potyrio nepamirši :D Čia panašiai baimės buvo,kai aš 7 metų persiplėšiau pėdą :D Va tokius dalykus aš jau tiksliai pamenu ir niekad nepamiršiu :D


Labai nemalonu ir tai smarkiai gasdina. Man tai nutinka periodiskai. Kartais i savaite kelis kartus, o kartais i kelis menesius karta. Nezinau kaip to isvengti iki galo...
Pries uzmiegant, pradziai ausyse pradeda girdetis duslus garsas, kai jau atrodo, jog tuoj uzmigsiu   suparalyzuoja visa kuna, uzspaudzia gerkle ir krutine. Buna kraupiu haliucinaciju. Atrodo, jog po visa kuna begiotu siurpuliukai, viskas tirpsta. Kai po keleto sekundziu viskas praeina, ispila karstis is saltas prakaitas... ir apima paranoja.
Nuo to apsisaugoti kartais padeda zinojimas ir stengimasis nepanikuoti, ikvepti giliai, sulaikyti kvepavima ir bandyti atsipaiaduoti.




Tai gal panašiau į panikos sutrikimą    ???

Kailema

#119
rugsėjo 21, 2013, 16:43:26 Redagavimas: rugsėjo 21, 2013, 20:35:57 by Kailema
Pradzioje irgi taip maniau... Kol nepradejau dometis miego paralyziumi.
Atsiranda visi budingi pozymiai. Uzimas ausyse, kuno paralyzavimas ir tirpimas, baime, kai matai galiucinacijas, jausmas, jog kazkas laiko ir spaudzia krutine bei gerkle, ir nori, bet negali atsimerkti, nes kazka laiko. O pabudus apima nerimas, baime ir ispila saltas prakaitas, nes atrodo, jog fiziskai jauti kazkieno buvima salia.
Taip pat, ka sako literatura:
Haliucinacijas dažniausiai regi žmonės, turintys psichinių ar psichologinių sutrikimų. Nors ir visiškai sveiki žmonės jas gali matyti. Haliucinacijos - tai sąmonės būklė, atspindinti žmogaus vidinį pasaulį. Jos gali būti labai tikroviškos, lydimos garsų, vaizdinių.
O ar teko girdėti apie miego paralyžių? Būtent jo metu visiškai sveikam žmogui gali pasireikšti haliucinacijos. Tai atsitinka greitojo miego metu, kai organizmas „išjungia" motorines funkcijas ir žmogus, staiga pabudęs, nė negali pajudėti. Tokiu metu jis dažnai regi mirusius artimuosius, ateivius iš kosmoso, jaučia kažkieno buvimą šalia, įvairiausias pabaisas - mat smegenys vis dar sapnuoja…

Aukštyn