Velykų naktį Lietuvoje įvedamas vasaros laikas

Pradėjo paragraf 78, kovo 30, 2013, 17:31:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Velykų naktį Lietuvoje įvedamas vasaros laikas

Iš kovo 30-osios į 31-ąją, naktį (sekmadienį) Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos Sąjungos valstybių, bus įvedamas vasaros laikas. Kovo 31-ąją trečią valandą ryto laikrodžio rodykles reikės pasukti viena valanda į priekį.

Vasaros laikas galios iki paskutinio spalio mėnesio sekmadienio.

Daugelis ES šalių vasaros laiką įsivedė praėjusio amžiaus 9-ajame dešimtmetyje. Pirmoji ES direktyva dėl vasaros laiko susitarimų priimta 1980 metais. Ji numatė bendrą vasaros laiko taikymo pradžios datą. Pabaigos datą - paskutinį spalio sekmadienį - nustatė 1996 metais įsigaliojusi septintoji direktyva. Geografiškai penktadalis Lietuvos (vakarinė dalis) patenka į pirmąją laiko juostą, likusi šalies dalis - į antrąją laiko juostą.

Šaltinis: http://myliukauna.lt/lt/naujienos/cia-ir-dabar/velyku-nakti-lietuvoje-ivedamas-vasaros-laikas


Kaip jūs vertinate tuos pakeliavimus laike? Pritariate ar ne?

.L.U.T.H.O.R.

Aš asmeniškai kažkaip nejaučiu jokio skirtumo :) Kadangi neturiu net miego grafiko nuolatinio :)

Iron Tara

Man jokio skirtumo irgi dėl tos valandos, bet kai pamiršti persisukti.. :D Kaip man ir atsitiko.

TinSoldier

Drąsiai viena blogiausiu dienų metuose. Pradingsta 1 valanda miego.
Siaubinga, tragiška, žiauru...
Visą savaitę būsiu piktas, irzlus ir neprimiegojęs :/

2Pacas

Su laiku priprantama

paragraf 78

Man tai nepatinka, nes išbalansuoja miego režimą. Paprastai keliuosi 6 valandą be žadintuvo, o tos kelionės laike tai išbalansuoja, vienu metu pradedu keltis 5 valandą, o kitu 7. Kol vėl priprantu keltis reikiamu laiku. Nepatinka.

A.C.A.B

Nepatinka ir man... Visa valanda anksčiau teko keltis.

Asasinas

Man tai be skirtumo, seniai negyvenu pagal jokį laiką.

Aukštyn