Jeigu pasiekiam 10 000...

Pradėjo RoxiO, birželio 17, 2012, 00:45:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

advena

aciu. As uzsispyriau pasiekti 10 000 zinuciu, nes tada jus gausit atlikti tas savo nesamones. sekmes kvailinantis. ;D

RoxiO

Tai ne kvailinimasis, o žvelgimas į pasaulį kitu kampu. :)

Asasinas

Jei iki šio mėnesio galo surenkam 10 000 žinučių forume, pasižadu prarasti nekaltybę. :D :D :D

Ok, it's just a joke!

O jei rimtai, gal tą progą nemiegoti 3 paras iš eilės? Nes kol kas mano nemiegojimo rekordas yra 2 paros (apie 48 valandas).

TinSoldier

Citata iš: Asasinas  birželio 17, 2012, 16:24:38
Jei iki šio mėnesio galo surenkam 10 000 žinučių forume, pasižadu prarasti nekaltybę. :D :D :D


Geriau tegul, pasiekus 10 000 žinučių, kuri nors forumo mergina pasižada padėti tau prarasti nekaltybę

RoxiO

Citata iš: TinSoldier  birželio 17, 2012, 16:54:56
Geriau tegul, pasiekus 10 000 žinučių, kuri nors forumo mergina pasižada padėti tau prarasti nekaltybę


Balsu susijuokiau :D:D

Beelzebub

Jei iki šio mėnesio galo surenkam 10 000 žinučių forume, pasakysiu ar aš berniukas ar mergaitė. :D

rainiukee

Jei iki šio mėnesio galo surenkam 10 000 žinučių forume, pasižadu savaitę išgyventi su vienu svaru (tokia mano valiuta dabar). Čia gal daugiau extreem supras tie kurie gyvena iš savo kišenės ir mamos paruoštų makaronų pietums nėra.  :D

.L.U.T.H.O.R.

Išgyvent tai nėra kas :D Svarbu vandens būtų :D

rainiukee

Citata iš: Šešėlis  birželio 19, 2012, 21:57:03
Išgyvent tai nėra kas :D Svarbu vandens būtų :D


Na kai mano toks darbas keliauti pas naują klientą kas savaitę, kai neturiu nuosavų namų (kur atsargos sukrautos), tenka traukinais, autobusais ir taxi keliauti, tai man tas svaras baugokai skamba.  :D

likehsvilius

Jeigu iki menesio galo bus 10 000 zinuciu tada... Hmm... Sukursiu atskira tema kur balsuos nariai ka turiu padaryt pvz susaukti anomalija nupiesti ar dar ziauriau ka nors :D

advena

jai iki sio menesio galo surenkam 10 000 zinuciu tada nesiosiu marskinelius su uzrasu Aanomalija.

Benamis

Manau, kad reikes teseti pazadus... ;D

Asasinas

#27
birželio 26, 2012, 16:58:01 Redagavimas: birželio 26, 2012, 17:49:33 by Asasinas
Citata iš: TinSoldier  birželio 17, 2012, 16:54:56
Citata iš: Asasinas  birželio 17, 2012, 16:24:38
Jei iki šio mėnesio galo surenkam 10 000 žinučių forume, pasižadu prarasti nekaltybę. :D :D :D


Geriau tegul, pasiekus 10 000 žinučių, kuri nors forumo mergina pasižada padėti tau prarasti nekaltybę



Cha, man nereiks vykdyti savo pažado, nes kandidačių iki šiol neatsirado.  ;D  :( :(

RoxiO

Manau, kad man šakės :D

Benamis

Specialiai keleta dienu nerasei bandydamas sustabdyti tai kas buvo neisvengiama? ;D :D

Aukštyn