Padekojimas

Pradėjo Mistikas, gruodžio 23, 2011, 23:29:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mistikas

Sveiki visi. Visu pirma noriu pasakyti, kad uzsiregistravau forume tik tam, kad galeciau padekoti visiems zmonems kurie prisideda kad sis puslapis egzistuotu. Tikrai labai aciu jums. Si puslapi aptikau visai atsitiktinai, gal pries 2 menesius. Nuo siol cia kiekviena diena uzsuku paskaityti ne tik straipsnius bet ir forumo zinutes. Labai patinka skaityti insomnios ir tinsolderio zinutes, nezinau kas jus esate uz kompiuterio monitoriaus, bet mane labai stebina kokie jus esate apsiskaite ir jusu aukstas komentavimo lygis.

Tiesiog toks ikvepimas mane siandien apeme (tikriausiai itakoja sventinis laikotarpis) parasyti jums visiems cia.

Linkiu administracijai visokeriopos sekmes (tikiuosi dar egzistuosite ilgaaaa laika) o taip pat visiems perskaiciusiems sia zinute geru ir siltu svenciu!

Andrius P.

paragraf 78

Dėkui, Andriau, už gerus žodžius.
Būtų smagu jei prisijungtum prie diskusijų. Tik kartu galėsime padaryti taip, kad forumas ir puslapis gyvuotų ilgai :)

Benamis

Smagu tokias zinutes forume skaityti :) Aciu Andriau, tau taip pat linksmu svenciu ;)

Linas

#3
sausio 07, 2012, 22:08:14 Redagavimas: sausio 07, 2012, 22:11:37 by Linas
 Tas pats ir su manimi  :) Nesenei radau šį puslapį ir iškart susidomėjau, kadangi domiuosi visais paranormaliais reiškiniais. Be to čia renkasi labai įdomūs,protingi žmonės su kuriais įdomu diskutuoti . Šis puslapis turi gerą ateitį, nes skaitytojų netrūksta  :) Na ir žinoma, jų bus dar daugiau   ;)

paragraf 78

Na tikėkimės iš tavo lūpų Dievui į ausį :)

Linas

Citata iš: insomnia  sausio 07, 2012, 22:10:19
Na tikėkimės iš tavo lūpų Dievui į ausį :)

Taip  :)

Teroras

Klausimas truputeli nesusijes, taciau man idomus: kiek metu anomalijai? Ir ar is viso yra nors 1 metai? :)

paragraf 78

Anomalijos forumas, jei teisingai pamenu, startavo rudenį. Puslapis šiek tiek anksčiau.

Anomalija

Puslapis Anomalija.lt startavo 2011 metais, kovo 1 dieną. Forumas buvo atidarytas 2011 metais rugpjūčio 29 dieną :)

paragraf 78

Na va, beveik atspėjau :)

Benamis

Tai kovo menesi svesime 1-aji gimtadieni :-*

Asasinas

Taip, tikrai didelis dėkui už šį tinklapį. Negaliu nepadėkoti. Senai kažko panašaus ieškojau ir va atsitiktinai beskaitydamas jūsų straipsnį Alfoje aptikau Anomalija.lt

Be to, paskaitynėjus insomnia pranešimus tikrai matosi, kad jis labai įdomus žmogus. Kitaip sakant konkretus magas. Daug visko žino, moka. :) Turbūt tai ir paskatino mane čia užsiregistruoti.

Aukštyn