Ekskursija.

Pradėjo Pleistras, kovo 10, 2014, 21:04:20

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Pleistras

Sveiki Mielieji.

Prieš pradėdamas noriu pasakyti, jog rašau šiame forume dėl to, jog nežinau nei vieno doro forumo, tad jei žinot kas man galėtų labiau pagelbėti šia tema tai pasidalinkite. Ačiū.

O dabar grįštu prie temos. Mūsų klasė (o tiksliau aš ir keli klasiokai) šiaip ne taip iškrutinom auklėtoją organizuoti ekskursiją. Tada, lyg zoologijos sodo prižiūrėtojai, medine lazda bandėm krutint gulinčius, mirštančius ruonius (savo lavonus klasiokus), kurie šiek tiek atsimerkė ir daug maž sutiko. Auklėtoja iškėlė mums ultimatumą:

"Kur vykti sugalvoti turit patys, kadangi aš tingiu, antraip niekur nevyksim.  :P Turit laiko dvi savaites" -- maždaug taip pasakė ji.

Prašau jūsų pagalbos. Pasiūlykit gerą ekskursiją. Kaina neturėtų viršyti 100 Litų. Mūsų klasiokai (tarp jų ir aš) viską ir taip išleidžiame kas dieną maltinukų kainas keliančioje valgykloje.

Kas būtų svarbu:
Turbūt svarbiausia tai, kad kelionė būtų su nakvyne. Duokit bent įdėją kur reikės nuomotis, į ką kreiptis dėl nuomos ir t.t. Labai tinka variantai "Šventoji" ir t.t.. Taip pat girdėjau, kad smagu Latvijos vandens parke, bet vėl gi klausimas dėl nakvynės. Bent jau vienos nakties. Nuotykiam. Žodžiu vienos nakties nakvynė.

Nelabai svarbu kur ir ką mes darysim, viskas limpa.

Kaip ir viskas, prašau, padėkit, nebenoriu į Akriuko ledo areną

varpainis

 ;D gera tema. Kelintokai esat?

Supera

Be nakvynės mano pasiūlymas, bet visai nieko Arkikatedros požemiai :D

Pleistras

11-tokai.  :)

varpainis

Maziau maltinuku valgykit ir plaukit su keltu Ryga-Stokholmas. Variantas vertas kiekvieno isleisto lito. Nebemazi esat, tai ir kelte pasilinksmint kaip pridera galesit, o ir Stokholma pamatyt gerai  ;D

idenmeyou

Siūlyčiau nulėkt į Karuoščio kalėjimą Latvijoje, yra atsiliepimų, kad yra ten ką pažiūrėti, o ir nakvoti galima kalėjimo sąlygomis, žinoma ne kiekvienam patiks, bet įspųdį naują ten tikrai galima gauti.

Pleistras

Neblogi pasiūlymai :) rėžkit dar kas ką turit.

TinSoldier

#7
kovo 11, 2014, 14:33:25 Redagavimas: kovo 11, 2014, 14:35:01 by TinSoldier
Gal norit pradėti ruoštis rusijos okupacijai?

http://sovietbunker.com/sovietinis-bunkeris/

CitataAtvykusiuosius į spektaklį "1984. Išgyvenimo drama sovietniame bunkeryje" pasitiks

sargyba su šunimis. Atsisveikinę su savo daiktais, valiuta, fotoaparatais ir mobiliaisiais

telefonais, aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis, Jūs panirsite į įtampos ir socialinių

keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą. Būsite vedami labirintais, pamatysite 1984-ųjų

televizijos laidas ir parduotuves, būsite tardomi KGB kabinete, mokysitės SSRS himno,

pratinsitės nešioti dujokaukę. Jūs šoksite pagal tų laikų muziką ir valgysite sovietinius

pietus. Bunkerį paliksite gavę specialų pažymėjimą ir unikalią sovietinių laikų dovanėlę.


http://tv.lrytas.lt/?id=12639951951262667337&comm=2

Galbūt tai iš principo kažkiek panašu į jau pasiūlytą Karuoščio kalėjimą (jame nesu buvęs), tik Lietuvoje. Na, ir nesu tikras, ar tame bunkeryje galima būtų pernakvoti.

omcikas

Citata iš: Supera  kovo 10, 2014, 21:24:09
Be nakvynės mano pasiūlymas, bet visai nieko Arkikatedros požemiai :D

Su nakyvne linksmiau požemiuose būtų. :D

omcikas

Tinsolderio pasiūlimas geras, pats užsimaniau į tokia ekskursija  ;D

Supera

CitataSu nakyvne linksmiau požemiuose būtų. :D


Man tai ten tamsoj nelabai patiktų, toks gryno oro trūkumas,  bet ekstremas būtų geras, sutinku.

advena

Siūlau nuvykti į Molėtų observatoriją, Merkinės piramidę.

Aukštyn