Vairuotojo teises..

Pradėjo 2Pacas, rugpjūčio 27, 2013, 09:15:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2Pacas

rugpjūčio 27, 2013, 09:15:17 Redagavimas: rugpjūčio 27, 2013, 09:58:17 by paragraf 78
Norejau jusu paklaust gal turit kokiu patarimu,jai dar nesupratot tai kalbu, tai tema aina  apie vairavimo teises b kategorijos,vakar uzsirasiau.Ant taisykliu visiskai zalias esu gal galetumet patart kaip greitciau jas ismokt?

paragraf 78

Na apart mokymosi ir taisyklių skaitymo negaliu nieko pasiūlyti.
Tiesa, kažkur kompe turiu seną programėlę kur seni bilietai yra. Jei rasiu galėsiu atsiųsti tik man reiks tavo e-mailo
Bilietų sprendimas padeda išmokti

PusiauŽmogus

Keičiasi tos taisyklės kas metai, senų bilietų su senom "programėlėm" geriau nespręsk, dar paskui išmoksi neteisingai. Geriausia susirast naujausius bilietus, internete tikrai nesunku rast testus su naujausiom KET taisyklėm. O šiaip nusipirk dar ir knygutę persiskaityt, ar bent jau ženklus pasimokyt iš jos. o šiaip jei dar nebuvai nė vienoj paskaitoj, tai kai nueisi turėtų pasakyk kokią pirkt ir iš ko mokytis.

la.benas

Aš turiu kažkokių, atnaujinti 2013-04. Jie berods iš ketbilietai.lt

http://www.failai.lt/cuxeqpw2ll5a/KET.zip.htm

Ezekiel

Kažkada ir man reikės įsigyti transporto priemonę, nes pėsčiomis ne visur išsiversiu. Kažin kiek kainuoja tie apmokymai+biurokratiniai dalykai?

2Pacas

Nuo 900 iki 1100,jai neklystu.


PusiauŽmogus

Citata iš: 2Pacas  rugpjūčio 27, 2013, 11:23:53
Nuo 900 iki 1100,jai neklystu.


Bet tai žiūriu kainos nesikeičia. Aš prieš 5 metus mokėjau 1100 Lt.. Nepinga, bet gerai ir, kad nebrangsta.

paragraf 78

Kai aš laikiausi prieš 12 metų teises, tai mokėjau ar tai 7 ar 8 šimtus

.L.U.T.H.O.R.

2Pacas čia papigiai kažkur :D yra ir brangiau nei 1100 tikrai :D

lt133

Spręsk bilietus, taip greičiau išmoksi.

Iron Tara

Lankyk paskaitas ir nemiegok ten  ;)

varpainis

realiai uztenka pora kartu ta knygute perskaityt

Greed

Ne visiems tas knygutės skaitymas duoda naudos. Vaizduotė čia irgi prikiša nagus. Jei skaitydamas (kaip ir matematikos uždavinius sąlyginius), neįsivaizduoji vieno ar kito dalyko, kuris apibūdinamas pastraipoje, tai tu tiesiog jį perskaitysi ir galvosi: "kas čia per velnias šitas? o čia jau reikia pažiūrėt google, nes nesupratau pavadinimo". Mokytis teorija reikia vairavimo mokykloje su bilietaisprie pc, kur gali ateiti ir paaiškinti tuo užsiimantys asmenys. Aš asmeniškai laikiau nedidelėje firmelėje, tad ten teoriją išmokau net knygelės neskaitęs ir gavau 100%. Ir viskas dėka to, kad buvo gera mentorė,kuri tiesiog su tavim galėjo ir valandą prasėdėt, kiekvieną klausimą išnagrinėjant iš vis kitos prizmės. :) Juk ir vairuoti ne visi gali, ar ne taip..?

varpainis

Nera ten ka isivaizduoti. Kelio zenklus ismokti ir keleta elementariu taisykliu nera sudetinga. Jei nesugebama ismokti keliu taisykliu tai apie vairavima manau net kalbos negali but.

Aukštyn