Creative kūryba

Pradėjo Creative, gegužės 12, 2017, 00:38:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Creative

#105
liepos 16, 2020, 13:58:33 Redagavimas: liepos 16, 2020, 19:28:04 by Creative
Truputis mano darytų nuotraukų:







Čia paukščiukai tie juodi taškiukai paskutinėje foto.

Creative

#106
liepos 19, 2020, 19:24:59 Redagavimas: liepos 19, 2020, 22:28:43 by Creative
Vienatvė

Ar yra kas nors kas vaikšto vienas?
Ar yra kas nors kam širdį skauda?
Ar yra kas nors kam neduoda ramybės?
Ramybės neduoda prisiminimai.

Ar yra kas nors kam sudužo širdis?
Ar yra kas nors kam nebaisu pažiūrėti į akis?
Pažiūrėti man į akis ir nepabėgti.
Ar yra kas nors, o gal tu toks pats?

Beviltiškai stengiesi nerodyti, kas slepiasi viduje,
Nes žmonės bijo baisybių ir sudaužytų vitražų.
Ar bijosi pažiūrėti man į akis ir pabėgsi?
Ar tu vis dėlto toks pats?



Viltis

Kaip vakar ar užvakar aš vis pažiūriu į dangų.
Kaip vakar ar užvakar aš vis galvoju,
Kaip nėra kur dėtis žmogui.
Gal padovanos gyvenimas jam dar ir rytojų.

Taip širdį gelia.
Gal ir jums taip yra?
Nėra kur dėtis.
Visur praraja.

Bet tarsi surakinti mes grandinėmis,
Glaudžiamės vienas prie kito, kad bent kiek sušilti.
Pakeliam akis į dangų,
Nes mes visi norim išsilaisvinti ir išlikti.

Staiga vėjas pasikeitė.
Audra nutilo.
Tu ištiesiai ranką
Ir širdis nurimo.

Išlaisvinai iš grandinių.
Pasakei, kad keltumėm akis į dangų.
Ten visų laukia šviesa.
Žinok, kad ji ten visada.



Šviesa

Brangus, kodėl to nepaleidi tu?
Nereikia, kad tai tave laikytų.
Klausyk tu tik šviesos.
Neleisk tamsai pasiglemžti tavęs.

Tavo prisiminimai nėra tavo likimas.
Tavo prisiminimai nėra tavo likimas.


      ***

Jei pažvelgsiu tau į akis ir parodysiu sudaužytus dalykus viduje.
"Aš nepabėgsiu."
Jei aš parodysiu tau tamsiausias dalis ir baisius dalykus manyje.
"Aš nepabėgsiu."

Creative

Angelas

Nepamiršk manęs,
Kai širdis sustos ir niekas sielos nebesaistys.
Nepamiršk manęs,
Lai busiu tavo mėgstamiausias angelas.
Nepamiršk manęs,
Gyvenimas turėtu pagerėti.
Mėnulis danguje
Turi tau kelią nušviesti.

Creative

#108
liepos 20, 2020, 20:31:43 Redagavimas: liepos 21, 2020, 00:13:45 by Creative
  ***
Mano sielai nekaip sekas.
Mano siela ir vėl šiandien verkia.
Mano sielą vėl kažkas drasko.
Ir aš žinau kas.

Tebūnie šviesa aplinkui,
Neišblanksta niekada,
Tebūnie meilė šildys širdis.
Tebūnie šviesa.

Aš ilgai dar galvojau,
Kad tavęs iš ties nėra.
Tavo vardą aš sužinojau,
Tik abejoju ar tai tiesa.

Tebūnie šviesa aplinkui
Neišblanksta niekada,
Tebūnie meilė šildys širdis
Tebūnie šviesa.

Aš ilgai galvojau,
Paprastą klausimą uždaviau.
Galvojau: "Už ką?"
Bet atsakymo nėra.

Kai chaosas vis darėsi aplink,
Man gniaužė kvapą.
Kai mano pasaulis byrėjo į dalis,
Aš klausiau: "Už ką?"

Tebūnie šviesa aplinkui
Neišblanksta niekada,
Tebūnie meilė šildys širdis
Tebūnie šviesa.

Ir einant gatve viena,
Mačiau pasaulį tamsos kupina.
Nedaug spalvų teliko čia.
Aš užduosiu klausimą: "Už ką?"

Tebūnie šviesa aplinkui
Neišblanksta niekada,
Tebūnie meilė šildys širdis
Tebūnie šviesa.




Creative

#109
liepos 21, 2020, 20:12:37 Redagavimas: liepos 21, 2020, 21:47:56 by Creative



Creative

Tu laimėjai savo apgailėtiną mūšį,
Aš pralaimėjau pagal visus punktus.

Ты выиграл свою жалкую битву.
Я проиграла по всем пунктам.


Creative

Dariausi valgyti virtuvėje. Pakėliau akis į lubas ir pamačiau danguje per lubas praskrendantį nso. Greitai išbėgau į lauką ir jau nuskrendančiam pamojavau, kad aš čia ir mačiau juos. Staiga nso greitai sustojo ir pasuko link mano pusės. Ilgokai kabėjo. Aš į jį stovėjau ir žiūrėjau, pirmą kartą pajutus kad mane kažkas pamatė. Žinojau, kad nenuskriaus, supras, patars jei ką. Stovėjau kol nesutemo, Ir iš tos gatvės virš kurios kabėjo nso, iš tamsos pasirodė jo figūra, apgaubta ruko ir paslapties skraiste.

--

Vaikščiojau gatvėm savais reikalais. Staiga aplinka suraibuliavo, regėjimas pradėjo skiestis, lietis. Ir tą pačią akimirką pajutau ranką apglebiančią tvirtai mane, o kita uždengenčia mano akis ir tylu vyrišką: "Užsimerk". Aš užsimerkiau, rankos ilgai manęs nepaleido. Po sekundžių 20 kažkur pagaliau atleido ir pasakė, kad galiu dabar atsimerkti. Ką ir padariau. Buvau visai kitoje vietoje, stovėjau kažkokiame dideliame kabinete vidury kažkokio tai piešinio. Man mintys iškarto:"Magija. Teleportacija".

--

Sėdėjau aš priešais operatorių. Transliacija vyko tiesioginė per ekranus ant viso pasaulio. Iš šono stovėjo ekranas kuriame tiesiogiai rodė, kaip sėdi putinas ir kalba apie žmogų, kuris labiausiai buvo panašus į žmogų, net 42 proc žmogiškumo. Tai apie mane, nes ką tik darė man tyrimą, tai didžiausias rodiklis pagal juos buvo, taip kad turėjau progą dabar sėdėti ir šnekėti su putinu tiesiogiai, jis ieškojo visą gyvenimą tikrą žmogų. Kai baigė šnekėti pasisuko į mane sako kaip jautiesi būdama tikru žmogumi, aš nusišypsojau ir pasakiau gerai ir akimirkai nuliūdau, nes šypsena kad ir buvo nuoširdi, bet nebuvo joje džiaugsmo ar dar ko nors, nes viduje viskas prarasta buvo. Putinas, kai šypsojausi irgi nusišypsojo, o kai nuliūdau vos akimirkai jis sureagavo į tai ir dar nežinojau ką jis nusprendė padaryti transliacijai pasibaigus, aš jau išeidinėjau iš patalpos, kai supratau ką jis norėjo padaryti ir prišokau prie ekrano ir bandžiau visaip susisiekti su putinu, pasakyti, kad to nedarytu bet buvo per vėlu. Ekrane degė du pasirinkimai: paleisti raketą ar nepaleisti. Ir putinas paspaudė paleisti. Tai mano kaltė, todėl kad nuliūdau, o putinas galvojo kad tikras žmogus turėjo būti pagal jį kupinas džiaugsmo ir gyvenimo, o aš pasirodžiau kitokia, ir jis nusivylė, pajautė mano liūdesį ir nusprendė kad tokio pasaulio niekam nelinkėtų, tai kokio velnio jam dar egzistuoti, jei net tikras žmogus yra visiškai nusivylęs juo, kokio velnio jam egzistuoti. Ir vat raketa pakilo, ją lydėjo įvairus fejerverkai, kaip ironiška. Ir tik aš žinojau ką ta raketa savyje nešė - pražūtį visai žmonijai.

violetpink1

Aš taip pat esu sapnavęs Vladimirą Putiną.  :)  Vienas iš sapnų buvo, kuomet pasakiau Jam žodžius: "ja uvažaiem Tiebia" (aš gerbiu Tave), į ką Vladimiras Putinas sapne man atsakė: "Ja Tiebia tože" (aš tave taip pat), po to aš pajutau mūsų pavidalų laikinumo įžvalgą ir nuliūdau dėl laikinumo aspekto, o Jis tai pamatęs paklausė: "why you so sad?" (kodėl tu toks liūdnas), o aš su ašaromis atsakiau: "i am sad about leaving You!.." (aš liūdnas, nes teks Tave palikti!..), tuomet Jis paguodė mane apkabindamas.  :)
Kitas buvo sapnas nakties, kažkur gamtoje, bet su tokiu dalyku kaip daug prabangių vienkiemių lygumose, slėniuose ir prie miškų, ten buvo Jis, mano abu tėvai, aš, ir daug daug kitų žmonių, buvo saliutuojama nakties danguje ir švenčiama kažkokia dvasinė pergalė mūsų visų, kažkoks kaip išsisprendimas ir išsprendimas kažkokių sunkumų informaciniame Būties, Vienio, lygyje mūsų atžvilgiu...  :)
Rašau čia po tavo įrašo dėl to, kad nebūtum vieniša šitu aspektu ir kad nieks nesikabinėtų prie tavęs dėl to - jei ką, yra ir daugiau sapnuojančių Vladimirą, pvz., aš...  ;)

Creative

Žiūrėk kaip įdomiai čia gaunasi su tais sapnų veikėjais. Ar pažįsti tokį Basharą? Tipo ateivis žmogaus kūne, na čenelingas. Tai viena moteris klausia ar mes susitiksim bent jau sapne? Tas atsako taip sapne. Esmė tą kad jis ne melavo tik kad sutiks tik jo atspindį na susikurtą vaizdą, įspūdį, o ne jį patį, taip kad sapne galima sutikti bet ką ir tai bus teisingas atsakymas ar mes kada nors susitiksim bent jau sapne? Taip, ir tai visiškai teisingas atsakymas, jis nemelavo, tiesiog nutylėjo ką būtent žmogus sutiks, tiesiog nenorėjo įskaudinti žmogaus ir tai privertė jį pasakyti ne visą tiesą.

violetpink1

Ne, ateivio Bashar'o nežinau, tačiau žinau ateivį Aštarą, o taip pat esu matęs kitų į jį panašių vizijų:
aukštaūgio Kosminio Žmogaus juodaplaukio, rudaplaukio, ar blondino (pats Aštaras).
Kartą, kai "pagilinau", virš to juodaplaukio pamačiau dar didesnį ir didingesnį nei jis, palinkusį prie kažkokio didžiulio kompiuterio.
Iš esmės, visuomet, kai sapnuoju, priimu viską tiesiogiai, tad - taip, susitikimas su kažkuo man sapne reiškia susitikimą su tuo, ką sapnuoju.

Creative


Creative

O Dieve, Geraširdis ir Amžinas,
Atleisk mums už mūsų neišmanymą.
Atleisk mums už mūsų neišprusimą.
Dovanok mums mūsų klaidas.
Palydėk mus per mūsų gyvenimo klystkelius.
Buk šalia kai mums labiausiai tavęs reikės.
Išgirsk mūsų žodžius.
Išgirsk mūsų mintis,
Atviras ir slaptas.
Padovanok mums džiaugsmo lašelį.
Padovanok mums gyvenimo prasmę.
Ištiesk ranką suklupusiam.
Paguosk nuskriaustąjį.
Padovanok šviesos bent kruopelytę,
Taip kaip aš dovanoju šią.

Ramybės visiems.


Creative

#117
rugpjūčio 01, 2020, 22:01:29 Redagavimas: rugpjūčio 01, 2020, 23:35:05 by Creative
Galimų dainų autoriai ir jų galimų dainų pavadinimai:

1. Miego atvejis - Kai manęs dar nebuvo

2. Namų fasadas - Jau dabar baigiasi tauškalai

3. Lašas per lašą - Jūroje slepiasi irgi gyvybė

4. Lašas per lašą - Mano rūpestis per miego svajas

5. Sielos mėnesiena - Kai laikas eina kartu su mūsų kvėpavimu

6. Miego atvejis - Eisime drauge gyliai į mišką

7. Tavo šešėlis man neduoda ramybės - Šiandien būtent tokia naktis, kai norisi kaukti

8. Vėjo kuždesių sala - Pašnabždėsiu sau į ausį savo ypatingą melodiją

9. Mano televizorius nerodo - Paspardysiu akmenėlius šalikely

10. Ir pnš.

Creative

#118
rugpjūčio 01, 2020, 22:46:55 Redagavimas: rugpjūčio 01, 2020, 23:03:30 by Creative
Prisipažinsiu:

Atsiverčiau ką tik vieną ezoterikos knygų lentyną (žinoma ne savo) ir...
Man labai gaila, aš iš tikrųjų apgailestauju, kad žmonės taip nori į visą šitą tikėti.
Man labai apmaudu.
Bet tikėkit jei norit, gal jums pavyks kažką atrasti.




Kai ką nuvainikuosiu:

1. Nėra tokiu indigo vaikų - yra tik žmonės kurie save laiko netokiais kaip visi dėl susidariusiu sąlygų tam, taip pat kaip ir:
2. Nėra senų ar jaunų sielų - yra tik noras kažkam priklausyti, bent kam nors, kitaip atrasti aprašą savęs (viskas kaip ir su indigo).
3. Visi šviesos angelai, ateiviai, ar kitos "šviesos" būtybės - dažniausiai reikalingos tam kad mes neprarastumėme tikėjimo kad piktadariai visada bus nubausti, o nuskriaustieji išgelbėti. Pasaulis deja ne toks, jis neteisingas, bet tai yra viešai rodoma siekiamybė. Jie dažniausiai pasirodo kaip kokie tvarkos įvedinėtojai- vien žodžiais bando įbauginti, bet kaip žinia tai neveikia. Darbais o ne žodžiais reikia įrodinėti. Na arba fanatiškai tikėti jų žodžiais ir laukti kad kas nors įvyks, arba vis tiek gal kas nors įvyks.

Creative

Šiandien graži pilnatis su keliomis žvaigždutėmis


Aukštyn