Rekordiniai karščiai glemžiasi žmonių gyvybes

Pradėjo Benamis, liepos 08, 2012, 15:22:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Bildukas

Karscio banga Chicago atslugo , pagaliau . Taip keistai - buvo karsta ir per kokias pusantros valandos , zymiai atveso.Na , kaip zymiai , jeigu buvo apie +40C , tai pasidare apie +28C.  Vienas issigelbejimas - kondicionierius . Ypac sia vasara, nors cia niekada nebuna saltu vasaru.  8) Beja , ir prie karsciu galima priprasti , sako "suo ir kariamas pripranta" :D. Kai tik atvaziavom cia is Lietuvos , kelis metus buvo sunku.Dabar jau , matyt, adaptavomes. Pasikeite maitinimosi iprociai .Tai , kas skanu buvo Lietuvoj , dabar net nebetraukia .Ir ne tik man .Pastebejau , kad tik atvaziave tautieciai , dar bando maitintis iprastai , bet , matyt, klimatas pakoreguoja buvusius iprocius per kelis metus. Na , ziuresim ka oras iskres ateinanciom savaitem. Blogai tik , kad nelyja - dziusta viskas. :(

Asasinas

Žinot, kai buvau Turkijoj, tai gidas stovėjo ant saulės su maike ir džinsais, kai mes, turistai, merdėjom pavėsy iš karščo. Tada termometras rodė be rods +50C. O jis sako, "man čia dar ne karštis"... Tai kiek jam karštis? :D

Aukštyn