Po mirties keliaujame į kitas planetas.

Pradėjo Jimas, gruodžio 20, 2014, 15:36:16

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jimas

Ką manote apie šią teoriją, jog po mirties mes atgimstame kitose planetose toli nuo žemės?
Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę šiuo klausimu, padiskutuokime.

paragraf 78

Šią mintį labai gvildena mormonų teologija.
Pats asmeniškai netikiu, kad po mirties keliaujama į kitą planetą.

mangirdas.bu

Nu aš tai manyčiau, kad tai ir priklauso nuo to- kiek žmogus per savo gyvenima "evoliucionavo" tai yra pažengė dvasiškai. Jeigu jis jau virš viso šio pasaulio žmonių, tai jam jau nėra, ką veikti šioje planetoje. Todėl jis ir atgimtų kitoje, tinkamoje jo sielos evoliucijos žingsnyje- planetoje.

idenmeyou

Kokiu būdu vyskta kelionė? Žmogus virsta spinduliu ir išsispinduoliuoja į kitą planetą, mano galva tai mažai tikėtina.

paragraf 78

Tas teiginys apie pomirtinį persikėlimą į kitas planetas, mano manymu tokio pat stiliaus, kaip kad teiginys, jog pragaras randasi po žeme, o rojus saulėje.

mangirdas.bu

#5
gruodžio 20, 2014, 17:51:51 Redagavimas: gruodžio 20, 2014, 18:02:40 by mangirdas.bu
Citata iš: mangirdas.bu  gruodžio 20, 2014, 16:46:08
Nu aš tai manyčiau, kad tai ir priklauso nuo to- kiek žmogus per savo gyvenima "evoliucionavo" tai yra pažengė dvasiškai. Jeigu jis jau virš viso šio pasaulio žmonių, tai jam jau nėra, ką veikti šioje planetoje. Todėl jis ir atgimtų kitoje, tinkamoje jo sielos evoliucijos žingsnyje- planetoje.


Žmogus po mirties gimtu kitoje planetoje, kaip ir aiškiai buvau paršęs.
Žmogus miršta ir reinkarnacijos metu jis inkarnuojasi i naują kūna kuris nėra žemės planetoje.

Tai tu po mirties ir būni tam savo "realybės sapne" kur glūdi tamsa IR šviesa.

Pala, man biški idomu pasidare. Tai tu manai, kad žmogus po mirties būna čia žemėj, kaip vaiduoklis, bildukas, naminukas ir dundukas? Ar tai turi skilla kaip songoko teleportacija, kur paliečia savo tarpuakį- tai yra trečiąją akį ir iš ten išspinduliuoja savo galią.

idenmeyou

Citata iš: mangirdas.bu  gruodžio 20, 2014, 17:51:51
Tai tu manai, kad žmogus po mirties būna čia žemėj, kaip vaiduoklis, bildukas, naminukas ir dundukas? Ar tai turi skilla kaip songoko teleportacija, kur paliečia savo tarpuakį- tai yra trečiąją akį ir iš ten išspinduliuoja savo galią.


Niekada nebuvo nustatyta, kad mirusio žmogaus, bet kokia forma ar energija keliautų kažkur į kosmosą ir vistų kažkokiu pavidalu. Po kol kas tai fantazijos vaisius.

mangirdas.bu

Citata iš: idenmeyou  gruodžio 20, 2014, 18:19:50
Citata iš: mangirdas.bu  gruodžio 20, 2014, 17:51:51
Tai tu manai, kad žmogus po mirties būna čia žemėj, kaip vaiduoklis, bildukas, naminukas ir dundukas? Ar tai turi skilla kaip songoko teleportacija, kur paliečia savo tarpuakį- tai yra trečiąją akį ir iš ten išspinduliuoja savo galią.


Niekada nebuvo nustatyta, kad mirusio žmogaus, bet kokia forma ar energija keliautų kažkur į kosmosą ir vistų kažkokiu pavidalu. Po kol kas tai fantazijos vaisius.


Bet buvo nustatyta kad genai keičiasi, mutuoja.
Gerai nepyk, bet man nesinori su tavim diskutuot, jaučiuosi per daug protingas, atsiprašau aš kvailas.

O kas buvo nustatyta gal galėtum pasakyti, kaip ir sakiau aš kvailas.

idenmeyou

Citata iš: mangirdas.bu  gruodžio 20, 2014, 18:25:16


Bet buvo nustatyta kad genai keičiasi, mutuoja.
Gerai nepyk, bet man nesinori su tavim diskutuot, jaučiuosi per daug protingas, atsiprašau aš kvailas.

O kas buvo nustatyta gal galėtum pasakyti, kaip ir sakiau aš kvailas.


Štai ir dvasinis evoliucionavimas, tu per protingas man, kaip tu pats sakai :) Matyt taip iš pykčio degi anai temai, kad net ir čia prikiši genų evoliucija, kuri nelabai susijusi.

Kas vyksta žmogui mirus? Pirmiausiai fiziologiniai procesai, tokie kaip kūno irimas, taip pat fiksuojama ir energija dar kurį laiką, bet niekas dar neužfiksavo mirusių žmonių kitose planetose.

mangirdas.bu

Tu ikišai fantazijas, o aš ikišsau tai ką aš žinau ir suprantu. Ir palyginu, kaip eilini- prieda- fakta, genus.
Tai kas vyksta tai fiziologiniai žmogaus pokyčiai po jo mirties. Ar šnekama apie tai? Ar apie tai kur jo siela nukeliauja, kas vyksta, kas nematoma žvaira akim? Musu abieju temos ir mastymas kaip diena ir naktis. Todėl- kaip ir sakiau aš nenorejau dest diskusijos su tavim, nes tu nesupranti, o aš suprantu. Šiek tiek apmokysiu tave.
Kad ir kaip bebūtu kas čia būtu į tema tai: dvasinė evoliucija, genu kaita ir visa kita. Tai yra sielos raida
O: http://anomalija.lt/2012/07/sielu-raida/

Ką pabrėžčiau, TAI IR BŪTU atsakymas, kodel mes nesusišnekam ir tu nesupranti.

Jaunai sielai, neseniai išėjusiai iš gyvūno būsenos, mokymosi planas - egoizmas su nenumalšinamai atkakliu "aš noriu šito" - asmenybės centro stiprinimas. Tai pirmos klasės žmonės - jie labai netobuli, o jų protas - tai tik mąstymo užuomazgos. Jie dar nesugeba valdyti savo gaivališkų aistrų, savo grubios prigimties.



Gimsta jie laukiniais arba mažai civilizuotose rasėse, taip pat civilizuotų rasių atsilikėliais ar nusikaltėliais. Jie daug kartų įsikūnija toje pačioje porasėje, tarp persikūnijimų turėdami tik neilgą pertrauką. Tačiau nepažabojamos aistros juos gali ilgam sulaikyti žemiausiose astralo sferose.



Po daugybės gyvenimų laukinių klasėje planas pakinta. Nauja pamoka, kurią žmogus turi palaipsniui išmokti, tai - "ne aš, o mes". Dabar jis turi išmokti dalintis ir nereikalauti tik sau vienam. Antroji klasė - tai vidutinio išsivystymo, siauros pasaulėžiūros žmonės, kurių proto horizontas neišeina už šeimos ir tautos rėmų.



Tai pirmykščio proto žmonės, be iniciatyvos ir vaizduotės. Daug kartų paeiliui jie įsikūnija toje pačioje porasėje, neilgai ilsėdamiesi Anap[us. Poilsio trukmė priklauso nuo žemėje pasiektos dvasinės pažangos.



Šios dvi žemiausios klasės apima 9/10 žmonijos.



Po to ateina kita sąmonės dvasinės raidos pakopa, kurioje noras tarnauti, palengvinti kitų naštą tampa pagrindine šios kasės žmonių gyvenimo gaida. "leiskite jums padėti" - taip skamba Kosminio proto planas kultūros žmogaus širdžiai, besiveržiančiai į dvasingumą.



Trečioji klasė - tai kultūringi žmonės, kurie siekia aukštų tikslų ir idealų. Jų sąmonė išsiplėtė iki žmonijos vienybės ir gyvybės bendrumo suvokimo. Įsikūnija jie du-tris kartus vienoje porasėje. Laikotarpis tarp įsikūnijimų gali tęstis tūkstantmečius, tačiau vidutiniškai užtrunka nuo 700 iki 1200 metų.



Ketvirtoji klasė - Didžiųjų Mokytojų mokiniai. Kosminio proto planas tokiems mokiniams liepia pasišvęsti savo Mokytojui, tampant vis kilnesniais Mokytojo pasauliui teikiamos palaimos sergėtojais bei laidininkais. Mokiniai sąmoningai kuria savo ateitį.



Jie laisva valia atsisako ilgalaikės palaimos Anapus, nors ir turi teisę į ją. Siekdami pagreitinti savo evoliuciją, jie įsikūnija tuojau po mirties. Kiekvienas jų turi savo Mokytoją, kuris pats parenka šeimą bei sąlygas, kuriose jie turi gimti.



Aukščiausia pakopa - išminties Mokytojai, Mahatmos. Kosminio proto - Logo - planas pilnai įgyvendintas ir didžioji siela gyvena nenusakomoje Dievoir žmogaus vienybėje. "Ne savo valios, bet Tėvo valios ieškau" - tai jų veiksmų malda.

Penktąjai klasei priklauso tos retos žmonijos gėlės, kurios baigė savo žemišką evoliuciją ir pasiekė dievo-žmogaus būseną. Jiems nebereikalingi įsikūnijimai, o įsikūnija jie tik savo noru evoliucijos ir žmonijos gerovės vardan. Mahatma pats nusprendžia, kur ir kada jam gimti, nes jis - absoliutus savo likimo šeimininkas.

Ką dar galėčiau atsakyti, tai kad aš be jokiu emociju kur tu minėjai, kad blablabla
Prašom dar pasiskaityk: http://anomalija.lt/2013/12/emociju-dnr-rysys/

Jimas

Nežinau kaip jūs, bet aš jaučiuosi įkalintas šioje planetoje, noriu ištrūkt. Ta prasme mane sunku nustebinti, niekas neįdomu, neturiu jokio tikslo, keistai žvelgiu į tuos žmones kurie siekia karjeros, šeimos ir t.t. Man visa tai atrodo beprasmiška. Kažkaip žvelgiu į dangų ir klausiu saves kodėl visa tai egzistuoja. Jums taip nebūna?

paragraf 78

Citata iš: Jimas  gruodžio 20, 2014, 21:42:42
Nežinau kaip jūs, bet aš jaučiuosi įkalintas šioje planetoje, noriu ištrūkt. Ta prasme mane sunku nustebinti, niekas neįdomu, neturiu jokio tikslo, keistai žvelgiu į tuos žmones kurie siekia karjeros, šeimos ir t.t. Man visa tai atrodo beprasmiška. Kažkaip žvelgiu į dangų ir klausiu saves kodėl visa tai egzistuoja. Jums taip nebūna?


Paauglystėje buvo, paskiau praėjo.
Šiaip būna tokia jausena ir sergant pavyzdžiui depresija ar šiaip kai kamuoja egzistenciniai klausimai

mangirdas.bu

Būna visko, gal pasistenk daugiau į save įsigilint. Kad ir kaip pavizdį pamegink apie tą patį pagalvot ir žvelgdamas pro langa ir gulėdamas lovoj ir panašiai. Nežiurėk kitus žiurėk save, įsigilink, kodėl taip yra. Žiurėk ir ateis diena ir pamatysi spalvų.

idenmeyou

#13
gruodžio 20, 2014, 23:03:38 Redagavimas: gruodžio 20, 2014, 23:14:42 by idenmeyou
Citata iš: mangirdas.bu  gruodžio 20, 2014, 18:44:46
Tu ikišai fantazijas, o aš ikišsau tai ką aš žinau ir suprantu. Ir palyginu, kaip eilini- prieda- fakta, genus.
Tai kas vyksta tai fiziologiniai žmogaus pokyčiai po jo mirties. Ar šnekama apie tai? Ar apie tai kur jo siela nukeliauja, kas vyksta, kas nematoma žvaira akim? Musu abieju temos ir mastymas kaip diena ir naktis. Todėl- kaip ir sakiau aš nenorejau dest diskusijos su tavim, nes tu nesupranti, o aš suprantu. Šiek tiek apmokysiu tave.
Kad ir kaip bebūtu kas čia būtu į tema tai: dvasinė evoliucija, genu kaita ir visa kita. Tai yra sielos raida
O: http://anomalija.lt/2012/07/sielu-raida/

Ką pabrėžčiau, TAI IR BŪTU atsakymas, kodel mes nesusišnekam ir tu nesupranti.


Daugelis žmonių žinantys 5 jutimo organus yra beveik įsitikinę, kad jų mąstymas tai jau kažkas nežemiško, nematerialaus, galbūt Dieviško. Prieš daug daug metų žmonės nežino ir apie tuos pačius 5 jutimo organus, galėjo valandų valandas žiūrėt į objektą, realiai nesuvokdami jo vidinių elementų ir kas dabar pasikeitė, galime objektą ištirti prietaisais, bet akimis jis visvien lieka ilizuija.

Kaip gali būti žmogus įsitikinęs tai, kad jo mąstymas yra ne kažkokiuose rėmuose, o visiškai laisvas ir virš materialaus pasaulio. Daugumos žmogaus elgsenos elemetų, bei mąstymo krypčių būtent kyla iš labai senų laikų, kuomet protėviai vadovavosi instinktais ir pas žmogų tie dalykai yra užsilikę. Dabar visi tie tavo vadinami supratimai skamba kaip "fantastinė idėja". Ir Lietuvoje ir užsienyje ne vieną savamokslį pastebėjau, kuris perskaitęs vieną kitą straipsnį, pradėdavo skleisti informaciją ją savaip interpretuodamas.

Tavo tema apie sielų raida irgi nėra kažkuo rimta, paprasčiausias fanatinis tikėjimas tuo, kas neįtelpa į rimto mokslo turinį. Jei nakalbame apie žvaira akimi matomą fiziologinį žmogaus irimą, tai ir nematoma akimi žmogaus atomai, ar bet kas kitas visgi kitų planetų nepasiekia.


P.S. Beje norėčiau pridurti apie tą pačią sielų raidą, visus tuos niekus apie kultūringus žmones ir pnš. Žmogus gali gimti su tam tikromis savybėmis ir augdamas vienur jis bus vienoks, augdamas kitur užaugs kitoks. Čia lygiai tas pats kas, padorus žmogus patekęs į kalėjimą kaipmat pasikeis. Mes į pasaulį dažnai ateiname ne kažkokie nulipdyti, o patys nusilipdome save per įvairius sunkumus, džiaugsmus, patirtis.

house_armin

Zmogus po mirties nekeliauja i kitas planetas. Jis paprasciausiai vel gimsta zemeje. Po mirties, yra "apskaiciuojamas" zmogaus gyvenimas atsizvegiant i geras ir blogas jo savybes, darbus, dvasia ir t.t. Sis gyvenimas ir sumuojamas su kitais ankstesniais gyvenimais ir pagal sudetus visus gyvenimus (kalbu labai bendrai), gimsta naujas zmogus, "isvestas" is ankstesniu gyvenimu.

Aukštyn