Phoenix tėčio istoriją

Pradėjo Phoenix, birželio 30, 2012, 00:53:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Phoenix

Gal biškį nukrypsiu nuo temos. Yra vienas keistas reiškinys mano šeimoje, kurį neseniai "atgaminau" iš vaikystės prisiminimų- mano tėvas, man būnant mažam (tiksliai negaliu prisiminti, turbūt pirmoje klasėje), parodė vieną dalyką, kurį kaip sakiau, netikėtai prisiminiau. Spėju jog jam dešinės rankos viršutiniame delno paviršiuje tarp rodomojo piršto ir nykščio yra įvestas implantas. Jis yra kvadračiuko formos, šiek tiek didesnis nei inkognito, jį galima apčiuopti mažuoju pirštu. Dabar tikrai mane suėmė nerimas tikrąja to žodžio prasme..

Benamis

O turi galimybe su tevu pasikalbeti ar ne? Ka jis pats aiskino apie ta guziuka?

snofru

Phoenix, tavo tetis nedirba su kokiom metalo apdirbimo staklem?

Phoenix

Kalbėjausi su juo apie tai daug kartų, trumpai pasistengsiu atpasakoti. Jis minėjo kad gyvendamas Palangoje sovietmečiu buvo šiek tiek silpnokos sveikatos ir stiprindavo ją bėgiodamas krosus po Naglio kalno apskrities pušyno takelius. Kartą bėgiodamas ryte tais takeliais, jis išgirdo tarsi  "laužomų pušų" garsus ir sustojo norėdamas pasižiūrėt kas vyksta. Tuo metu, jis taip pasakojo, pušyną aptemdė tamsus šešėlis, tarsi kažkas sunkaus užslinko, tėvas pasižiūrėjo į viršų ir blykstelėjo ryški baltai-geltona šviesa, apakino, jam pasidarė bloga ir nugriuvo. Po to jis minėjo kad atsipeikėjo ligoninėje Vytauto gatvėje, kuri dabar yra apleista bei neveikianti, pagalbą turbūt iškvietė kažkas iš viešbučio netoliese. Tėvo būklė(prieš paliekant ligoninę jį informavo apie visą situaciją) buvo nepaaiškinama, vos atvežus nustatoma kad j kūno temperatūra 42,6 laipsnio, galva kratosi į visas puses o likęs kūnas nejuda. Jis ten pragulėjo 2-3 savaites, galutinai viskas praėjo dar po mėnesio. O kažką pajuto delne praėjus pusei metų.

Phoenix

Citata iš: snofru  birželio 30, 2012, 01:00:45
Phoenix, tavo tetis nedirba su kokiom metalo apdirbimo staklem?

Ne, nieko panašaus jis nedirbo. Man pačiam labai keista ta visa situacija, jo papasakota.

RoxiO

Citata iš: Phoenix  birželio 30, 2012, 01:40:43
Ne, nieko panašaus jis nedirbo. Man pačiam labai keista ta visa situacija, jo papasakota.


Vadinasi tavo tėvas galimai vienas iš tų 7000 :)

Phoenix

Na yra dar vienas sutapimas, tik negalvokit kad meluoju, tai yra tiesa. Palangoje 1985-86 metais vasaros sezono metu virš Baltijos jūros buvo pastebėti NSO objektai, net vietiniai laikraščiai apie tai rašė, šitą ypač gerai prisimena senesni žmonės. Lyg ir turėjau namuose tų senų laikraščių, bet abejoju ar dabar yra kas nors išlikę iš to meto, seniau bandžiau ieškoti internete, gal kas perkėlė tą straipsnį, bet irgi neradau. Kiek pamenu, tie objektai buvo pastebėti iš poilsio namų balkono, koks tų namų pavadinimas nebuvo įvardinta.

Teroras

Phoenix, o tavo tetis dar gyvas? Jeigu taip, tai kodel nepagalvojat persisviesti ta delna?

Phoenix

Gyvas, bet jis dažnai būna išvykęs. Apie tai jis nenori daugiau šnekėti, man atrodo kad jis kažko vengia, bijo daugiau kalbėti apie tą atvejį. Tikriausiai vengia dėl to, jog apie tą istoriją žino beveik visa Palanga, toli gražu niekas to nepamiršo.

Benamis

As tai tikrai nenustygciau vietoje jeigu mano tevui butu nutikes panasus atvejis. O plika akimi tas guziukas matomas ar tik uzciuopti imanoma?

Phoenix

Matosi minimalus iškilimas, ir galima jį užčiuopti mažuoju pirštu. Man baisu darosi, o jeigu mūsų šeima yra stebima, sekama jų (ateivių)? Greitai man paranoja prasidės turbūt..

TinSoldier

Citata iš: Phoenix  birželio 30, 2012, 13:17:17
Matosi minimalus iškilimas, ir galima jį užčiuopti mažuoju pirštu. Man baisu darosi, o jeigu mūsų šeima yra stebima, sekama jų (ateivių)? Greitai man paranoja prasidės turbūt..


Greičiausiai, jūsų šeima dalyvauja ateivių realybės šou. Jūsų gyvenimas torcioninio lauko bangomis  transliuojamas tiesiai į torniečių šilelius. Pasistenk gyventi įdomiai, kad nebūtų nuobodu jiems jus stebėti.

Benamis

As tik nesuprantu, ar taip sunku priverstiteti persisviesti delna? Jeigu jis nesutinka, tai pakalbek su savo mama, manau ji tavo teti tikrai itikintu. Galima sugalvoti ir istorija, kad reikia butinai pasitikrinti, nes tai gali buti antikunas ir pns.

Phoenix

Citata iš: TinSoldier  birželio 30, 2012, 13:49:16
Citata iš: Phoenix  birželio 30, 2012, 13:17:17
Matosi minimalus iškilimas, ir galima jį užčiuopti mažuoju pirštu. Man baisu darosi, o jeigu mūsų šeima yra stebima, sekama jų (ateivių)? Greitai man paranoja prasidės turbūt..


Greičiausiai, jūsų šeima dalyvauja ateivių realybės šou. Jūsų gyvenimas torcioninio lauko bangomis  transliuojamas tiesiai į torniečių šilelius. Pasistenk gyventi įdomiai, kad nebūtų nuobodu jiems jus stebėti.

Bandei kažką juokingo suskelt, bet jau eilinį kartą nepavyksta nes niekam nejuokinga :( vargšiukui dėmesio trūksta turbūt

Benamis

Nenukrypkim i asmeniskumus...

Aukštyn