Po mirties - tamsa?

Pradėjo a.t.sielis, vasario 22, 2016, 17:34:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

a.t.sielis

CitataSavo istoriją papasakojo ir Barbara Berney. Dėl narkozei naudojamų vaistų netoleravimo, ji operacijų metu yra net tris kartus patyrusi klinikinę mirtį.

„Nors puikiai girdėjau viską, kas vyko aplink, jokių kitų pojūčių nebuvo. Netekdama sąmonės jaučiau vėsumą, buvau atsipalaidavusi, nebereikėjo kvėpuoti, nejaučiau jokio skausmo - visiška ramybė. Viskas pamažu užtemo ir liko vien tamsa", - teigė moteris.

http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/S-52979/straipsnis/Mirti-patyre-zmones-atskleide-ka-jaute-anapus-
Įdomu.

Jeigu yra tamsos suvokimas, turi būti ir suvokiantysis.

;D

o kas yra tamsa? kas joje slypi?

Vytautas

Na turėjau operaciją ir ji buvo narkozėje. Rytoj turėsiu kitą ir vėl narkozė. Bent pirmosios metu buvo paskendimas į tamsą ir vėl "išnirimas" iš tamsos. Laikas tamsoje visiškai nesuvokiamas. Laiko tarpo narkozėje tiesiog tarsi nėra. Viskas vienu metu čia panirai čia išnirai. Komos būsena kurioje buvau visiškai kitas dalykas. Tiesiog išjungtas kūno valdymas bet buvau visiškai sąmoningas.  :)

a.t.sielis

Citata iš: ;D  vasario 22, 2016, 17:44:50o kas yra tamsa? kas joje slypi?
Tamsa - šviesos nebuvimas :)

time

Citata iš: Vytautas  vasario 22, 2016, 17:57:41Na turėjau operaciją ir ji buvo narkozėje.
Narkozės atvėju (operacijos) ir komos atvėju - matoma balta "tamsa". Tai ne tamsa, bet taspats, kaip sumainius tamsoje juodą spalvą su balta.

Vytautas

Citata iš: time  vasario 22, 2016, 18:33:30Narkozės atvėju (operacijos) ir komos atvėju - matoma balta "tamsa". Tai ne tamsa, bet taspats, kaip sumainius tamsoje juodą spalvą su balta.
Ar pats asmeniškai fiziškai buvai tose būsenose? :)


time

Citata iš: Vytautas  vasario 22, 2016, 19:02:33Ar pats asmeniškai fiziškai buvai tose būsenose?
Buvau netgi tokiose būsenose, kur nėra informacijos niekur apie tai parašyta.

Vytautas

Citata iš: time  vasario 22, 2016, 19:25:43Buvau netgi tokiose būsenose, kur nėra informacijos niekur apie tai parašyta.
Paklausiu paprasčiau. :) Ar operaciją turėjai? Ar buvo narkozė? Ką operavo? :)


time

Citata iš: Vytautas  vasario 22, 2016, 19:28:17Paklausiu paprasčiau.  Ar operaciją turėjai? Ar buvo narkozė? Ką operavo?
Neturėjau, bet klausinėjau žmonių kurie turėjo. Ko tu dar nori sužinoti? Kad pagrobė ateiviai?

Nors netikiu ateiviais, bet galiu sukurti istoriją labai įtikinamą. Kad mane pagrobė "negeri dėdės" ant operacinės stalo.

Vytautas

Citata iš: time  vasario 22, 2016, 19:38:54Neturėjau
Malonu kad esi sąžiningas žmogus. :) Bet aiškinti be savos praktikos kas ir kaip  žmonėms su atitinkama praktika sakyčiau nekorektiška. :)


time

#10
vasario 22, 2016, 19:51:47 Redagavimas: vasario 22, 2016, 19:55:58 by time
Kaip matau Vytautai, nesibaimini, kad operacijos metu viskas vyksta tobulai kaip ir išsivaizduoji, kaip matei filmuose ir skaitei ar matei per žinias.

Patikslinu, kad ta prasme, ne išorėje kas vyksta, bet žmogaus viduje (sieloje).

Geriau tau žinoti.

Vytautas

Man visuomet viskas vyksta pačiu geriausiu ir optimaliausiu būdu.  :) Turiu apsaugą kurią pasitikiu. :) Tiesa visai nepykčiau atsidurti šalia jos t.y. mirus šiam kūnui keliaučiau pas ją. Bet sako tik 2022 birželio 30d 6 val ryto. O gaila. :)

time

#12
vasario 22, 2016, 20:09:05 Redagavimas: vasario 22, 2016, 20:40:18 by time
Kažkaip logika nesisieja, bet aš tik manau, kažkas čia netaip su narkozėmis.

Vytautas

Citata iš: time  vasario 22, 2016, 20:09:05kažkas čia netaip su narkozėmis.
Šį kartą tikiuosi geriau "pastudijuosiu" narkozės būklę. Mielai aprašysiu ką patyriau. Bet čia savaitgaliui. :)


Besidomintis

Citata iš: Vytautas  vasario 22, 2016, 17:57:41Laiko tarpo narkozėje tiesiog tarsi nėra.
Būtent,jokios tamsos.Nemačiau ir nejaučiau ir nesuvokiau jokios tamsos,jausmas toks,tarsi užmigus ir pabudus.Negi prabudus prisimenat tamsą,aš tai prisimenu tik sapnus,arba nieko.Tai ir nesuprantu tų gandų apie tamsą.Ar yra galinčių atsakingai patvirtint,narkozės metu tikrai matę tamsą.Man susidarė įspūdis,kad tas tamsos matymas,kažkoks alegorinis,perkeltine prasme,o tai klaidina.Manau.kad tie kurie pasakoja apie tamsą,visiškai nieko nei matė,nei jautė,tuo labiau tamsos.

Aukštyn