Turinio paieska forume

Pradėjo Benamis, rugsėjo 07, 2013, 17:15:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Nezinau kaip kitiems nariams, taciau naudojant standartine forumo paieska man labai sunkiai sekasi rasti norima tema ar zinute. Maza to, kai parasau blogai raktini zodi, turiu laukti 30 sekundziu kol man vel leis naudotis paieskos sistema. Taip pat paieskos algoritmas svelniai tariant nera labai "protingas", taigi jeigu irasau kelis zodzius man meta absurdiskus rezultatus.

Siuo metu naudoju Google paieskos sistema kurios deka galiu lengvai surasti forume to ko ieskau. Uztenka i paieskos laukeli irasyti: "site:anomalija.lt/forum jusu ieskoma fraze" ir galima dziaugtis kur kas geresniais rezultatais, pvz:

https://www.google.lt/#q=site%3Aanomalija.lt%2Fforum+Ateiviai+zemeje

Raginu administratorius pagalvoti apie Google paieskos sistemos integracija i foruma, tai tikrai neturetu sukelti daug sunkumu nes ziurint i atnaujinimus darete kur kas sudetingesnius veiksmus ;)

Tai toks butu mano pageidavimas :)

.L.U.T.H.O.R.

Na aš praktiškai nesinaudoju paieška, bet kai naudojuos tai irgi sunku ką nors surasti :D Dedu like'ą :D

lt133

Gana dažnai naudojuosi. Visada surandu, ko ieškau. Nepatinka tik 30 sek laukti. Kodėl reikia laukti?

Benamis

Tam, kad nebutu per daug uzkrautas serveris.

Aukštyn