5 amžiaus knyga sužlugdys krikščionybę

Pradėjo Benamis, gegužės 25, 2012, 21:13:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Iranas pareiškė, kad prieš 12 metų rasta ant odos 5 amžiaus knyga visame pasaulyje sužlugdys krikščionybę, praneša dailymail.co.uk.

Knygą konfiskavo iš kontrabandininkų.

Knygoje rašoma, kad iš tiesų Jėzaus nenukryžiavo ir kad jis pats pranašavo pranašo Mahometo atėjimą, tvirtina Irano spauda.

Anot Irano žurnalistų, senąja sirų kalba parašytoje knygoje pranašaujamas netgi paskutinio islamo pranašo atėjimas.

Turkijos valdininkai mano, kad knyga gali būti Jėzaus mokinio Barnabo evangelija.

Irano žiniasklaida rašo, kad paviešinus knygos turinį, žlugs krikščionybė, ir tai bus įrodymas, kad vienintelė teisinga religija yra islamas.

Tokio pobūdžio teiginiai daugelio vertinami, kaip juoką kelianti antikrikščioniška propaganda.

Delfi informacija.

paragraf 78

:D na jau, tą patį kalbėjo ir apie Judo evangeliją ir apie Da Vinčio kodą.
Apokrifinės evangelijos yra per dėm vėlyvi kūriniai kurie atspindėtų autentišką krikščionybę

Markamis

Dar vienas islamo skiedalas. Labai gaila, kad šios dvi religijos negali sutarti draugiškai..

paragraf 78

Esmė kad katalikai bando su visais sutarti draugiškai, siekia tarpreliginio dialogo, religijos laisvės, bet va kad dauguma religijų mano kad jie vieninteliai teisūs ir stato sienas tarpreliginiam dialogui.
Man geriausias tarpreliginio dialogo pavyzdys buvo tada kai Jonas Paulius II sukvietė įvairių religijų vadovus bendrai maldai Vatikane. Dalis atsisakė vykti, bet dalis atvyko. Tokia akcija berods du kartus buvo vykdyta.

TinSoldier

Citata iš: paragraf 78  gegužės 25, 2012, 22:41:05
Esmė kad katalikai bando su visais sutarti draugiškai, siekia tarpreliginio dialogo, religijos laisvės, bet va kad dauguma religijų mano kad jie vieninteliai teisūs ir stato sienas tarpreliginiam dialogui.
Man geriausias tarpreliginio dialogo pavyzdys buvo tada kai Jonas Paulius II sukvietė įvairių religijų vadovus bendrai maldai Vatikane. Dalis atsisakė vykti, bet dalis atvyko. Tokia akcija berods du kartus buvo vykdyta.


Kiek yra ta dalis, kuri neatvyko? Kažkaip pagalvojau, kas be islamo ir įvairių krikščionybės/judaizmo atšakų galėjo dar ten dalyvauti? :? Kokių dar religijų lyderiai turi bent menką svorį viešojoje erdvėje?

Markamis

Islamas turi kažkokį durną įsitikinimą, kad reikia atsiminti visą blogą praeitį, susijusią su krikščionybę - karus ir t.t. ;/

TinSoldier

Citata iš: Markamis  gegužės 25, 2012, 23:05:29
Islamas turi kažkokį durną įsitikinimą, kad reikia atsiminti visą blogą praeitį, susijusią su krikščionybę - karus ir t.t. ;/


Apskritai, žmonės turi durną įprotį atsiminti praeitį..

OKULTISTE

Va įdomus pastebėjimas: kai kurie katalikai gražiau bendrauja su musulmonu, negu su protestantu...

paragraf 78

#8
gegužės 26, 2012, 05:46:27 Redagavimas: gegužės 26, 2012, 05:48:15 by paragraf 78
Citata iš: TinSoldier  gegužės 25, 2012, 22:56:39
Kiek yra ta dalis, kuri neatvyko? Kažkaip pagalvojau, kas be islamo ir įvairių krikščionybės/judaizmo atšakų galėjo dar ten dalyvauti? :? Kokių dar religijų lyderiai turi bent menką svorį viešojoje erdvėje?


Nepamenu kokių religijų atstovai buvo kviečiami, bet ten buvo nemenkas būrelis. Seniai tas buvo. Šiaip manau pasikuitus internete galima būtų ir nuotraukų ir straipsnelių nemažai rasti.

Ko gero tik katalikai oficialiuose dokumentuose turi nuorodų į tai jog visos religijos turi dalį Apreiškimo apie Dievą ir jas visas reikia gerbti. Čia II Vatikano nutarimuose taip rašoma.

Nežinukas

Kas čia naujo?
Citata iš: Benamis  gegužės 25, 2012, 21:13:26
Iranas pareiškė, kad prieš 12 metų rasta ant odos 5 amžiaus knyga… (…) Knygoje rašoma, kad iš tiesų Jėzaus nenukryžiavo ir kad jis pats pranašavo pranašo Mahometo atėjimą, tvirtina Irano spauda.

Anot Irano žurnalistų, senąja sirų kalba parašytoje knygoje pranašaujamas netgi paskutinio islamo pranašo atėjimas…

Nors nauja yra tame "pranešime" tai, kad islamas mėgina remtis Jėzumi.

Mano galva, kažin ar Krikščionybė tikrai riamesi Jėzaus mokymu, nors ir teigia, kad jos pamats galėtų būti Evangelija. Neįsivaizduoju kokia knyga galėtų sužlugdyti Krikščionybę… Ir kam to reikų?


Titanas

Sako sako, bet kaip nieko taip nieko

Nežinukas

Titanai,
būk žmogus, pasakyk ir man, kas ką sako ir kas tas nieko tarp nieko.

Citata iš: Titanas  spalio 03, 2012, 20:06:23
Sako sako, bet kaip nieko taip nieko


Taip paslaptingai kalbi, o aš labai jau smalsus...

ponaitis

#12
spalio 04, 2012, 20:14:22 Redagavimas: spalio 04, 2012, 20:17:53 by ponaitis
man rodos kad islamas yra išgalvotas-nuomonią grindžiu :
Mahometas buvo pirklys,kuris zavėjosi jog krikšionys ir žydai turi viena dieva,o jo tauta garbina daug stabu(pagoniska dar buvo)ir nekeista kaškaip,jog regėjima patyre protingas arabū pirklys svajojantis apie vieną dievą?
Ir dar,man rodos jis buvo protingas žmogus,kuris sukūrė religyja,kurituri gana tokiū dalykū,dėl kurū
jo tauta tapo karinga ir beveik(beveik!)nenugalima
be to,kam tada ta knyga ne is kar to parodyt,jeigu ji autentiška,tikra ir neklastotė?Ir ja atėmė iš kontrabandininkū,tai ji tikrai gali būt netikra.
nu tinsolderi,as pasiruoses pliekimui ;)

Nežinukas

Tu ponaiti, baik savo šposus. Gal nori, kad Musulmonai ir tave išbombintų? Jie dabar veda savo „Kryžiaus karą"…

Nežinau kada tai buvo, bet Mahometas Koraną gavo tikrai iš Archangelo Gabrieliaus.
Ir aš noriu mano teiginį pagrįsti.

O buvo taip. Skaičiau aš viena dieną Koraną (rusiškai) ir nustebau, kad taip, kaip ir Evangelijose masė pakeitimų. Supykau ir sakau: na Dievuli, gal gali man paaiškinti, kas čia per fokusai?

Šiap būčiau nesirūpinęs, bet toje atsitiktinai atverstoje vietoje, ėjo kalba apie Jezų. Susinervinau ir sakau sau (ar Dievuliui, nebežinau): taip neturi būti, jei kalbama apie Jėzų tai kokios čia dvigubumas eilutės? Kas skaitė Koraną žino, kad  ten daug dvigubų eilučių…

Gal po minutės pasidarė bloga. Pagalvojau, dabar bus man už tą mintį apie dvigubas eilutes. Nušliaužiau iki lovos ir mane užgožė gilus rūkas. Nespėjau užmigti, ko taip labai norėjau. Balsas iš dangaus tarė: žiūrėk, tu norėjai matyti. Vau! Matyti aš nenorėjau nieko, tik miegoti, taip buvo silpna. Bet žvilgterėjau aukštyn, kas ten tarška, kas ten reiškiasi. Geriau būčiau susilaikęs. Tokio milžino dar nebuvau matęs. Ir jis man parodė, kaip Mahometas gavo Koraną...

Nekvailiok ir nemanyk ponaiti, kad esu mahometonas. Tokį „cirkininką" kaip aš, visos religijos norėtų nusisavinti, manau… Bent tada, tiesiog panorėjau žinoti, kaip atsirado Koranas ir Archangelas Gabrielius man tai parodė... Nebereikėjo man jokių Koranų, vienintelis klausimas liko galvoje: o kas aš toks, jei Archangelas Gabrielius ateina aiškinti man, kaip Mahometas gavo Koraną?

Ar pastebėjote, visą laiką sakau: gavo Koraną? Nes Mahometas, nemokėjo rašyti!
Lygiai taip kaip Petras, kuris mums paliko Evangeliją...

Nepyk ponaiti, kad tiek daug prirašiau....

P..S. Bijau ponaičių, ponų vaikų…


paragraf 78

1. Evangelijos nebuvo perrašytos, tau urban legend
2. Petrui niekas evangelijų neperdavė, jos buvo užrašytos Jėzaus mokinių po jo mirties.
3. Islamas yra kelių religijų samplaika: krikščionybės, judaizmo ir vietinės kažkokios religijos nepamenu pavadinimo.Islamas jei į jį žvelgti religijotyriniu požiūriu yra dirbtinai sukurta religija. O tai ką tu regėjai, iš kur žinai kad tai tikrai Šviesos angelas tau apreiškė, nes šėtonas puikiai geba apsimesti Šviesos angelu ir nevienas jau buvo pasimovęs ant jo kabliuko per tokias štai vizijas.

Aukštyn