Wicca

Pradėjo Creative, rugpjūčio 26, 2017, 21:45:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Cerber

Citata iš: Creative  rugsėjo 14, 2017, 19:34:43Jo pritariu, aš iš tikrųjų manau, kad reikia išklausyti įvairias nuomones ir tik tada daryti sprendimą.
Vien tik svetimom nuomonem stengiuosi nesiremti darydamas svarbius sprendimus. Stengiuosi lipti tik ant tu akmenu kuriuos pats suguldziau pries tai kiekviena pastuksenes, kiek imanoma

Linas Esu

#16
lapkričio 17, 2017, 19:09:37 Redagavimas: lapkričio 17, 2017, 19:12:14 by Linas Esu
Citata iš: Supernatural  rugsėjo 12, 2017, 21:13:43wicca ne religija..jei kalbeti apie religijas - tai butu neopagonybe greiciau ivardinta, nei wicca
Tai kad wicca turi visus reikalingus atribiutus religijai . Kodėl tai ne religija pagal jumis ?

Creative

Radau neblogą muziką wicca tema:


Supernatural

Palandziojau ir as nemenkai po wicanu pasauli pastaruosius metus, sakyciau, gan idomiu netipiniu dalyku atrast pavyko, kurie dar labiau isplecia standartini wiccos aprasyma, ypac tikejimo kaip religijos prasme: deja, wicca nedaug apima raganos savokas (kaip kad slavu magijoje), labiau tai visgi senuju tikejimu atmainu visuma (neopagoniai, vikanai, warlockai, wizardai, heathenai, ir tt.), ir visu esmes skirtingos religijoje, bet tikejimai panasus. Tas suvokimas skirtumo tarp religijos ir tikejino - labai trapus ir kartu didelis kontrastas. Lietuvos vikanai labiau orientuoti i rekopagonybes elementus, skandinavai pasilieka visus davo dievus, nors ritualines sventes praktiskai tokios pat, amerikos vikanai- isvis kazkoks keisto skaidymosi pavyzdys..na tema net labai labai plati..

Aukštyn