Būrėjos

Pradėjo Neisha, spalio 01, 2012, 20:45:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

exdead

 " nezinau " jeigu tu nezinai nesi apsisprendes tai kaip man tai zinoti?
" jus pasakykit " turi tiketi, as turiu pajusti tavo energija, kad galeciau pasakyti. T.t.
Ir burejai / burejos dazniausiai klausia klausimu apie ka zmogus nori suzinoti. Pvz. As myliu mergina ir noriu zinoti ar ji uz manes istekes.  Bureja paklaus zmogaus apie santykius duos kokiu tai pratimu ir kai jis viska papasakos. Bureja nuspres, kaip geriau atsakyti i klausimus.

Rotting.Christ

žinot rimtų būrėjų Sostinėje? Patikrintų?

paragraf 78

Citata iš: stebetoja  liepos 17, 2014, 23:05:05
Kas dėl būrėjų išklausinėjimo... o kodėl besiburiantieji atsakinėja į klausimus? gi jos turėtų viską žinot.. juk nesunku į kiekvieną klausimą atsakyti "nežinau" arba "tai jūs ir pasakykit :) vat ir pasimatys tada visas aiškiaregiškumas :)


Dažnai neatsakinėjimas nieko nenulemia, nes būrėja užduoda klausimą, o tu išsiduodi savo kūno judesiais. Gerai įvaldžius neverbalinę kalbą irgi galima labai sėkmingai "išburti"

Supera

Ištiesų tai jos geri psichologai, sugeba taip susukt kad net nepastebi kad papasakoji. O žmonės irgi ne vienodai stiprūs ir atsparūs manipuliacijom, tai normalu, kad patys pasipasakoja, kai užkalba dantis :).

exdead

Na, o seip pats paragraf ar kada nors buves pas bureja?

paragraf 78

Citata iš: exdead  liepos 17, 2014, 23:32:19
Na, o seip pats paragraf ar kada nors buves pas bureja?


Ne tik kad buvęs, bet ir pats mokiausi jų manipuliacijų, prieš daug metų, kai domėjausi psichologija. Pats "paburdavau" gana neblogai, vėliau tai paderindavau su fkusais kuriais užsiiminėjau ir turėjau gana neblogą valandos programėlę. Kartą net buvau surengęs masinį "telepatijos" seansą viename talentų vakare :)

exdead

Citata iš: paragraf 78  liepos 17, 2014, 23:34:40
Citata iš: exdead  liepos 17, 2014, 23:32:19
Na, o seip pats paragraf ar kada nors buves pas bureja?


Ne tik kad buvęs, bet ir pats mokiausi jų manipuliacijų, prieš daug metų, kai domėjausi psichologija. Pats "paburdavau" gana neblogai, vėliau tai paderindavau su fkusais kuriais užsiiminėjau ir turėjau gana neblogą valandos programėlę. Kartą net buvau surengęs masinį "telepatijos" seansą viename talentų vakare :)

Na, o anot tave istikro burti mokanciu zmoniu yra? Ar tiktai labiau issilavine ir protingesni sarlatanai su gera intuicija?

paragraf 78

Taip, manau, kad tokių žmonių yra, bet labai nedaug. Nežinau, kaip tai veikia, gal geras pramatymas, gal dievo dovana, gal gera intuicija, bet kažkokiu principu tie žmonės iš tiesų kažką geba.
Mano senelis, buvo toks a la kaimo burtininkas, bet nežinau ar tikras ar eilinis šarlatanas :)

exdead

Man yra teke girdeti, kad zmones astrale gali matyti ateiti gerai speliodami. Tarsi pasirinktu kelia ir ziuretu kas nutiks jeigu juo seks.

paragraf 78

Citata iš: exdead  liepos 18, 2014, 00:01:42
Man yra teke girdeti, kad zmones astrale gali matyti ateiti gerai speliodami. Tarsi pasirinktu kelia ir ziuretu kas nutiks jeigu juo seks.


Na nežinau, kažkaip nelabai tikiu tomis astralinėmis pranašystėmis, nes kolkas niekas man dar neparodė astralinių kelionių tikrumo, o mano asmeniniai bandymai labai jau primena derealizacijos simptomus, kaip beje ir kitų patirtiniai aprašymai

exdead

Na man tai labai primena sapna. Bet juk galima padaryti bandyma. Pvz iseini i astrala ir turi suzinoti ko dar nezinojai niekada anksciau. Atsibudes pasitikrink.

paragraf 78

Na tai lengva patikrinti. Aš va tik ką parašiau ant lapelio vieną žodį ir padėjau ant kėdės. Išeik į astralą ir pasižiūrėk ateityje, kokį žodį aš parašiau ir parašysiu jį vėliau čia. Jei reikia galiu į pm ir koordinates atsiųsti

Pepšy

Sveiki, man irgi norėtųsi apsilankyti pas būrėją, bet neramu kažko tai.. Nes gali prakeikti ir panašiai, kaip apsidrausti nuo to? : )

house_armin

Citata iš: Pepšy  rugpjūčio 15, 2015, 01:01:27
Sveiki, man irgi norėtųsi apsilankyti pas būrėją, bet neramu kažko tai.. Nes gali prakeikti ir panašiai, kaip apsidrausti nuo to? : )

Gali bandyt "gyvybes draudima" ;] bet vargu ar pades. O siaip nemanau kad tiem burtininkam labai idomi butum iki tokio lygio kad kazkas nores "prakeikt," greiciau tik pinigus pasiimt. O jei visgi nori kazkokios apsaugos, yra toks raudonas siulas risamas ant kaires rankos, apie kuri gali daugiau suzinoti -- jei moketai angliskai -- paspaudus nuoroda [zr. apacioje]
https://en.wikipedia.org/wiki/Red_string_(Kabbalah)

Vitus

Citata iš: Pepšy  rugpjūčio 15, 2015, 01:01:27
Sveiki, man irgi norėtųsi apsilankyti pas būrėją, bet neramu kažko tai.. Nes gali prakeikti ir panašiai, kaip apsidrausti nuo to? : )


Pinigus, skirtus atiduoti sukčiams, galima išsaugoti padėjus juos į banką.
Sudėtingiau su ketinimais. Draudimo nuo kvailų poelgių nėra.

Aukštyn