Astraliniai išėjimai, kurių visai nenoriu ir nepraktikuoju

Pradėjo rainiukee, birželio 17, 2012, 03:37:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

rainiukee

Na žioplumui nėra vaistų... Taigi užmerktomis akimis perkėliau aš tą kaladę ir nuėjau į lovą... Banžiau atsipalaiduoti su ta mintimi, kad išėjusi eisiu tiesiai link kortos ir pamatysiu kokia ji... Lyg ir išėjau, bet nieko pamatyti negalėjau. Dabar va priėjau, pažiūrėjau - abi perskirtos pusės su užverstomis kortomos...  :D Neišmaišiau ir nepatikrinau gerai... Durnių ir bažnyčioj muša ar kaip ten sakoma  :D ???

rainiukee

Na ką antras bandymas pamatyti tą atverstą kortą - pusiau sėkmė. Kažkaip įdomiai viskas vyko: atsikėliau, priėjau prie to stalo su atversta korta, žiūriu būgnas o koks skaičius ar ženklas tai nesugalvojau pasigilinti  :D Tada isiklausiau kaip klaikiai vėjas staugia lauke ir supratau, kad iš namų išeiti negalima per vėjuotą dieną, tai pabudau. Atsikėlus žiūriu - būgnų triakė. O vejuota iš tiesų, šiandien dar žiauriai nei vakar. Kažin, kodėl nepatariama atlikti OOBE per blogą orą? :o

omcikas

sveikinu, su geru rezultatu tikrai  idomu skaityt apie tokius bandymus :) bet reikia daugiau bandymu, nes ateis TinSolderis su tikimybiu teorija ir pavers teigiama rezultata i neigiama  ;D

rainiukee

Citata iš: omcikas  birželio 22, 2012, 21:35:09
sveikinu, su geru rezultatu tikrai  idomu skaityt apie tokius bandymus :) bet reikia daugiau bandymu, nes ateis TinSolderis su tikimybiu teorija ir pavers teigiama rezultata i neigiama  ;D



Ačiū, kas dėl tikimybių teorijos ir skepticizmo tai nenustębins manęs. Pati sau tai interpretuoju labai įvairiai: pvz tas būgnų pamatymas, galėjo būti kažkas į deja vu ir pan. Bet vienaip ar kitaip šiandien kažkokią pažangą padariau.


.L.U.T.H.O.R.

Na Gintaras kalbėt moka, bet apie jį dauguma mano pažįstamų(kaip ir aš), kurie užsiėma bent kokiomis praktikomis, kažką gero pasakyti nelabai gali :)

XmgX

Citata iš: Šešėlis  birželio 30, 2012, 22:23:52
Na Gintaras kalbėt moka, bet apie jį dauguma mano pažįstamų(kaip ir aš), kurie užsiėma bent kokiomis praktikomis, kažką gero pasakyti nelabai gali :)


o man patinka kaip jis kalba, nesakau, kad su viskuo sutinku, bet sako šviesiai tiesiai kaip jam atrodo ;D

.L.U.T.H.O.R.

Tai ir sakau kalbėt moka :) Nors pats nepakalbėčiau taip kaip jis, bet galima sakyti nieko naujo nepasako, ko negalėtum kažkur rasti paskaityti :)

XmgX

Citata iš: Šešėlis  birželio 30, 2012, 23:40:27
Tai ir sakau kalbėt moka :) Nors pats nepakalbėčiau taip kaip jis, bet galima sakyti nieko naujo nepasako, ko negalėtum kažkur rasti paskaityti :)


turiu pilna gintaro video, kur apie astraline projekcija pasakoje, ten dar ir apie mentalinį lygmenį papasakoja. Tai kiek domėjausi ir skaičiau, naršiau internete, tiek informacijos niekur neradau. Čia tik mano pastebėjimai dėl astralo  ;D.

O bendrai paėmus tai tu teisus, per daug nieko naujo nepasako :)


rainiukee

Citata iš: astropasaulis  liepos 02, 2012, 23:19:29
Citata iš: XmgX  birželio 30, 2012, 22:14:05
Na gal kam pravers http://www.gintaropokalbiai.lt/2010/05/astraline-projekcija/

Nieko naujo nepasakė...  ???


Mano manymu kiekvienam astralo išėjimas yra vienintelė ir nepakartojama patirtis, kurios bendrai apibrėžti neįmanoma. Kad ir išėjimo technika: vienas sėdi ir skaičiuoja įkvėpimus, kitas guli ir klausosi muzikos, trečiam tai tieisog išeina prieš miegą. O astralinis pasaulis išvis kiekvienam skirtingas, tai priklauso nuo noro, pasirengimo laipsnio ir galimybių bei sielos išprusimo. Vienas keliauja į tokius lygius kur pasikalba ar pasimato su kitais astralais ir/ar būtybėm, kitam užtenka po kambarį pavaikštinėti. Taigi taip, gal ir nieko naujo iš to Gintaro pokalbio, bet ir nieko seno, nes kiekvienas matome skirtingai.

Benamis

Rainiukee o kaip tau sekasi? Ar buvo pavyke ka nors astrale sutikti? :)

rainiukee

Citata iš: Benamis  liepos 02, 2012, 23:38:44
Rainiukee o kaip tau sekasi? Ar buvo pavyke ka nors astrale sutikti? :)


Man dabar labai gerai sekasi, dabar per daug gerų emocijų gyvenime, per daug visko, ir atostogos ant nosies tad kažkaip dvasiniai dalykai į antrą vietą nukeliavo...  ??? tam tikram laikui.

O astrale seniau teko sutikti šį bei tą, bet tai dažniausiai pažįstami/artimi žmonės, juos tarsi matydavau iš šalies... Ne perseniausias įvykis buvo kai astrale susidūriau su savo ex, žiūrėjom vienas į kitą, aš ištiesiau ranką jam, bet ji perskrodė jo kūną taip kiaurai... Na negaliu paklausti ar jis miegojo tuo metu ar ėjo į astralą (nes šiaip buvo megėjas) nes vis dėlto tai ex/buvęs.  :D

O šiaip aktyvesnė forume būsių kai atostoginė ir aplamai nauji jausmai ir euforija šiek tiek nuslūgs... Dabar ne tas galvoj...  8)

Benamis

Dekui uz atsakyma ;) Kas liecia ex, tai pilnai tave suprantu :)

Lauksim, lauksim :)

.L.U.T.H.O.R.

Astralan galima eit prieš miegą arba iš ryto. Nebent nauji pojūčiai ir euforija, miegot neleidžia ;D

Aukštyn