Didysis sprogimas. Pirma dalis: kaip gimė visata

Pradėjo Linas Esu, birželio 26, 2017, 11:22:03

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mekabciel

Aiškuma. ;)
Tiesiog įdomu ką Didysis Sprogimas tavyje pagimdė. :) Viskas juk labai surišta...

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  birželio 26, 2017, 17:35:20Aiškuma. ;)
Tiesiog įdomu ką Didysis Sprogimas tavyje pagimdė. :) Viskas juk labai surišta...
Nesupratau , ką turite omeny ?

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  birželio 26, 2017, 17:42:38Nesupratau , ką turite omeny ?
Kaip tu žiūri į tai, kaip gimė visata?

Linas Esu

#18
birželio 26, 2017, 17:51:58 Redagavimas: birželio 26, 2017, 17:53:46 by Linas Esu
Citata iš: Mekabciel  birželio 26, 2017, 17:46:04Kaip tu žiūri į tai, kaip gimė visata?
Yra daug teorijų , nežinau kaip gimė . Niekas nežino .

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  birželio 26, 2017, 17:51:58Yra daug teorijų , nežinau kaip gimė . Niekas nežino .
Na taip. :)

Linas Esu

Michio Kaku : visata trumpai



tadasas99

@Mekabciel  tampai katina uz usu, o tas apsimeta kad nieko nevyksta? ;D

vytra

Citata iš: Mekabciel  birželio 26, 2017, 19:44:12Čia trumpiau ir man šitas paprasčiau.
- abu kalba iš "dėžutės vidaus", antrasis mėgina pasiekti išorę "out of box". :)

p.s.
.. mane fizikai sudegins n+1 kartą, kai aš pasakysiu, kad visa, visa, visa fizika yra iliuzija, užrašyta formulėmis. Kodėl? nes nėra jėgos, nėra masės, nėra materijos, nėra laiko, nėra pradžios, nėra pabaigos.

p.s.2
.. pats blogiausias įvykis žmogaus gyvenime yra jo "noras". Kodėl? nes nėra tavo norų, tu norų net teoriškai negali turėti! Visi tavo "norai" yra tik pragero valdymo mašina!


:)

Linas Esu

#23
birželio 26, 2017, 21:30:47 Redagavimas: birželio 26, 2017, 23:24:04 by Linas Esu
Citata iš: vytra  birželio 26, 2017, 21:14:31- abu kalba iš "dėžutės vidaus", antrasis mėgina pasiekti išorę "out of box". :)

p.s.
.. mane fizikai sudegins n+1 kartą, kai aš pasakysiu, kad visa, visa, visa fizika yra iliuzija, užrašyta formulėmis. Kodėl? nes nėra jėgos, nėra masės, nėra materijos, nėra laiko, nėra pradžios, nėra pabaigos.

p.s.2
.. pats blogiausias įvykis žmogaus gyvenime yra jo "noras". Kodėl? nes nėra tavo norų, tu norų net teoriškai negali turėti! Visi tavo "norai" yra tik pragero valdymo mašina!


:)

Man tikrai netukdo jūsų rašymo stilius , bet pasidarė smalsu , kokio bėso visada nauduojate P.S ?
Srry už offtopic'ą

vytra

Citata iš: Linas Esu  birželio 26, 2017, 21:30:47Man tikrai netukgo jūsų rašymo stilius , bet pasidarė smalsu , kokio bėso visada nauduojate P.S ?
- "p.s." čia nei prie ko.. :) Tiesiog seniai dalyvauju forumuose ir pastebėjau, kad dauguma forumo skaitytojų "pravynioja" ilgas žinutes net nemėgindami skaityti..

Išvada: tai čia toks kompromisas, bent kiek ilgesnę žinutę skaidyti į trumpas, lengvai visiem dalyviam suvokiamas dalis.

Ačiū.

Mekabciel

#25
birželio 26, 2017, 23:10:28 Redagavimas: birželio 26, 2017, 23:23:33 by Mekabciel
Citata iš: vytra  birželio 26, 2017, 21:14:31p.s.2
.. pats blogiausias įvykis žmogaus gyvenime yra jo "noras". Kodėl? nes nėra tavo norų, tu norų net teoriškai negali turėti! Visi tavo "norai" yra tik pragero valdymo mašina![/i]

:)
Kaži išvis, ką žmogus turi ir kas egzistuoja... :)

Ir tas atsakymas - VYKSMAS... Egzistuoja- "VYKSMAS". Arba, egzistuoja - TAI... Mes esame - TAI, o tai kas vyksta - VYKSMAS. :D

Irgi galima pridėt, kad vyksmas ir tai "tai čia irgi iš pragaro temos" :)
kas tą pragarą užkūrė ? Su kuo aš dabar susirašinėju? 

Vyksmą užkūrė priežastis - pragaras... O gal rojus? :) Gal pragaras yra rojaus mašina?

Linas Esu

#26
birželio 26, 2017, 23:31:28 Redagavimas: birželio 27, 2017, 00:56:55 by Linas Esu
Citata iš: vytra  birželio 26, 2017, 21:36:11- "p.s." čia nei prie ko.. :) Tiesiog seniai dalyvauju forumuose ir pastebėjau, kad dauguma forumo skaitytojų "pravynioja" ilgas žinutes net nemėgindami skaityti..

Išvada: tai čia toks kompromisas, bent kiek ilgesnę žinutę skaidyti į trumpas, lengvai visiem dalyviam suvokiamas dalis.

Ačiū.

Ir čia tokių yra forume :D ne visi sugeba įsigilinti į temą,suprasti ir apie ją diskutuoti ,tikrai ne vienas ir ne du žmonės įsijungia į diskusijas su savo filosofijomis ,savotiškais pastebėjimais. Visiškai "pravynioja" ignoruodami pagrindinę temos mintį ar kitų forumiečių žinutes.

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  birželio 26, 2017, 19:44:1242:13 min... Ilgai... Čia trumpiau ir man šitas paprasčiau paaiškina:

Mekabciel , ar yra bent viena tema šiame forume , kurioje galėtumėte normaliai diskutuoti nepiršdamas savo kabalos filosofijos bei apsieinant be žodžių skiemenavimų ?

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  birželio 26, 2017, 23:49:51 Mekabciel , ar yra bent viena tema šiame forume , kurioje galėtumėte normaliai diskutuoti nepiršdamas savo kabalos filosofijos bei apsieinant be žodžių skiemenavimų ?
Juk nieko tau neperšu...  ;) Ar dalinimasis yra PERŠIMAS? Tada analogišką klausimą paklausiu - Kam tą Kaku man perši?

Ir iš tavęs nieko nereikaluju juolab nevertinu tavo normalumo. Tu numetei variantą, aš numečiau.
Nieko geriau neradau pakolkas, tai geriausiu ir pasidalinau.


Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  birželio 26, 2017, 23:59:18Juk nieko tau neperšu...  ;) Ar dalinimasis yra PERŠIMAS? Tada analogišką klausimą paklausiu - Kam tą Kaku man perši?

Ir iš tavęs nieko nereikaluju juolab nevertinu tavo normalumo. Tu numetei variantą, aš numečiau.
Nieko geriau neradau pakolkas, tai geriausiu ir pasidalinau.


Visų pirma tai buvo skirta konkrečiai temai , ne jums . Mūsų trumpas susirašinėjimas pasibaigė jūsų žodžiais " Na taip. :) "

Patikslinsiu žodžius " normaliai diskutuoti " , turiu omenyje kalbėtis apie konkrečiai sukurtą temą nesigilinant į kabalos filosofiją .

Aukštyn