Egzorcistas prabilo apie velnio apsėdimo atvejus Lietuvoje

Pradėjo Steiblys, lapkričio 05, 2014, 16:15:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Tai @Steiblys , Dievas visus žmones išpirko, o žiūrėk ką leidžia. Kad tu esi įsitikinęs, to tai nepadaro faktu ;) Aš esu įsitikinęs kad aplink saulę skraido šimtai arbatinukų.

TinSoldier

Kaip įdomu, kad amžinas išsigelbėjimas priklauso nuo to, kokioje geografinėje platumoje esi gimęs.

Jei dalis jūsų būtumėt kitoj, nekrikščioniškoj šaly, gimę - taigi kapiec jums būtų. Ir apsėdimai daug labiau tikėtini, ir amoraliai gyventumėt, ir dar neabejotinai į pragarą keliautumėt.

Kaip faina, kad laimėjot loteriją, gimdami būtent toj vietoje, kur Jėzus populiarus :) Ir kaip džiugu, kad buvo išskersti tūkstančiai žmonių, kad šiomis dienomis šitoje vietoje būtų populiariausia būtent šita, tikroji, religija. Aleliuja.

Steiblys

Citata iš: Druwis  lapkričio 07, 2014, 22:40:38
Tai @Steiblys , Dievas visus žmones išpirko, o žiūrėk ką leidžia. Kad tu esi įsitikinęs, to tai nepadaro faktu ;) Aš esu įsitikinęs kad aplink saulę skraido šimtai arbatinukų.
Pasaulis greičiau patiki pačiais absurdiškiausiais gandais ir baisiausiais melais, nei tiesa.

Owldies666

http://www.egzorcistas.lt/liudijimai/jogos-ir-meditacijos-praktikos-geruoju-nesibaige

Čia įdomus rašinėlis į temą. Ir dar įdomesnis video gale. Duoda minčių pamąstymui.

Kokios mintys kilo man: nereikia kišti nosies į ne savo reikalus ir negalima nutolti per toli nuo savo prigimties. Aš tikiu, kad ne be reikalo gimėme ten, kur gimėme ir esame katalikai. Šiame gyvenime (jei ne kituose, jei jie iš tiesų galimi) mums skirta jais būti. Dievas ir Šėtonas - priešingybės, tačiau veikia panašiai, slaptais, kartais sunkiai žmogui suvokiamais keliais. Tik Šėtono įtaka galbūt šiek tiek stipresnė ir ryškesnė.

Užsiiminėti joga, mano manymu, nėra nieko bloga. Svarbu tik nenueiti per toli ir nepradėti garbinti kitų dievų visomis tomis mantromis. Pasaulis pasidalinęs į dvi dalis: rytus ir vakarus. Rytiečiai tegul daro tai, kas jiems priklauso ir tegul eina savo keliu. Vakariečiams negali tikti tai, kas tinka rytiečiams. Nesuprantu, kaip kai kurie krikščionys "atsiverčia" į kitą tikėjimą ir pradeda manyti, kad jis yra "teisingas", visai užmiršdamas apie savo šaknis, apie krikšto paženklinimą. Nėra vieno teisingo tikėjimo. Visos monoteistinės religijos yra teisingos. O štai tokios religijos, kaip induizmas ar budizmas, vakariečių gali būti suprantamos kaip filosofinės kryptys. Ir daugeliui žmonių pasiteisina tas bandymas gyventi pagal jų gyvenimo dėsnius. Tokių dalykų krikščionybė, deja, nemoko. Todėl ieškodami dvasinės pilnatvės, kurios nesulaukia iš krikščionybės, žmonės ieško ir atranda kitas religijas ir per savo dvasinius ieškojimus išklysta iš kelio. Būtent tada Šėtonas ir visi jo demonai pradeda atakuoti.

Vytautas

Kiekvienas tikėjimas linkęs save reklamuoti ir tiek. Šiaip čia praeityje buvo savitas tikėjimas tik jį sunaikino, okupavo krikščionybė ir tiek. Aišku nėra jokios prasmės bandyti gaivinti tai kas buvo, bet lygiai taip pat jokios prasmės vadovautis kažkokiu svetimu tikėjimu. Puikiausiai galima apsieiti be jokio tikėjimo. Ar kažkas kažkuo tiki ar ne tai nieko nekeičia. Gyvenimas teka sava vaga. Galas visų vienodas nepriklausomai kuo tiki. Nereikia jokio tikėjimo kad suvoktum grynai paprastą buitinį variantą kad kenkimas kitam atsidūrus to kito vietoje blogai pačiam. Taip kad yra galimybė niekuo netikėti ją reikia ir naudotis. Net kokioje smetoninėje Lietuvoje pasakyt kad esi netikintis tai reiškė būti raupsuotu visuomenėje. Jei mano tėvas būtų pasakęs savo tėvams kad netiki jį tiesiog būtų išmetę iš namų ir iš viso išsižadėję tėvai kaip sūnaus. Ir toks fanatiškas tikėjimas tuo laiku buvo norma. Netikintys net laidojami buvo už tvoros arba iš viso atskirose kapinėse. Taip kad tikėjimas žiauri beprotybė visiškai nesvarbu koks.  :) Bet jei kam patinka prašom tik nepropaguokit ir nekiškit savo tikėjimo kitiems.  :)

.L.U.T.H.O.R.

@Owldies666 , tavo šaknys ne krikščionybė, pamiršai ką protėviai garbino? :D Tuo labiau, kam tas skirstymas į rytus ir vakarus. Keliausi toli į rytus, grįši atgal į namus :) Bet kokiu atveju, kaip sakai nėra vienos teisingos religijos, bet nė viena iš tų "teisingų" ir nėra būtina. Jeigu tiki kad, nebereikalo gimėm ten kur gimėm ir esam tas kas esam, tai prašau tikėk, kad kiti ne bereikalo ir į kitas religijas atsiverčia. Jiems tai ar gyvenimo pamoka ar likimas ar didžiuosiuose dievo tomuose užrašytas kelias :)

Owldies666

Citata iš: Druwis  liepos 23, 2015, 20:24:29
@Owldies666 , tavo šaknys ne krikščionybė, pamiršai ką protėviai garbino? :D Tuo labiau, kam tas skirstymas į rytus ir vakarus. Keliausi toli į rytus, grįši atgal į namus :) Bet kokiu atveju, kaip sakai nėra vienos teisingos religijos, bet nė viena iš tų "teisingų" ir nėra būtina. Jeigu tiki kad, nebereikalo gimėm ten kur gimėm ir esam tas kas esam, tai prašau tikėk, kad kiti ne bereikalo ir į kitas religijas atsiverčia. Jiems tai ar gyvenimo pamoka ar likimas ar didžiuosiuose dievo tomuose užrašytas kelias :)


Pagonybė, galima sakyti, yra krikščionybės šaknys. Na, bet aš laikau pagonybę beveik išnykusiu reikalu ir jos apraiškos mano gyvenime man yra nepažįstamos.
Kai viską suskirstai, lengviau suprasti kas ir kaip :)
Na taip, Dievo keliai nežinomi. Jis gali ir į kitas religijas žmones nuvesti ;) Bet galbūt tam, kad jis ieškotų ir atrastų tiesą, kuri kiekvienam yra skirtinga. Tada tikrai ne be reikalo Dievas žmonėms suteikė laisvą valią.
O kad nei viena religija žmogui nėra būtina, tas tiesa. Galima netikėti niekuo ir vis tiek gyventi pilnavertį gyvenimą. Bet ar žmogus tada netampa tuščiu, kai jame nėra dvasingumo ar pagarbios baimės kažkam, kas aukščiau už jį?

Realybė

I apsestuju tarpa itraukciau ir piktus zmones. Taigi, tokiu gretos daugeja drastiskai.

Bardakas

Tikejimas ir religija du skirtingi dalykai.

paragraf 78

Citata iš: Bardakas  rugpjūčio 01, 2016, 20:30:31Tikejimas ir religija du skirtingi dalykai.
Gali pagrįsti savo teiginį?
(nes čia vienas iš tų klausimų, kur žmonės dažnai pasako lozungą, bet nesugeba jo paaiškinti, tad įdomu, ką tu pasakysi)

Nežinukas

#25
spalio 16, 2016, 00:10:07 Redagavimas: spalio 16, 2016, 00:17:37 by Nežinukas
Visiškai teisingai:
Citata iš: Bardakas  rugpjūčio 01, 2016, 20:30:31Tikejimas ir religija du skirtingi dalykai.
Taip kaip tie du žodžiai skiriasi savo rašmenimis, taip jie skiriasi ir savo esme.

Kiek paprasčiau aprašyti tikėjimą, nes tai yra, ko negalime pagrįsti žinojimu. Ir jei būtų bent menkiausias Dievo buvimo įrodymas, žmogus prarastų laisvą valią. Taigi, kadangi Dievas sukūrė žmogų kaip lygiateisišką sau pačiam (pagal savo atvaizdą!), jam suteikė ir laisvą valią.

Religija yra ritualais pagrįsta ištikimybės išraiška, kurios dėka tikimasi pasiekti Dievo nuolankumą. Na pavyzdžiui, mostelėjo kaimynas kaimynui per nosį, o policija apie tai nesužinojo. Būtų pasodinę… Bet kadangi mosuotojas yra tikras krikščionis, išpažinties metu (išpažintis - ritualas vietoj atgailos), paporina jis kunigui, kad rimtai nusidėjo, perdažydamas kaimyno nosį kraujais. Kunigėlis, kaip rimtas tarnautojas nomenklatūrinėje sistemoje (nesvarbu kaip ta sistema vadinasi, svarbu tarnautojai), liepia tam chuliganui sukalbėti penkias „šventas Marijas". Kuo ta vargšė moteriškė taip nusidėjo krikščionims, kad tie krikščionys baigia ją pribaigti danguje savo nesąmoningomis maldomis, tikrai neįmanoma pasakyti. Bet kai tas niekadėjas sutarškėjo tas penkias „šventas Marijas", tuoj pasijuto geriau, nes taip jam buvo atleist. Kaip turguje, perkant… Nes šešios „šventos Marijos", priklausytų už du mostelėjimus per vieną ir tą pačią kaimyno nosį.

Tikiuosi, kad religiją, kuri nieko bendro neturi su tikėjimu, pavyko aprašyti pakankamai.

Aukštyn